DOVOLENÁ 2009

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od SkylineGTR »

No, my letos po dlouhé době (8 let v řadě) nejedem do Chorvatska. Budem dělat koupelnu, takže se pěkně plácnem přes kapsu. Navíc, já nastupuju do nové práce.
Takže klasická dovolená nebude a budou jen výlety. Jeden plánuju do Rakouska na Salzburg a okolí (Dachstein) na prodloužený weekend. -i
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od Slavek »

simone píše:Slavek to je na Kryme?? na Ukrajine?? ak ano a už si tam vraj bol tiež ma to láka hlavne nejake miesta z 2 sv.vojny
Ano je to Krym, jezdim kazdy rok ale vloni nedostal sem dovolenu letos je to nedejne, skoda ze sem dlouho otalel a do hotelu Krym uz nejsou volne mista. Jinak da se vsude, muzes jet i bez rezervace a pokazdy se nekde neco najde
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od Ivoš »

SkylineGTR píše:No, my letos po dlouhé době (8 let v řadě) nejedem do Chorvatska. Budem dělat koupelnu, takže se pěkně plácnem přes kapsu. Navíc, já nastupuju do nové práce.
Takže klasická dovolená nebude a budou jen výlety. Jeden plánuju do Rakouska na Salzburg a okolí (Dachstein) na prodloužený weekend. -i
Takže jedeš na Maltu :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od simone »

Slavek vieš sem dať nejaké ceny za jedlo , pitie, ubytko?? a cesta milicionári?? Mam zlu skusenost s ukr.policajtmi
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od palikx »

mino píše:Palikx beriem ťa za slovo, hod na seba kontakt a dame stretko... ja som tam od rána 20.6...
ok to se musi podarit
ja jsem tam od rana 21.6 :D
jen nevim jak se tam najdem.ale nejaka ta SMS by to snad dokazala
tak tel bude 602287319 nebo777287319 podle toho ktery operator bude vstricnejsi s roamingem.
napis taky nejaky tel a ja ti napisu.
jeste nemam presnou adresu kam jedu tak ti ji nemuzu napsat,ale pokud ty ji mas napis mi ji a ja te tam najdu.budu mit navigaci s mapou italie tak to snad dokazu.
a vy se teste na mini sraz priznivcu daewoo :D
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od Matias Lolop »

Ja sa chystám autom do Bulharska . Ešte som tak ďaleko autom nešiel, ale už sa celkom teším, myslím že auto mám v pohode. Ozaj, mali ste nejaký problém s Nubirov pri veľkých cestách ?
Ja som zatiaľ na jeden krát nabehal okolo 700km bez poruchy ale do Bulharska je to cca 1300km,
tak sa bojím či sa mi niečo nepokazí .
Daewoo Nubira II 1.6 16V r2001 LPG
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od mino »

Pokaziť sa može vždy niečo, ale ked sa o autíčko pravidelne staráš, tak sa tie poruchy minimalizuju....aspon ja v to dufam...ja to budem mať len za 900 km tam.. :PP:
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od Ivo R. »

Matias Lolop píše:Ja sa chystám autom do Bulharska . Ešte som tak ďaleko autom nešiel, ale už sa celkom teším, myslím že auto mám v pohode. Ozaj, mali ste nejaký problém s Nubirov pri veľkých cestách ?
Ja som zatiaľ na jeden krát nabehal okolo 700km bez poruchy ale do Bulharska je to cca 1300km,
tak sa bojím či sa mi niečo nepokazí .
Já jsem byl s Nubirou zhruba třikrát v Chorvatsku ( vždy tak 1200 km tam, u moře zhruba 250 km včetně 10 km tvrdé stoupačky na Sv. Juru a 1200 km zpět) a ve Francii u Saint-Tropez ( což je zhruba po dálnici přes SRN 2000 km + pojiždění u moře asi 300 km). Vždy bez jediného problému. Jenom jsem čepoval benzín a mával na auta podél dálnice , která to uvařila , jelikož bylo tak 35 ve stínu. Daewoo má super chlazení, takže ani zácpy na jihu nejsou problém. Vůbec bych se nebál jat tak daleko. Možna jen nechat udělat garančku a dát si pozor, co tam leješ za benzín ( v Rumunsku a v Bulharsku).
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Tomic
Příspěvky: 21
Registrován: čtv kvě 07, 2009 07:34
Bydliště: Raškovice

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od Tomic »

Ivo R. píše:
sandruš píše:Já jedu letos do Řecka Chalkidiki Neos marmaras..
To tam možná potkáš našeho mladšího syna Fandu, měl by na Chalkidiki dělat od jedné cestovky delegáta, nebo na baru od června do září.
Možná že se tvuj syn Fanda potka s mou přýtelkýní, dělá na Chalkidiki na hotelu
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od Matias Lolop »

Dakujem za odpovede. Ja sa chystam tankovať LPG ak sa bude dať. Dočítal som sa že v maďarsku, srbsku a v bulharsku
nie je problém stankovaním LPG. Tak som zvedavý. O auto sa snažím starať a dúfam že ma nesklame.
Daewoo Nubira II 1.6 16V r2001 LPG
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od mino »

Ked každý príde nazad nech sem hodí aj nieaké foto s autom tam kde bol a napíše či všetko prebiehalo ok. -i
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od Slavek »

simone píše:Slavek vieš sem dať nejaké ceny za jedlo , pitie, ubytko?? a cesta milicionári?? Mam zlu skusenost s ukr.policajtmi
jidlo - restavrace obed, vecere od 3 - 5 euro na den, kdyz si budes varit usetris na tyden te to vyjde asi na 15 - 30 euro na 3 osoby
piti je levne - pivo 0,5 - 1 euro 0,5l toceny, nebo lahvovy 0,3 euro, vodky ty lepsi se pohybuji kolem 3euro za flasku, konjak hruzinsky 10euro, limonada 0,5 euro 2l, 2l kola 0,8 euro, mineralka 0,3 euro 2l
ubytko - 25 euro za pokoj pro 2 za den *** hotel , **** 30 - 40 euro za pokoj pro 2 za den, taky podle toho jaky chces apartma sou i lux za 50euro na osobu :D
nebo nejaky penzion - rezervace predem a vychazi to asi na 100 euro za tyden, my sme jeli skupinou 8 lidi na 14 dni a cely penzion nas vysel na 1000 euro bez jidla, cim vic vas je tim levneji to vychazi.
Policajti sou jako vzdy pripraveni na to ze jim neco das, pokud budes dodrzovat pravidla tak je to v poho, jinak pokuty se daji resit 5-10 euramy a jedes dal.
Cela dovolena s dopravou, nejaky vylety v tom byly + vylet jachtou :D :D, komplekt me vysla na 600 euro na 14 dni pro 2
reknu ti ze neni to horsi nez jinde, recko me vyslo 11 dni na 40 tisic za ty prachy budu mit 3 ukrajinu :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od Topol »

-peha- píše:My ideme na relax do kúpelou :lol: :lol: :lol: A samo že na Slovensku My máme domáce dovolenky radi tedy minulý rok sme boli v Českým Krumlove a tak teraz zasa tu :lol: :lol: :lol:

http://www.kupele-bj.sk/www.sk/index.php
Pěkný den :D
Teda peháčku teď tak brouzdám a chtěl jsem si otevřít ty kupele a zarazilo mě to,ŽE TAM JE VIR :evil: :twisted: :twisted:
Kudy tam kurňa vlez :twisted: Hned to vypnu a nechám udělat test :!:
Hlavně aby mě nevlez do Kolouška a taky hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od palikx »

tak lidi ja jsem sbalenej a kolem 8 vyrazim.
tak se nezlobte ze tu ted tyden nebudu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: DOVOLENÁ 2009

Příspěvek od V.Brousek »

-i Pavle, hezkou a ničím nerušenou dovolenou, mnoho zážitků i požitků a v pořádku se vrať, ať nám mám kdo radit. -i
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Odpovědět

Zpět na „POKEC“