Lacetti

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

patrick1986
Příspěvky: 8
Registrován: pát úno 20, 2009 07:24

Lacetti

Příspěvek od patrick1986 »

Zdravim všechny !
Stal jsem se majitelem vozu Daewoo/ Chevrolet Lacetti SW 16/16V 2005 a zatim musim rici že vše o.k. Auto jezdilo na garančky do aut. servisu a je v super stavu až dneska mi na křižovatce dvakrat chcipl motor. Tak jsem vcelku nervozní a po pročtení fora mám několik bodů.
A. Jste tu fakt zkušená parta alespon co se benzinu tyče neb já jsem sice vystřídal dost aut ale posledních 15 let jen naftu.
B. Díky za Vaše forum
C. proč mi to chciplo a když jedu na volnobeh mam asi 900ot/min ale kola se zastaví a najednou otačky klesnou k 600.je to normální?
D. díky za odpovědi a všem přeji spousty km bez poruch a hezké dni


:D :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

A čo poviete na túto novinku ?
http://automix.centrum.sk/clanek.phtml?id=12647
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

hymar: bohužel odpověď na otázku C neznám,a le jinak za zbytek díky ;) doufám, že to dáš brzo dohromady a přivítáme tě na srazu až bude ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
jegi
Příspěvky: 191
Registrován: ned led 21, 2007 11:45
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jegi »

alvin píše:A čo poviete na túto novinku ?
http://automix.centrum.sk/clanek.phtml?id=12647
Že čo poviem? Autíčko je to krásne, ale s cenou 460t Sk toho veľa vody u nás určite nenamúti! Ale na západe, čo je pre chevy "asi" dôležitejší trh, ako ČR či SR môže mať úspech...
ex Espero 1.5 GLX
Mazda 6, 1.8
Moje hobby: http://www.cactuslandia.websnadno.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

hymar: pochlub se kolik to má najeto. Mně se takhle kdysi chovala šáres když už měla v tahu spojkovou lamelu. Rozjížděla se i na neutrál takže sem brzdama chcípal motor.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

to Hymar: Taky Tě zdravím a vítám na našem fóru. Stejně jako Ivoš se přidávám k přání, aby jsi nás poctil návštěvou na příštím velkém sraze.
Na ty technické věci se raději ptej kluků, co mají Lacetti. Já mám ještě Lanos. :oops:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
patrick1986
Příspěvky: 8
Registrován: pát úno 20, 2009 07:24

Příspěvek od patrick1986 »

Ahoj a díky!
Tak po delší době jsem opět tu a se spoustou zkušeností.(.-) V chevroletu alias opel jsou na tom jeko u charouze , jen mění díly. Jinak moje Chevy ma ted už 160 000 a každý týden to vzroste o asi tak 3000 takže skušenosti už trochu jsou. Volnobeh už neblbne byl to servomotorek (8000) a jinak stav Lacetti po 160 000 km? Bude třeba udělat přední osu ale na to že 70% najezdí v Praze po kostkách a idiotských mrtvých policajtech(:-) tak je to dobrý. Spotřeba 8,5-9,1. Tak díky všem a zase se brzy ozvu. :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Fúha chlape poriadný náděl km :lol: :lol: :lol: A mačacie hlavy na vozovke poznám dobre takže tam je podvozok dosť odskúšaný a tým pádom je lacík dobrý keď tolko vydržal -i -i -i No držím palce nech len slúži takto dalej :lol:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Lacetti

Příspěvek od alvin »

Ja som videl minule zaujímavý kúsok,Lacíka sedan,ale mal NUburácku bižutériu,teda logo a nápisy na karosérii,nápis NUBIRA bol veľkými tlačenými písmenami,tak šlo buď o nejaký prechodový typ,alebo "inojazyčné" prevedenie.
Naopak chodí po Nitre jeden 1-.kovvý Matiz s Chevroleťáckou bižutériou (NR-796..),ale to bude vlastná úprava majiteľ. Aj tá špz je zaujímvá,je to číslo zdvihového objemu motora Matízka.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Lacetti

Příspěvek od Krtek »

nepotkal si mně ? Já mam nápis Chevrolet Nubira a Nubiráckou masku sezlatejma křížema. Dost salonů takhle "zmezitipovalo" Nubiry po zavedení Lacettiho do prodeje.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Ivo R. »

-peha- píše:Fúha chlape poriadný náděl km :lol: :lol: :lol: A mačacie hlavy na vozovke poznám dobre takže tam je podvozok dosť odskúšaný a tým pádom je lacík dobrý keď tolko vydržal -i -i -i No držím palce nech len slúži takto dalej :lol:
Peter a ty jsi pochyboval o kvalitě DAEWOO :twisted: :twisted: :lol: :lol:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Lacetti

Příspěvek od alvin »

Krtek píše:nepotkal si mně ? Já mam nápis Chevrolet Nubira a Nubiráckou masku sezlatejma křížema. Dost salonů takhle "zmezitipovalo" Nubiry po zavedení Lacettiho do prodeje.
Ten Lacík,ktorého som videl ja ma čiste daewácku bižutériu,teda aj logo aj nápis DAEWOO, navyše nitriansku ŠPZ,takže to asi určite nebolo Tvoje auto :lol: :lol: :D ,majiteľ myslím,že pracuje u nás v priemyselnom parku
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 318
Registrován: stř čer 29, 2005 11:25
Bydliště: Borohrádek, okr. Rychnov nad Kněžnou

Re: Lacetti

Příspěvek od Jura »

alvin píše:Ja som videl minule zaujímavý kúsok,Lacíka sedan,ale mal NUburácku bižutériu,teda logo a nápisy na karosérii,nápis NUBIRA bol veľkými tlačenými písmenami,tak šlo buď o nejaký prechodový typ,alebo "inojazyčné" prevedenie.
To vypadá nejspíš na kousek dotažený z Německa, tam se Daewoo/Chevrolet - Nubira III/Lacetti sedan možná celou dobu prodával právě pod označením Daewoo Nubira.
Jura Obrázek
Lacetti (vlastně "přechodný typ" Chevrolet Nubira) Sedan 1.8 CDX, MY 2004, barva 68U Melange Beige, od 2/2008 LPG
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Re: Lacetti

Příspěvek od Rastos »

Tak tak, sedany a kombiky sa tam stale volaju NUBIRA, iba hatchback je LACETTI. Kazdy sedan/kombi, ktoreho stretnete a ma napis NUBIRA, je dovoz.
Mam pocit, ze aj DAEWOO LACETTI na Slovensku existuju asi len dovozove. Aspon servisak v NR sa cudoval ked ho videl, oni vraj take nepredavali - az ked bolo CHEVROLET.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Lacetti

Příspěvek od palikx »

v cr se urcite prodavaly daewoo nubiry-III a taky chevrolet nubiry.bylo to presne v době prechodu.salony mely puvodni oznaceni sendavat a lepit chevrolet.dokonce se menily i airbagy kvuli logu nebo jen prelepovaly-jako to ma krtek.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“