I. Západoslovenský scúgh Daewoo + Oldies Clubu

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

I. Západoslovenský scúgh Daewoo + Oldies Clubu

Příspěvek od alvin »

Keďže,tu padali návrhy aj o inom termíne,a nie všetci aj tu z môjho okolia sa zúčastnia Olšovca a Manína,nakoľko každoročne organizujem na nešej chatke,ktorej fotku som dával v sekcíí o Počasí
Scúgh-teda neformálny zraz,stretnutie skalných bývaleho rádia b1 a fanúškov Oldie hudby,rozhodol som sa to tento spojiť a pozvať aj Vás z Daewooclubu,kto by mal záujem prísť,je to 7 km od Nitry,dokoncaj priame autobusové spojenie z BA.
Na tento zraz totiž sa nechodí autami,kto chce môže doniesť fotku svojho miláčka,nakoľko by tam ani nebol palac na uloženie viac ako 1-2 áut,a nejde ani o akciu vo veľkom,skôr neformálne posedenia spojené s opakačkou a k tomu neodmysliteľným pivečkom.
Koná sa to vždy v sobotu od predpoludňajších,do večerných hodín,na presnom dátume,niekedy v lete,počitam najskôr koniec augusta,by sme sa dohodli,upresnili.Kto z Vás by mal záujem prísť,bude vítaný. Prípadne dotazy,pripomienky buď sem,alebo cez SZ resp na môj mail.
Aby ste mali predstavu,ako to na takej akcii a mieste konania vyzerá,prekopnem sem pár fotečiek s oldies webu :PP: :PP: :PP: :PP: :PP:
Toto sú fotky so scúghu,ktorý sa konal 16.6.2007
Obrázek
Obrázek
Obrázek
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Srazy“