Aerodynamický hluk od 3. dveří

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Aerodynamický hluk od 3. dveří

Příspěvek od pekrtek »

U 3HB je poměrně slyšet za vyšších rychlostí (cca 80km/h a výše) od zadních dveří hluk větru. Setkal se s tím někdo, je to dáno konstrukcí zadního skla u karoserie a nebo pouze špatnou gumou na 3. dveřích? Mám poslední model z r. 2002 a pokud by to bylo gumou, mám poslední šanci se to pokusit reklamovat. Kdo má HB, prosím o info, zda se s tímto problémem setkává také. Domníval jsem se, že to dělá vytažená anténa, ale při jejím zatažení hluk moc nezeslábne. Díky. U Racera HB jsem tento problém vůbec nezaregistroval.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

No mne napriklad ide najvacsi hluk od spetakov tak od rychlosti 150km vyssie. Ale uz som niekde tusim cital ze aj na 3dvirku nieco fici :oops: Mozno petrm bude vediet on ma skoro stejneho.

BTW ked mas 3dv. proc si uz davno neposlal foto aby si mal karku na klubovej stranke aj s foto??ha??? :?: :?: :?:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Mám pocit, že to asi bude od antény. Jel jsem dnes do práce a ani při stovce ten hluk nebyl znatelný. Zkusil jsem zatáhnout antétnu. Jinak, pokud je vytažená, tak až do 190km/hod. byl ten hluk stále stejný. (Víc by to už snad ani nejelo).
Reverend

Příspěvek od Reverend »

Ja mam tiez HB a nejaky zvyseny hluk od zadu som nepostrehol. A antenou to podla mna tiez nebude. Jedine mi to huci pri narazovom bocnom vetre. :roll:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak já sem si taky žádného hučení ze zadu nevšiml ale anténa by to mohla dělat skontroluj jestli ti správně dosedaj celé dveře jestli není volný zámek a jak sedí guma kolem okna 8)
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Když jedu se zataženou anténou, tak je klid. Jak ji vytáhnu, tak se hluk zvětší. Ještě při poslední záruční prohlídce to nechám zkontorlovat, alw asi se s tímbudu muset smířit. Pamatuji se, že na feldě to dělala anténa (i když na střeš také).
Odpovědět

Zpět na „LANOS“