přeříznutá palivová hadice

Moderátor: Blue Lanos

tomek
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 16, 2009 07:29
Bydliště: Brno

Re: přeříznutá palivová hadice

Příspěvek od tomek »

tak už mám výsledek - pan opravář to zbastlil za 3400 .. + cca 800 benál.
Většina sousedů je toho názoru, že jsou na vině puberťáci-motorkáři, kteří se scházejí nedaleko. To je ale jen názor ....
Reklama
 

franta3
Příspěvky: 9
Registrován: čtv kvě 14, 2009 13:35

Re: přeříznutá palivová hadice

Příspěvek od franta3 »

" ten hajzlík" zřejmě řádí v Brně, stalo se mi to 22.4. taky. Bydlím v Komárově. Oprava v Auto-Balvin cca 2000,-Kč.
tomek
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 16, 2009 07:29
Bydliště: Brno

Re: přeříznutá palivová hadice

Příspěvek od tomek »

chce to nějak zabezpečit - omotal jsem to pletivem a zdá se, že už tam někdo zase byl s kudlou v ruce a protože nepochodil, zničil zadní stěrač ..
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: přeříznutá palivová hadice

Příspěvek od alvin »

Mne na Ticu len niekto z recesie zničil zadný stierač,našťastie mal som náhradny z Ibizy a šiel tam dopasovať o))
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: přeříznutá palivová hadice

Příspěvek od Serpico »

...to alvin nemáš té smůly nějak moc...připomenu našeho radikála Krtka, nedávno ve zprávách v zemědělském uzavřeném objektu majitel načapal zloděje nafty u své pumpy a problém je v tom, že do něj vysypal tařka celý zásobník ( 5 nebo 6 nábojů, vím jsou i 19 nebo 18 zásobník....) z legálně držené zbraně, je mrtvý a jemu je vytýkán počet smrtících střel, na tomto místě určitě Krtek prohlásí aspoň už nepokrade... ( má taky svou pravdu...) a tak nevím...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: přeříznutá palivová hadice

Příspěvek od alvin »

Nuž,keď parkuješ na sídlisku,musíš rátať aj s tým,že "nekteří lidé jsou volové",ako povahal Pan Herec Rudolf Hrušínsky,inak na to Tico mal niekdo spadené,najprv dolámali stierač,potom poškribali zadne dvere,neviem či nešlo o omyl,lebo na tej istej ulici parkovalo rovnaké Tikadlo,ktoré patrilo učiteľke z neďalekej základky. :P 8)
Ale najväčšiu smolu som mal na GETZe,tam mi za bileho dňa rozbili okno a ukradli rádio -P (10.7.2004),Ibizu mi hneď prvú noc,pred domom nejaký závistlivec označil čiernou fixkou,našťastie šlo to zmyť bez stopy,proste také sú naše sídliska,každý z nás,čo už roky parkuje pred panelákom má už nejakú podobnú skusenosť :( :( :( :(
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“