problem s elektronikou

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
jojco
Příspěvky: 33
Registrován: pon říj 08, 2007 21:29
Bydliště: Gáň

problem s elektronikou

Příspěvek od jojco »

Ahojte!

V stredu som zastal na pumpe a po natankovani som chcel nastartovat, ale po pootoceni klucika sa mi rozsvietili len hodiny a zacalo hrat radio, ale ziadna s tych kontroliek na panely sa nerozsvietila a neslo nastartovat. tak som Kaloska odtlacil od stojana asi na 20 m, nech nezavadziam a potom som skusil nastartovat znova a zrazu to islo. Az do dnes, ked som ho chcel vybrat z garaze a zase ten isty scenar. Len hodinky a ziadna kontrolka. Neviete mi poradit, v com moze byt problem? Lebo ked som auto vytlacil z garaze, tak zrazu zase islo. Najhorsie su poruchy, co sa vyskytnu len obcas a nedaju sa zopakovat v servise a nechcem, aby mi nauctovali neaku blbost a o par dni mi to auto aj tak spravi zase. A to sa s nim chystam na dovolenku :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

stava sa mi že mi nespozná immobilizer a potom je to take ako píšeš zbadať to tak že ostane svietiť taký zámok na pristrojovke .Stava sa mi to tak 2-5x do mesiaca
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
jojco
Příspěvky: 33
Registrován: pon říj 08, 2007 21:29
Bydliště: Gáň

Re: aaa

Příspěvek od jojco »

simone píše:stava sa mi že mi nespozná immobilizer a potom je to take ako píšeš zbadať to tak že ostane svietiť taký zámok na pristrojovke .Stava sa mi to tak 2-5x do mesiaca
Len ze Kalos ziadnu kontrolku "zamok" nema, svietia akurat tie hodiny. Ale skusal som niekolkokrat kluc vybrat a zase ho zastrcit, otacal som nim a nic....nebude problem v spinacej skrinke? Neaky blby kontakt mozno....autoelektrikari poradte.
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Toho auta se co nejdříve zbav!!! :P :P :D Je to typ " auta protestanta" , které přišlo na to, že nemusí jen vozit, ale může být samo voženo! :D je to nevyléčitelné!!! :lol: :lol: :lol: :D :P 8)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Vyskusaj si zobrat druhy kluc, ktory mas k autu, a nejaky cas pouzivaj ten. Ak to s nim bude v poriadku, zrejme je to v imobilizeri, ako pisal Simone.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
guty
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 02, 2009 16:52

Elektronika? zavada..

Příspěvek od guty »

Mohol by mi dakto pomoct? Mam kalosika 1.2 hatchback zelenucky krasny..ide o to, ze mi svieti na pristrojovke kontrolka motora CHECK ktora ne a ne zhasnut, veskera vymena vsetkeho co sa dalo v motore bola spravena, sonda, ktora by mala byt oficialna zavada vymenena..proste vseetko co sa dalo..nasledne reset pocitacom a prestalo to svietit..ale natankoval som benzin presiel som okolo 3000km a po tychto 3000km mi to znova zablikalo a zase to svieti nastalo..uz je to tretikrat btw..ERG ventil bol meneni...co mam robit..v com je problem? nevie dakto poradit?

Dik
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

Příspěvek od pik »

Nerad bych to zakřiknul ale od té doby co mi byla vyměněna lambda sonda a tankuji N95, trochu to sem tam vytočím je klid. :shock:
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Treba pohladat tu na fore, uz sa to tu riesilo aj rady ako tomu predchadzat, popozeraj aj v teme Lacetti, aj tie to obcas robievaju. Hladaj napr. pod slovom CHECK.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
matizzz
Příspěvky: 21
Registrován: stř dub 01, 2009 21:39

Re: Elektronika? zavada..

Příspěvek od matizzz »

Petttkooo píše:Mohol by mi dakto pomoct? Mam kalosika 1.2 hatchback zelenucky krasny..ide o to, ze mi svieti na pristrojovke kontrolka motora CHECK ktora ne a ne zhasnut, veskera vymena vsetkeho co sa dalo v motore bola spravena, sonda, ktora by mala byt oficialna zavada vymenena..proste vseetko co sa dalo..nasledne reset pocitacom a prestalo to svietit..ale natankoval som benzin presiel som okolo 3000km a po tychto 3000km mi to znova zablikalo a zase to svieti nastalo..uz je to tretikrat btw..ERG ventil bol meneni...co mam robit..v com je problem? nevie dakto poradit?

Dik

dat to vypnut to je chyba kalosa
DAVEe
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 25, 2009 12:50

Re: Elektronika? zavada..

Příspěvek od DAVEe »

[quote="guty"]Mohol by mi dakto pomoct? Mam kalosika 1.2 hatchback zelenucky krasny..ide o to, ze mi svieti na pristrojovke kontrolka motora CHECK ktora ne a ne zhasnut, veskera vymena vsetkeho co sa dalo v motore bola spravena, sonda, ktora by mala byt oficialna zavada vymenena..proste vseetko co sa dalo..nasledne reset pocitacom a prestalo to svietit..ale natankoval som benzin presiel som okolo 3000km a po tychto 3000km mi to znova zablikalo a zase to svieti nastalo..uz je to tretikrat btw..ERG ventil bol meneni...co mam robit..v com je problem? nevie dakto poradit?

Dik

Tak toto robilo aj mne a poviem ti,ze na vyriesenie tohto problemu som mal auto v servise 3 dni. Bloky boli zakarbonizovane,bolo to treba cele vybrusit,ale kedze som ho mal este v zaruke,necvakal som to,nastastie..ale poviem ti,ze obcas mi to urobilo,ked som ale zhasol motor,pockal,tak to prestalo..ale odkedy uz nechodim do autorizovanemu servisu a davam kvalitny olej,tak zatial slape ako hodinky:)...klop klop klop:D
Odpovědět

Zpět na „KALOS“