Čirá přední optika na Nexii

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Zamčeno

Máte zájem o čirou optiku na Nexii?

ne
11
19%
Ano
48
81%
 
Celkem hlasů: 59

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Serpico »

...to phalanx: " Nechcem davat xenony do tych starych svetiel, lebo to by som sa vzdy pred jazdou musel prefackat..." to se mi líbí přemýšlíš o tom, že taky někdo jezdí v silničním provozu proti Tobě...a ty vysokovýkonné 100W ap. zase roztaví paraboly, navíc ani nejsou schválený...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od phalanx »

No nemyslel som 100W, ale vysokosvietive s klasickym prikonom. Momentalne mam Osram SilverStar, a oproti klasickym svietia dobre, ale uz tie maju 50% zivotnost oproti klasickym, a take co svietia este lepsie maju casto aj 25% zivotnost, preto chcem tie denne svetla. Ale uz nejdem viac zasierat temu o svetlach na Nexiu :P
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
Servisman
Příspěvky: 79
Registrován: úte úno 10, 2009 22:41
Bydliště: Bratislava

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Servisman »

phalanx píše:No nemyslel som 100W, ale vysokosvietive s klasickym prikonom. Momentalne mam Osram SilverStar, a oproti klasickym svietia dobre, ale uz tie maju 50% zivotnost oproti klasickym, a take co svietia este lepsie maju casto aj 25% zivotnost, preto chcem tie denne svetla. Ale uz nejdem viac zasierat temu o svetlach na Nexiu :P
Mám pre teba jeden nápad :idea: ako zvýšiť životnosť žiaroviek svietením cez deň.Podžhavením žiarovky o 25 percent sa zvýši životnosť asi 10 až 30 krát :twisted: to hádam stojí za úvahu.A cez deň toľko svetla stačí.Trebalo by to vyexperimentovať. -i
Chevrolet Orlando 1,8 16V 104KW r.v.2012
Chevrolet Aveo 1,2 16V 62KW r.v.2010 predané
Daewoo Espero 1,5 16V 66KW r.v.1996 predané
Škoda Felícia 1,3 50KW LPG post mortem
Škoda 105 LS 37KW post mortem
Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od cukrar »

kolik z vás to nedostali co to už zaplatili? :?
1. Daewoo Nexia 1.5 r.v.1997 (koupeno v r. 8/2006-prodáno v r. 8/2009)
2. Citroen Berlingo 1.6HDi r.v.2006 (koupeno v roce 8/2009)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Franta P. »

Pánové. Já jsem celý týden v Praze. a o víkendu se snažim být co nejvíce s přítelkyní. Takže na hrabání v autě nemám skoro čas. Já psal viz víše že ty denní světla ještě musim poladit. nějak natočit a dát mřížku. Ale bohužel jsem se k tomu ještě nedostal.
Ivane mě se led světla líbí. je to dnes v Módě viz Audi, Mercedes apodob. Tak nevim proč bych je tam nemohl mít. A znovu opakuji, co si dám na auto, dělám pro sebe a ne pro jiné.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Ivan »

Franta P. píše:Ivane mě se led světla líbí. je to dnes v Módě viz Audi, Mercedes apodob. Tak nevim proč bych je tam nemohl mít. A znovu opakuji, co si dám na auto, dělám pro sebe a ne pro jiné.
Samozřejmě, já to plně respektuju. Bylo to jen postesknutí nad tím, že ne vše, co je v módě, sluší 13 let starým autům...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Franta P. »

Mě se nelíbila kombinace čiré optiky s 13let starými mlhovkami. Plán je takový že vsadím denní světla do záslepek mlhovek z Nexie GL.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od -peha- »

Franto kuk a dík už sú tam a dokonca v Daewoo servise som bol prekvapený otázkou že od kedy mám tie ostrekovače a ako som ich tam implantoval :lol: :lol: :lol:
Přílohy
DSC07152.jpg
DSC07152.jpg (81.11 KiB) Zobrazeno 1517 x
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od krtkuvdort »

A co? Už ste s těma světlama byl někdo na technický? Kvůli homologaci? Nebo někdo vysíral?
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Serpico »

...to peha, šálí mi zrak nebo jsi úplně zadekloval chlazení...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Petr S. »

Pánové a dámy,jelikož jsem jen zprostředkovatel a ne přímý prodejce těchto světel,prosím vás aby jste kontaktovali Radka Řechku a ne mě!!!!!!!!!!!!!!!!Není jednoduché to sem dopravit,ale pokud by někdo chtěl zaplatit za poštovné víc,jak za světla,no problem. Pokud by někdo chtěl vrátit zálohu,taktéž není problém. Radek je solidní prodejce a nemá za potřebí dělat nějaké čachry. Tímto vám děkuji a opět vás ujištuji,že o nic nikdo nepříjde!!!!!!!!!!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Petr S. »

krtkuvdort píše:A co? Už ste s těma světlama byl někdo na technický? Kvůli homologaci? Nebo někdo vysíral?
Již jsem byl kontrolován Policíí Č.R. a bezproblémů. Koukali jak puk,že má Nexie takové světla a na xenony ani prd. Pokud jsou světla dobře seřízena,nikoho neoslnují ani když jsou xenony v normálních parabolách! Střelci co to tam narvoua svítí bůhví kam,protože to nemají seřízené jsou ........ . No budu slušný. Jinak světla super,po malých úpravách již žádný problém!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Franta P. »

Petře já tě určitě pokutovat nebudu :lol:
To Peha: vypadá to super. Dobrý nápad ne?
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od -peha- »

No jasná vec Frantíku a ješte raz díky za tvôj nápad fakt bomba už vela ludí sa pítalo ako som tam dostal tie ostrikovače a dokonca vedla mna parkuje občas OctávkaII a tak vyzeráme ako dvojičky ale len s tema krytkama :lol: :lol: :lol:

To Serpiko já už to písal to nieje zakryté to je perforované je to ťahokov vo verzii NINJA a bol objednaný na zakázku,jo a chladenie je ovela lepšie lebo pôvodná maska má volný len ten stredný vejárik a boky sú zo zadu zakryté takže teraz je vlastne celá maska otvorená :lol: :lol: :lol:
Přílohy
New mask (5).jpg
New mask (5).jpg (83.54 KiB) Zobrazeno 1766 x
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Serpico »

...to peha jasný vysvětleno...a BMW má pohyblivé žaluzie podle stavu teploty motoru otvírá a zavírá ale nic nového pod sluncem, v zimě to pomahá práci termostatu, ... no malý brouček k zamyšlení...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Zamčeno

Zpět na „NEXIA“