Mam asi hlodavce dakde ve vozu.Co s tim ????

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Masar
Příspěvky: 16
Registrován: pát bře 13, 2009 18:39

Mam asi hlodavce dakde ve vozu.Co s tim ????

Příspěvek od Masar »

Mam takovi problem. Vuz mi stal tyden .Dnes tchine uvidela mezi prednim blatnikem a dverama vysklubany molitan nebo co to je.Ja sprvu myslel ze to je nános zeminy.Jen se mi nepozdavalo mnozstvo. Takze z horné poloviny dveri ,kdyz se mrknu pri pantech dopredu,vidim az po predny svetlomet.Predtim to bilo yaslepeny.Ja to skusim ofotit ale nic neslibuji.Co s tim ????
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mam asi hlodavce dakde ve vozu.Co s tim ????

Příspěvek od Krtek »

Mně kdysi ve Feldě pomohlo dát do motorovýho prostoru normální vlasy když mně ostříhali. Nějaká una či co mi sežrala taky molitan a ohlodala pár kabelů. Vlasy to prej odpuděj.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Re: Mam asi hlodavce dakde ve vozu.Co s tim ????

Příspěvek od Vít, Jiří »

Masar píše:Mam takovi problem. Vuz mi stal tyden .Dnes tchine uvidela mezi prednim blatnikem a dverama vysklubany molitan nebo co to je.Ja sprvu myslel ze to je nános zeminy.Jen se mi nepozdavalo mnozstvo. Takze z horné poloviny dveri ,kdyz se mrknu pri pantech dopredu,vidim az po predny svetlomet.Predtim to bilo yaslepeny.Ja to skusim ofotit ale nic neslibuji.Co s tim ????


kup si nějakou kočku . :lol: :lol: . někdy fungujou ty elektronický plašiče
ŘEZNÍK
soooc
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 04, 2006 20:55

Re: Mam asi hlodavce dakde ve vozu.Co s tim ????

Příspěvek od soooc »

Masar píše:Mam takovi problem. Vuz mi stal tyden .Dnes tchine uvidela mezi prednim blatnikem a dverama vysklubany molitan nebo co to je.Ja sprvu myslel ze to je nános zeminy.Jen se mi nepozdavalo mnozstvo. Takze z horné poloviny dveri ,kdyz se mrknu pri pantech dopredu,vidim az po predny svetlomet.Predtim to bilo yaslepeny.Ja to skusim ofotit ale nic neslibuji.Co s tim ????
Na kuny je nejaky sprej, vlasy jsou taky fajn, ale je ten problem, ze nesmi dostat k nicemu teplemu, aby nechytly ;)
Daewoo Tico r.v. 96 najeto 151000km, přezdívka Vražda, byla ve Švédsku za 63. rovnoběžkou!
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Mam asi hlodavce dakde ve vozu.Co s tim ????

Příspěvek od -peha- »

No my sme už 2 chytili tak že cez noc sme do auta dali lepidlo na hlodavce a v oboch prípadoch do rána tam boli prilepení :lol:
Uživatelský avatar
lemun
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 28, 2009 12:31
Bydliště: Trenčín

Re: Mam asi hlodavce dakde ve vozu.Co s tim ????

Příspěvek od lemun »

Mas dve moznosti.Bud si kupit sprej proti hlodavcom a kunam a vystriekat priestor motoru atd.Alebo zabera psacia srst v dakom miesku,zavesena niekde v motore.Ked som parkoval pri odpadkovych kosoch,tiez mi zozrali kusok tapaciru a kupil som sprej a od vtedy mam pokoj :o)
Daewoo Nubira , sedan , Zelená metalíza , 1.6 16V , 1997 , servo , klima , 4x el.okna
Vojta

Re: Mam asi hlodavce dakde ve vozu.Co s tim ????

Příspěvek od Vojta »

Mě ty mrchy ještě na ani ne rok novým autě okousaly kabely a musel jsem do servisu. Tam mi poradili dát do motorového prostoru mýdlo a svazky kabelů potřít mýdlem. Dal jsem tam klasické jádrové mýdlo v síťce (za akumulátor) a ty kabely jsem taky potřel mýdlem. Od té doby mám pokoj (ťukám)
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Re: Mam asi hlodavce dakde ve vozu.Co s tim ????

Příspěvek od cobyll »

Vojta píše:Mě ty mrchy ještě na ani ne rok novým autě okousaly kabely a musel jsem do servisu. Tam mi poradili dát do motorového prostoru mýdlo a svazky kabelů potřít mýdlem. Dal jsem tam klasické jádrové mýdlo v síťce (za akumulátor) a ty kabely jsem taky potřel mýdlem. Od té doby mám pokoj (ťukám)
no jo, ty potvory se nerady myjou a tak by to mýdlo mohlo fungovat. Jen bacha, Vojto, aby neprokousaly tu síťku a mýdlo nevypadlo. V tu ránu bys je tam měl zas ;)
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“