Vymena zarovicek POD BUDIKAMA (ne ve stredovim panelu)

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ta modra na tych autach je zrejme preto, lebo sa to lubi vacsine ludom. Nedam si tam predsa ruzovofialovokamilkovu so sltymi bodkami ked je to spatne.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

tak tak 8) modra je modra 8)
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
miv
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 06, 2004 14:08
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

nuz...

Příspěvek od miv »

ja som zatial zmenil farbu bocnych tlacidiel tj hmlovky, vyhrievanie zadneho skla z tej zelenkavej ci aka to bola na oranzovu. v zelku to dobre vyzera...
na palubovku sa chystam ale sere ma ten boudenovy nahon na rychlomer a otackomer...
miv
člen:NEXIA Club

Nexia skoncila svoju put...
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

Ja si aj tak myslim, je to len moj osobny nazor, ze spekulovanie oladne cancania auta, prerabky a dorabky....alebo inak by som to povedal, kto z vas ma nexiu v takom sto percentom stave, ze jej chyba ku dokonalosti len zmena farby podsvietenia? Ale sebakriticky...take stare auto neexistuje aby v nom nic nebolo rozsypane. Rozne pazvuky, buchania, praskanie, rezonancie, to treba vychytat nie menit farbu ziaroviek. Existuje kopu ludi, co je presvedcenych, ze ich autam nic neni a pri tom na nich trieska kazdy spoj na podvozku. Z vlastneho pozorovania som zistil, ze najhrdejsi su majitelia Peugeotov. Neviem preco, ale poznam mnoho pripadov ako keby inych aut na svete nebolo. Ja bazirujem na tom aby bol v dobrom stave motor a aby nebolo auto hrdzave. Ja viem, ze je prispevok od veci, ale je to tak ;)
Uživatelský avatar
Ondrej Rapčan
Příspěvky: 46
Registrován: sob říj 02, 2004 16:11

Příspěvek od Ondrej Rapčan »

Neviem preco tam vsetci pchaju modru ja sobne by som si dal oranzovu alebo cervenu 8)
Daewoo Lanos 1.6 SX hatchback 16V
cervenny, 5-dverovy, klima, servo, airbag, central
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

ale zelena tiez nie je od veci :o

Obrázek
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Zelenou tam chci dat ja, ale nemuzu nikde sehnat shop, kde tyhle zarovky/diody maj. 12V 3.5W 8) bez paticove...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Zelená je síce ok, ale spolu s bielou sa dávala do aut na začiatku 90. rokov, preto to aj idem meniť, aby som nexiu trocha omladil. Čo sa týka toho,že staré auto treba udržovať a nie vylepšovať. Chodím s nexiou na servisnú kontrolu od jej novoty a žiadne poruchy opravovať nemusím. Trápi ju len trocha korózie a ločkajúci spínač vodičovho okna, žiaden iný buchot- treskot ani nič podobné :lol:
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

Ziaden buchot treskot? No mam strach, len by som si k tebe sadol s mojim citlivym uskom :lol: Miesto tych ziaroviek radsej vymen ten spinac okna. Vies ako je to s Daewom. Ked si niekto vsimne, ze ti nieco vrzlo, tak automaticky mas posrate Daewoo. Druhi jazdia na starych rozbytich "znackovych" autach, kde vsetko trieska, ale tam je to v poriadku.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“