Neony

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Neony

Příspěvek od martin »

tak sem mel doma dva zbytecny modry neony :D

Obrázek
Obrázek
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Reklama
 

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

8) jj,to vypada hutne... :)
lanosek
Příspěvky: 26
Registrován: čtv zář 30, 2004 08:49

Příspěvek od lanosek »

vypada zajimave.. BTW nesviti ti to do ksichtu? :?
Long Is The Time and Hard Is The Road.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin »

ne, sviti to jen dole, kdyz koukam dopredu tak to nerusi
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Hmm, pokial je to v interieri a neoslnuje to, je to OK. Ale mne veeeelmi prekaza, ak ide oproti auto a svietia na nom modre LED-ky napriklad v ostrekovacoch, v narazniku alebo hocikde inde :evil: . Mne to dost reze do oci a je mi to celkom neprijemne. Moznoze moje oci maju nejaky "vyrobnu chybu" :lol: , pretoze mi napriklad prekazaju aj tie UV neonky, ktore sa isty cas masovo rozmnozili po baroch. Ja neviem, ci to prekaza len mojim ociam, ale poznam zopar ludi, ktori to tiez neradi vidia. A mam pocit, ze vyhlaska to nepovoluje - hovorim o pouzivani takychto modnych vystrelkov tak, ze su viditelne zvonku (je to nestandartne osvetlenie, podobne ako zlte predne svetla, svojho casu pouzivane hlavne v Peugeotoch).
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Myslim ze nebyt Rychle a zbesile, tak nikdo nevi, co to je neon... :?:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

vado píše:Hmm, pokial je to v interieri a neoslnuje to, je to OK. Ale mne veeeelmi prekaza, ak ide oproti auto a svietia na nom modre LED-ky napriklad v ostrekovacoch, v narazniku alebo hocikde inde :evil: . Mne to dost reze do oci a je mi to celkom neprijemne. Moznoze moje oci maju nejaky "vyrobnu chybu" :lol: , pretoze mi napriklad prekazaju aj tie UV neonky, ktore sa isty cas masovo rozmnozili po baroch. Ja neviem, ci to prekaza len mojim ociam, ale poznam zopar ludi, ktori to tiez neradi vidia. A mam pocit, ze vyhlaska to nepovoluje - hovorim o pouzivani takychto modnych vystrelkov tak, ze su viditelne zvonku (je to nestandartne osvetlenie, podobne ako zlte predne svetla, svojho casu pouzivane hlavne v Peugeotoch).
Samozrejme ze su nehomologovane a u nas si na to polisi davaju dost bacha a davaju to "tunerom" pri cestnych kontrolach odmontovavat a ide to zrejme na ceste dost tazko...
lanosek
Příspěvky: 26
Registrován: čtv zář 30, 2004 08:49

Příspěvek od lanosek »

Radoslav Hološka píše:
vado píše:Hmm, pokial je to v interieri a neoslnuje to, je to OK. Ale mne veeeelmi prekaza, ak ide oproti auto a svietia na nom modre LED-ky napriklad v ostrekovacoch, v narazniku alebo hocikde inde :evil: . Mne to dost reze do oci a je mi to celkom neprijemne. Moznoze moje oci maju nejaky "vyrobnu chybu" :lol: , pretoze mi napriklad prekazaju aj tie UV neonky, ktore sa isty cas masovo rozmnozili po baroch. Ja neviem, ci to prekaza len mojim ociam, ale poznam zopar ludi, ktori to tiez neradi vidia. A mam pocit, ze vyhlaska to nepovoluje - hovorim o pouzivani takychto modnych vystrelkov tak, ze su viditelne zvonku (je to nestandartne osvetlenie, podobne ako zlte predne svetla, svojho casu pouzivane hlavne v Peugeotoch).
Samozrejme ze su nehomologovane a u nas si na to polisi davaju dost bacha a davaju to "tunerom" pri cestnych kontrolach odmontovavat a ide to zrejme na ceste dost tazko...
Ale kdyz to neoslnuje, tak to snad neva, nebo proc by tam nemohli bejt :?
Long Is The Time and Hard Is The Road.
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

lanosek píše:Ale kdyz to neoslnuje, tak to snad neva, nebo proc by tam nemohli bejt :?
Protože auto je výrobek, který musí odpovídat nějakým celoevropským předpisům (už aspoň 40 let) a není možné si řadu věcí upravovat sám. Kdybys někdy viděl homologační přepisy, kde je popsaná metodika měření a plno dalších věcí, asi by ses divil.
Např emisní předpis č. 83 má několik set stran.
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

lanosek píše:
Radoslav Hološka píše:
vado píše:Hmm, pokial je to v interieri a neoslnuje to, je to OK. Ale mne veeeelmi prekaza, ak ide oproti auto a svietia na nom modre LED-ky napriklad v ostrekovacoch, v narazniku alebo hocikde inde :evil: . Mne to dost reze do oci a je mi to celkom neprijemne. Moznoze moje oci maju nejaky "vyrobnu chybu" :lol: , pretoze mi napriklad prekazaju aj tie UV neonky, ktore sa isty cas masovo rozmnozili po baroch. Ja neviem, ci to prekaza len mojim ociam, ale poznam zopar ludi, ktori to tiez neradi vidia. A mam pocit, ze vyhlaska to nepovoluje - hovorim o pouzivani takychto modnych vystrelkov tak, ze su viditelne zvonku (je to nestandartne osvetlenie, podobne ako zlte predne svetla, svojho casu pouzivane hlavne v Peugeotoch).
Samozrejme ze su nehomologovane a u nas si na to polisi davaju dost bacha a davaju to "tunerom" pri cestnych kontrolach odmontovavat a ide to zrejme na ceste dost tazko...
Ale kdyz to neoslnuje, tak to snad neva, nebo proc by tam nemohli bejt :?
No ved prave. KED to neoslnuje. Ak je to osvetlenie vo vnutri auta, proti tomu nemam ziadne vyhrady. Ale mojim ociam prekaza to ostre bodove modre svetlo (napr. z ostrekovacov). Modre asi najviac, ale urcite by mi prekazalo akekolvek bodove farebne svetlo :evil: . Neviem preco, ale mam pocit, ze sa mi tie modre LED-ky zarezavaju do oci a nutia ma privierat viecka :cry: . A akou pohromou moze byt v noci vodic, ktory ma privrete oci a tym padom zuzene zorne pole, to si kazdy vie predstavit ... :twisted:
Je mozne, ze podobny problem nema vela ludi, ale ja si neviem pomoct ...
A zaruka na vyrobne zavady mojho tela uz davno presla a vyrobca nechce akceptovat teraz zistene poruchy a odmieta vymenu dielov. :lol: :lol: :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Odpovědět

Zpět na „LANOS“