Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od Slavek »

Dorazili sme v pohode, cesta byla krasna, jen me stvali motyli, dvakrat sem stavel na pumpe umyt okno, samy sebevrah to byl :lol:
celkem najeto 697km :D
Všem diky -i tesimese na dalsi sraz
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Reklama
 

PetrK
Příspěvky: 5
Registrován: ned kvě 17, 2009 19:50

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od PetrK »

Zdravím všechny na fóru. Děkuji za možnost být s vámi na srazu. Moc se mi tam líbilo. Příště mi to snad vyjde i na delší dobu. Kvíz - jsem ten z HHR. :D
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od palikx »

ahoj
taky jsme doma a deti v posteli.
myslim ze se vse podarilo az na par drobnych incidentu a z pocatku spatneho pocasi.taky me mrzi ze diky neustalemu prebihani od auta k autu jsem si s vetsinou z vas ani nestihl popovidat ale aspon nekterym jsem trosku pomohl a zjistil jak je elektonika nespolehliva.
uz na tom pracuju aby priste bylo vse na 1
cestou jsem potkal TOMASE s karavanem asi na 130 km a uprime nezavidel jsem mu vypadali vsichni pomerne splaveni a pomalou jizdou se asi ani moc neosvezili.
tak dalsimu srazu zdar a zatim ten manin mozna vyjde :?: uvidime
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od SkylineGTR »

Taky hlásíme šťastný návrat domů asi kolem 19:45. Bylo krásně, tak jsme si zajeli do Křtin, pak do Jakobického údolí a zastávka v Senetářově a Ruprechtově.
Sraz byl jako vždy povedený. Jak co se týče organizace tak i počasí. :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od conpet »

Ahoj ! Hlásíme štastný návrat domů, bylo to jako vždy super, i to počasí jsme nakonec přeprali :D Dejváci děkuji Vám že umíme tak dobře držet spolu -i Díky všem, kdo se podílel i sebemenším kouskem na organizaci, zvládli jste nás :lol: cestou jsme si vyzvedli kluky od babičky a dnešních 215Km si odřídila Dája sama ;) ještě že ji mám :lol: Já se na to po ránu nějak necejtil :PP: :PP: :PP: :PP: Díky za super víkend zdraví všechny Dája a Petr -i
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od simone »

Ahoj cesta v pohode ... doma sme boli o 16.25... celkom dobrý priemer.... ale v zdravý.Ďakujem každému kto sa pristavil a popovedal si somnou.... Na téme Drienka sa pracuje Latinský názov je CONUS MAS tak kto sa nevie dočkať nech hľadá ja to ked pozbieram dam sem .. dufam že chutnala komu sa ušlo. :lol:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
(mafo22)
Příspěvky: 34
Registrován: stř led 14, 2009 00:00
Bydliště: Bratislava - Topolcany

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od (mafo22) »

navrat pred 2 hodinami, odchadzali sme z olsovca okolo 16:00, preco sa vlastne vsetci tak skoro rano rozutekali, ked sme sa zobudili boli tam posledne 4 posadky a palikx uz vymeneny remen ;)
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od Fitty »

cesta domů byla suer prázdné silnice tak jsem byl zachviličku dom cca 2H zběsilé jízdy tik-takem :D super srázek škoda že jsem nemohl zůstat déle a udělat diskošku :lol: díky za pohárek :PP:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od FoXo »

Fitty píše:cesta domů byla suer prázdné silnice tak jsem byl zachviličku dom cca 2H zběsilé jízdy tik-takem :D super srázek škoda že jsem nemohl zůstat déle a udělat diskošku :lol: díky za pohárek :PP:
O diskoteku sa postaral Hanzy :)
Vsak v Manine mas co napravat :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od Vít, Jiří »

Fitty píše:cesta domů byla suer prázdné silnice tak jsem byl zachviličku dom cca 2H zběsilé jízdy tik-takem :D super srázek škoda že jsem nemohl zůstat déle a udělat diskošku :lol: díky za pohárek :PP:
NEBOJ NA TO TAM BYL ODBORNÍK :lol: :lol: :lol: :lol: a strkal disky podvozkem :roll: :roll: :roll: :roll:
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od Fitty »

tak aspoň že mám náhradu :D
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od J.Bad »

Tak hlásíme také pozdrav z domova - asi od 18.00 - cestou se zastavili v Býčí jeskyni - je otevřena pouze 3x do roka... a zážitek.
Samozřejmě poděkovat organizátorům srazu za vybrání super místečka na sraz a spanilou jízdu na Macochu.Líbilo se mi od Petra Soukupa jak zablokoval silnici aby mezi pořádné auta se nikdo nemohl vnutit a tím to zkazit.Pak samozřejmě Řezníkovi za výtečné a mastné klobásky s láskou připravené.A vůbec poděkovat všem účastníkům srazu za příjemně strávený weekend - škoda to sobota s počasím...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od hladolef »

simone píše:Ahoj cesta v pohode ... doma sme boli o 16.25... celkom dobrý priemer.... ale v zdravý.Ďakujem každému kto sa pristavil a popovedal si somnou.... Na téme Drienka sa pracuje Latinský názov je CONUS MAS tak kto sa nevie dočkať nech hľadá ja to ked pozbieram dam sem .. dufam že chutnala komu sa ušlo. :lol:
Simone neco tak lahodneho jsem dlouho nepil,ten conus mas byl vyborny.
Přílohy
Drienka-CONUS MAS.jpg
Drienka-CONUS MAS.jpg (180.55 KiB) Zobrazeno 1974 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od Tomáš »

palikx píše:ahoj
taky jsme doma a deti v posteli.
myslim ze se vse podarilo az na par drobnych incidentu a z pocatku spatneho pocasi.taky me mrzi ze diky neustalemu prebihani od auta k autu jsem si s vetsinou z vas ani nestihl popovidat ale aspon nekterym jsem trosku pomohl a zjistil jak je elektonika nespolehliva.
uz na tom pracuju aby priste bylo vse na 1
cestou jsem potkal TOMASE s karavanem asi na 130 km a uprime nezavidel jsem mu vypadali vsichni pomerne splaveni a pomalou jizdou se asi ani moc neosvezili.
tak dalsimu srazu zdar a zatim ten manin mozna vyjde :?: uvidime
Taky hlásím štastný návrat , byly jsme ve Vyškově v ZOO a Dinoparku - super zážitek !!!
Splavený jsme byly z tý zoo , a votrávený z D1 - takovej tankodrom , ještě , když tě zezadu kope karavan ..... kromě kopců , který jsem jel 80 - 90 jsem to pálil 110 , takže Pavlíku žádná pomalá jízda na tu soupravu.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Olšovec 2009 - bla, bla, bla :-)

Příspěvek od hladolef »

Dekuji Topolovi za pekne sklenice,Hanzymu za vyborne pivo(Radegast)a za to jak zorganizoval obed.Je mi lito ze jsem nespendoval na psi utulek,(dvakrat jsem se ptal) deku pro pejsky,kterou jsem koupil extra pro ne jsem odvez zpatky domu.
Jinak za prispevek za benzin dekuji a hlavne za auticko.Auticko si ponecham a za spende koupim na pristi sraz megafon.
Přílohy
Topol-Hanzy 1143x857 1000x749.jpg
Topol-Hanzy 1143x857 1000x749.jpg (213.9 KiB) Zobrazeno 1957 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Odpovědět

Zpět na „POKEC“