Demontáž dílů...

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
oldspice
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 13, 2006 23:23
Bydliště: Krucemburk

Demontáž dílů...

Příspěvek od oldspice »

Zdravím,

pustil jsem se do montáže audia do Sparka a to do takové míry, že jsem se nevyhnul ani řezání do plastu dveří, plechů pod nimi a čeká mě i kompletně rozřezat a přepracovat zadní plato... problém ale je, že takové audio se propojuje spoustou kabelů a nejlépe by se mi všechny (nebo aspoň většina) kabelů tahala pod tím středovým plastovým tunelem, na kt. je ř.páka a r.brzda...

vzadu je šroub, ale po jeho povolení ten plast zhruba v místech řadící páky celkem dost drží a nejsem si jist jestli, kdybych za něj bral, bych ho "neurval"...

Nevíte prosím někdo, jak by se dal nějak elegantně a bez poškození oddělat?

Předem díky pokud možno za rychlou odpověď přeji hezký den Pospíšil
Reklama
 

oldspice
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 13, 2006 23:23
Bydliště: Krucemburk

Re: Demontáž dílů...

Příspěvek od oldspice »

oldspice píše:Zdravím,

pustil jsem se do montáže audia do Sparka a to do takové míry, že jsem se nevyhnul ani řezání do plastu dveří, plechů pod nimi a čeká mě i kompletně rozřezat a přepracovat zadní plato... problém ale je, že takové audio se propojuje spoustou kabelů a nejlépe by se mi všechny (nebo aspoň většina) kabelů tahala pod tím středovým plastovým tunelem, na kt. je ř.páka a r.brzda...

vzadu je šroub, ale po jeho povolení ten plast zhruba v místech řadící páky celkem dost drží a nejsem si jist jestli, kdybych za něj bral, bych ho "neurval"...

Nevíte prosím někdo, jak by se dal nějak elegantně a bez poškození oddělat?

Předem díky pokud možno za rychlou odpověď přeji hezký den Pospíšil
Aaaa tak už dobrý... podařilo se - pro ty, kdo by to chěli zkoušet taky stačí vzít za ten černý plast navrchu a pak už budete vědět ;) No nic já se jdu pustit do té kabeláže..
marišan
Příspěvky: 50
Registrován: stř zář 28, 2005 08:53
Bydliště: Spiš

Příspěvek od marišan »

No neviem ako v Sparkovi ale v Matizkovi káble k zadným repro už boli poťahané.Dokonca keď mi v servise montovali rádio tak ich aj pripojili. Keď som si kupil repro do zadu tak nemal som s tým problém,iba som pripojil vodiče na repro a hraje to dodnes. :D :D :D
matiz 0,8-strieborná metalíza
kúpený január.2005,13700km,spotreba 1.2007-4.2007 5,6l/100
oldspice
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 13, 2006 23:23
Bydliště: Krucemburk

Příspěvek od oldspice »

marišan píše:No neviem ako v Sparkovi ale v Matizkovi káble k zadným repro už boli poťahané.Dokonca keď mi v servise montovali rádio tak ich aj pripojili. Keď som si kupil repro do zadu tak nemal som s tým problém,iba som pripojil vodiče na repro a hraje to dodnes. :D :D :D
To já vím, ale ty co tam jsou by mi moc platný nebyly... do kufru jde zesák a všechno jde do něj... navíc dozadu nepůjdou žádný chrastítka ale TS-E6996ky od Pioneeru a ty ošklivý kabely vedoucí dozadu z výroby by k nim připojený fakt kazily celkovej dojem.. ty pioneery budu muset nějak nacpat do zadního plata nad kufrem což bude ještě hodně ošklivý práce... mám co dělat... kdyžtak bych sem postnul fotky až bych to dodělal ;)
roman9511

Re: Demontáž dílů...

Příspěvek od roman9511 »

ahoj,ja som to skusal a nejde mi v sparku dat nabok stredovy tunel plastovy
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž dílů...

Příspěvek od Krtek »

To abys tam dal nějakou tlumící hmoptu všude pod tapecírung ne ? Já když slyšim rádio ve Sparkovi tak to je jako poslouchat ho v konzervě.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „SPARK“