spinacia skrinka

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
maco-lv
Příspěvky: 460
Registrován: ned čer 24, 2007 08:01
Bydliště: Brhlovce. Slovensko

spinacia skrinka

Příspěvek od maco-lv »

cavte mam taky problem ked vyberiem kluc zo zapalovania tak mi nevybehne ta poiska musim parkrat potocit klucom a potom ho vybrat len v tedy vyskoci ta poiska alebo co to je kde bude problem?
dakujem
Skoda 105l (Uz nebohá*)

Daewoo Espero 1.5I GLX rv 1997,Elektrony, Klima,Servo.El.okna,el.zrkadla.Zelená metaliza. Radio pioneer 4*45w zošrotované

Ford Scorpio ll Klaun combik, 2,5TD.92kw 123koni
polokoža,Tempomat,šiber,klima,central, 17´225x45 kolesá
Reklama
 

Uživatelský avatar
špoty
Příspěvky: 39
Registrován: ned led 25, 2009 21:39
Bydliště: Malacky - Sološnica, SK

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od špoty »

Ahok ;) ja mám tiež taký problém, najprv som tiež musel kľúčom pohýbať aby mi tá poistka vyskočila, ale nejak som tomu nevenoval pozornosť a po nejakej dobe sa mi stalo že aj ked klúčom pohýbem a možem sa snažit jak chcem tak to nevyskočí, ale nejak som to neriešil....lenže sa mi stalo že ked som poobede zaparkoval a nechal som zapnuté rádio, nevyplo sa mi lebo poistka nevyskočila a na druhý deň som už nenaštartoval, to ma tom najviac naštvalo, ale prečo to nevyskakuje to netuším :?: , možno nejaká pružinka tam je prasknutá....
Daewoo espero 1.5DOHC, r.v. 95, 260000km..., fólie, krídlo, MP3, full espero výbava.
Uživatelský avatar
Hardy
Příspěvky: 146
Registrován: sob lis 25, 2006 17:57
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od Hardy »

New spínacia to vyrieši!!!
1.5/16V modrá metalíza 14" Elektrony Borbet, sanie Kingdragon, JVC radio with USB,Xplod Sony repro atd
Uživatelský avatar
maco-lv
Příspěvky: 460
Registrován: ned čer 24, 2007 08:01
Bydliště: Brhlovce. Slovensko

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od maco-lv »

TO JE PRILIS JEDNODUCHE! TO VIE KAZDY BABRAK ALE OPRAVIT TO VIE IBA TECHNICKY VYSPELI CLOVEK PRETO JE TU TOTO FORUM KEBY SME SI PRI KAZDEJ CHYBE KUPOVALI NOVE DIELY NEVIEM :lol:
Skoda 105l (Uz nebohá*)

Daewoo Espero 1.5I GLX rv 1997,Elektrony, Klima,Servo.El.okna,el.zrkadla.Zelená metaliza. Radio pioneer 4*45w zošrotované

Ford Scorpio ll Klaun combik, 2,5TD.92kw 123koni
polokoža,Tempomat,šiber,klima,central, 17´225x45 kolesá
Uživatelský avatar
Hardy
Příspěvky: 146
Registrován: sob lis 25, 2006 17:57
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od Hardy »

Niektore diely je lepšie kupit nowe podla mna ale ako chcete.... :cry:
1.5/16V modrá metalíza 14" Elektrony Borbet, sanie Kingdragon, JVC radio with USB,Xplod Sony repro atd
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od palikx »

no
pokud dokazete orisek spinacky vyndat tak bych se pak podival zda jde dobre hybat presuvnikem na dne telesa spinacky-cely ten mechanismus s drazakem volantu.byvaji tam drobne ulomky nebo bordel a zasekava se to.
taky se ale stava ze praska ten vyskakovaci mechanismus a to opravit nejde je to hlinik.
no a nekdy se zadira orisek spinacky.
teoreticky by mohlo stacit jen prostrikat olejem.
jo a chlapci pokud se tu budete dohadovat kvuli nazorum spatne to dopadne-nechte si to pro sebe.
Naposledy upravil(a) palikx dne pon kvě 11, 2009 21:50, celkem upraveno 1 x.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od benky71 »

Tiež mi to niekedy nevyskočilo.Tak som tam strekol WD-40 a pohoda.Kto maže ten ..... :lol:
Uživatelský avatar
Hardy
Příspěvky: 146
Registrován: sob lis 25, 2006 17:57
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od Hardy »

Ja neprovokujem len Elektrika by sa mala riešit nie opravou ale novym resp použitým funkčným dielom... tot názor elektrikára...
1.5/16V modrá metalíza 14" Elektrony Borbet, sanie Kingdragon, JVC radio with USB,Xplod Sony repro atd
Alexnext65
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 18, 2009 13:10

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od Alexnext65 »

Nazdar.Ani mne nechcela vyskocit posistka tak som nastriekal WD 40 a bolo to lepsie ale nie dokonale.Raz sa mi stalo ze som zapotrosil kluc od auta a tak som zobral od mandzelky.Nastaroval som a ked som zaparkoval tak pekne mi vyskocilo ta poistka.Myslel som si ze je to OK ale ked som nasiel svoje kluce tak to robilo zas.Tak som sa nastval rozobral ocistil volant, nastriekal WD 40, potom som vymenil ziarovky v panele a ked som dal vsetko poskladat.Pri startovani sa mi zobrazi v panele Air Bag potom zasne a zase sa mi zobrazi Air Bag.Neviete vcom to moze byt problem?Vsetko som zapojil tak ako ma byt a stale svieti air bag.Myslel som si ze senzor odisiel ale nie.Vsetko mi ide aj ta poistka ale ten po..aty air bag nie.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od palikx »

no nekde nastal problem s airbagem.
a jelikoz se tyto chyby neumi smazat samy tak se jim musi pomoct-diagnostikou.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
maco-lv
Příspěvky: 460
Registrován: ned čer 24, 2007 08:01
Bydliště: Brhlovce. Slovensko

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od maco-lv »

one HARDY spinacka jak dobre vies sa sklada z 2 casti a ta co oby problemy je ne-elektricka hmm? :lol:
tot nazor automechanika
Skoda 105l (Uz nebohá*)

Daewoo Espero 1.5I GLX rv 1997,Elektrony, Klima,Servo.El.okna,el.zrkadla.Zelená metaliza. Radio pioneer 4*45w zošrotované

Ford Scorpio ll Klaun combik, 2,5TD.92kw 123koni
polokoža,Tempomat,šiber,klima,central, 17´225x45 kolesá
Uživatelský avatar
vladimir fodor
Příspěvky: 275
Registrován: ned led 27, 2008 11:04
Bydliště: Selce pri BB

Re: spinacia skrinka

Příspěvek od vladimir fodor »

Caute.V mojom prípade pomohla výmena klúča.Co sa týka aerbagu,ked sa odpojí kábel pri demontáži volantu a neni odpojená baterka tak po spetnej montáži vyhadzuje poruchu ktorú treba vymazať z pamätí RJ.To vymaže každý daewoo servis.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“