Rozdělaní vrchní boudičky.

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
pagi
Příspěvky: 59
Registrován: sob úno 02, 2008 14:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pagi »

Já mám Lt tedy s počítačem, takže jen moje dojmy. Zkoušel jsem vyndat tu horní odklápěcí schránku, ale dál než uvolnění šroubů jsem se nedostal. Myslím si ale, že budeš muset odmontovat ony stříbrné dekory podél rádia. Ten jsem měl sundaný a pod ním se schovává dost šroubů, tak si myslím, že tam najdeš část odpovědi. :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

navigacia

Příspěvek od mzprx »

MIO169 tam pasuje ako riť na šerbel. A ma všetko ovladanie spredu. Netreba to tam davat napevno, staci pripevniť nohu tak, aby sa opierala o zadnu stenu toho priestoru.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
Captiva9
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 24, 2009 09:44

Re: Rozdělaní vrchní boudičky.

Příspěvek od Captiva9 »

Zdravím všetkých majiteľov našich miláčikov :-). Viete mi niekto poradiť ako dám dole tu vrchnú schránku na palubke? Mám je poškodenú od lepidla(pred. maj bol asi prasa) a potrbujem to "vyriešiť" :-) . Skusíl som odšrúbovat tie 4 šruby vo vnútri ale nič aj tak sa mi nepodarilo tu schránku vybrat. Mal som pocit ako by zasahovala až pod slnečné čidlo. Mal niekto už skúsenosť s jeho výmnou? Prípade by som potreboval poradit ako by som iba vybral tu otvaratelnu časť? Ďakujem
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“