co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol »

cobyll píše:dnes jsem si cestou do práce uvědomil, že po utopení a důkladném vysušení "Plaváčka" se mi při zapnutí ventilátoru NEZAMLŽUJE okno, ale právě naopak se zadýchané okno odmlží a to jen za použití ventilátoru bez klimy... asi jsme se ženou sušili opravdu poctivě ( http://picasaweb.google.cz/david.vybiral/SuseniAuta# )
Pěkný den :D
Hlavně že to dobře dopadlo a nejsou problémy ! Jinak když jsem viděl ty fotky tak se mi vybavila příhoda Hraběte Kolovrata když mu před sto lety na závody do Francie nedorazil závodní vůz tak se svým mechanikem/myslím,že se jmenoval Voldřich/odstranili ze svého cestovního vozu úplně všechno že zbyla jenom holá podlaha a jeli na bedýnkách od zeleniny a vyhráli :!: :lol:
Tak ať nám jezdí jak ta stará Laurinka -i
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Ivo R. »

Daewoo Matiz znovu na obrazovce TV, a pak že Daewoo neni průpojné :lol: :lol: :lol: :lol:
http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/vide ... -mapa.html
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od xpet »

Mě dneska potěšil pošťák :o) Když mi přivezl balíček s 8 CD skupiny Kabát, tak celý den poslouchám a už se těším jak si to zítra pustím v autě...
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od cobyll »

Mně potěšilo včera (ale nestihl jsem se pochlubit) že můj Plaváček udělal štreku Valašské Meziříčí - Ostrava - Havířov a zpět tj. 190 km (díky povodňovým objížďkám - např.Hodslavice stále neprůjezdné) ÚPLNĚ V POHODĚ (až na stále svítící kontrolku airbagů - ale ta se třeba časem spálí...) :lol:
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Serpico »

...to Topole, Voldřich ( létající kovář přezdívka pro brašnu na zádech, tehdy motocyklový závodníci vozili náhradní díly prostě v brašně na zádech ) vyhrával na motocyklu LaK...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Serpico »

...a ještě co mi potěšilo, včera no vlastně dneska bylo to po půlnoci jsem na ČT 2 viděl dokument s Chaloupkou ( večerníčky se zvířaty vydra, liška, divoký prase aj.... ) a to co tam předváděl bylo krásný - vyl s opravdovými vlky ( momentálně chová dva...hraje si s nima nosí je na zádech a podobně, ta tlama s těmi zuby, no síla...) a zážitky s chovu mědvedů... no to byla prostě symbioza - sžití, nevím jak to nazvat popírá, že zvířata se chovají instiktivně, tvrdí přemýšlí, předstírají a milují až ke své záhubě...
součástí pořadu bylo i více kontaktů s různými zvířaty - český potápěč co filmoval a kontaktoval pochopitelně pod vodou žraloky i murénu s tou si hrál...no co dodat měl odvahu a zkušenosti, troufl si i na velkého bílého ale s tím už nějak neuspěl...no já jenom obdivoval tu odvahu...prostě cesta za poznáním, zmapováním...

Inu mějte se fajn a uznávejme různé druhy živočichů, právě proto, že jsme homo sapiens....
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od alvin »

Mňa potešilo,že do mojej zbierky pribudlo zas pár parádnych kúskov oldies CD,medzi nimi aj John Fogerty
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od alvin »

Mňa pred chvíľou potešilo,že som dostal mailový pozdrav z Chorvátska z rádia,ktoré som tam počúval a počúvam aj teraz cez net :D ,včera ešte plný dojmov som im napísal pochvalu,pre istotu dvojjazyčne po slovensky a a anglicky a dnes došla odpoveď na môj mail.
http://www.otvoreni.hr/
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Vojta

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Vojta »

Dnes mě potěšilo, že v čekárně u doktora jsem objevil příručku první pomoci - ideální do autolékárničky. Tak jsem ji naskenoval a přikládám
Karta PP.jpg
Karta PP.jpg (164.18 KiB) Zobrazeno 1686 x
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od -peha- »

No paráda takže už na Vás ani naše žabičky nemôžú :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Serpico »

...Vojto dobrý, no u nás je i osvěta...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od V.Brousek »

DSC04844.JPG
DSC04844.JPG (116.67 KiB) Zobrazeno 1637 x
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od rudla »

LPG - 1 litr za 11,60.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Serpico »

...Vašku to by mě potěšilo taky, byl jsem na houbách taky asi před týdnem ( a nšel jsem jenom trochu...) ale to patří do rubriky co mi nepotěšilo, ztratil jsem klíče od obou bytů ( bohužel jsem nevěděl kde...) celkem škoda za 5tisíc... měnil jsem vložky u sestry byla za 3tisíce u mě sumárum za 2litry, no prostě nejdražší polívka

Inu mějte se fajn a nic neztrácejte
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Serpico »

...tak tenhle fešák mi potěšil...co vy na to...no, já vím není to o autech

A tak se mějte fajn, je to ale fešák a ten výraz
Přílohy
papuchPortr.jpg
(189.9 KiB) Staženo 287 x
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „POKEC“