kupil som si legu .-) ako postupovat pri udrzbe

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
rorox
Příspěvky: 40
Registrován: pát úno 06, 2009 20:07
Bydliště: olomouc

Re: kupil som si legu .-) ako postupovat pri udrzbe

Příspěvek od rorox »

zuzko píše:
-peha- píše:Lahká noha - kludná jazda a kochanie okolia :lol: :lol: :lol: Keď sa ponáhlám tak taktiež 10 ale to je málo kedy a u nás je malé mesto takže ani mestský provoz my spotrebu nenavyšuje :lol: :lol: :lol: Jo inak teraz trocha skúsenosti z tohto týždna tak bol som v PO a KE no oba razy som tankoval FLAGU a spotreba sa vyhupla až na 11L tak som zasa dal Probugas a svete div sa som po dnešku cesta do BB a spotreba 8,30 :lol: :lol: :lol: Takže aj na LPG záleží :lol:
peha mas nadhernu legu dufam ze aj ta moja co kupim a dufam ze natrafim na dobru a bude taka pekna ako tvoja rozmyslam tam hned hodit plyn nech je aj ta spotreba lacnejsia ale spotreba u tvojho 8,30 to je dost dobre to ja som na mojom golfe 1,6 tke 100 konovej neurobil lepsiu ale uz nech je leganza doma ;)


Zdarec jednu peknu mam na predaj ;)
2.0 CDX
Reklama
 

Uživatelský avatar
zuzko
Příspěvky: 37
Registrován: stř říj 07, 2009 17:34

Re: kupil som si legu .-) ako postupovat pri udrzbe

Příspěvek od zuzko »

rorox píše:
zuzko píše:
-peha- píše:Lahká noha - kludná jazda a kochanie okolia :lol: :lol: :lol: Keď sa ponáhlám tak taktiež 10 ale to je málo kedy a u nás je malé mesto takže ani mestský provoz my spotrebu nenavyšuje :lol: :lol: :lol: Jo inak teraz trocha skúsenosti z tohto týždna tak bol som v PO a KE no oba razy som tankoval FLAGU a spotreba sa vyhupla až na 11L tak som zasa dal Probugas a svete div sa som po dnešku cesta do BB a spotreba 8,30 :lol: :lol: :lol: Takže aj na LPG záleží :lol:
peha mas nadhernu legu dufam ze aj ta moja co kupim a dufam ze natrafim na dobru a bude taka pekna ako tvoja rozmyslam tam hned hodit plyn nech je aj ta spotreba lacnejsia ale spotreba u tvojho 8,30 to je dost dobre to ja som na mojom golfe 1,6 tke 100 konovej neurobil lepsiu ale uz nech je leganza doma ;)


Zdarec jednu peknu mam na predaj ;)
no pochval sa aku?bo asi uz v sobotu budem bez golfa tak ked dojde kupec budem mat na ruke 2400eur + mozno 150 dostanem za brzdy
mal som TATRA 613, VW GOLF II,VW GOLF III -opel vectra 2,0 16V r.v2000
Pulírovanie a tepovanie automobilov zalešťovanie škrabancov Tel:0907 849 756
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kupil som si legu .-) ako postupovat pri udrzbe

Příspěvek od -peha- »

Chalani prosim necitujte pokud to nie je nutné ono sa to potom aj zle čítá a v pda to už vôbec nejde rozlíšiť kdo čo píše.Díky
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“