Žárovky

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Žárovky

Příspěvek od Bullmastiff »

Nemáte někdo seznam žárovek ve světlometech? V dokumentaci je super informace 55W x 2 ale typ tam už není :-(. Vzhledem k postupu bych měl rád náhradní dřív než vyndám světlo.
Případně máte někdo nějaký dobrý tip na dobře svítící žárovky?
Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Žárovky

Příspěvek od mzprx »

Najlepsie su original z prvomontaze. Treba sa dohodnut s predajcom...
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: Žárovky

Příspěvek od Bullmastiff »

Dík za tip, ale nemám na to čas :-(. Už jsem našel seznam žárovek: http://am_application.osram.info/publish/index_en.html

Takže potkávačky jsou H7 a dálkovky H1 - Doufám, že OSRAMKY COOL BLUE nebo Night Breakery budou OK.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Žárovky

Příspěvek od Hanzy »

Dnes nejlepsi zarovky a i v testech Osram Night Breaker lidi co znam a dali je tak byli nadseni... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky

Příspěvek od phalanx »

JJ Osram NightBreaker su momentalne asi najsilnejsie, ale maju aj velmi slabu zivotnost :( (pri celodennom svieteni a kazdodennom jazdeni vraj odchadzaju vacsinou do 3 mesiacov) Ja som kupil o 1 triedu nizsie Osram SilverStar, oproti klasickym ziarovkam su vyrazne lepsie, a zivotnost maju oproti klasickym ziarovkam "len" polovicnu. (CoolBlue su este o triedu nizsie a niesu moc odporucane)
Momentalne najlepsie ziarovky su Phillips XTREME Power. Svietivost ako NightBreaker a zivotnost ako Silverstar, ale davaju si ich poriadne zaplatit :(

Skusenosti to z vacsej casti niesu osobne, ale preliezol som dost for a skusenosti sa vacsinou zhodovali ...
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Žárovky

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: Žárovky

Příspěvek od Bullmastiff »

Tak jsem dneska dopoledne koupil Night Guidy s prodlouženou životností - doufám, že správně. K výměně špatné a ostatních žárovek jsem se zatím časově nedostal. přesně jak doporučuje hladolef.
Dám vědět jak to svítí. Životnost by měla být cca 150% normálních žárovek a svítivost o cca 50% větší - tak uvidím.
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: Žárovky

Příspěvek od Bullmastiff »

Tak mám namontováno (bohužel jsem ještě nestihl zajet na seřízení - svítí to trošku míň). Absolvoval jsem s NightGuidy asi 4 cesty a nemůžu si stěžovat. Dopředu a napravo to svítí skvěle, doleva je to trošku horší, ale zase na mě nikdo nebliká.
Vřele doporučiji.

Jinak jel jsem jednu cestu s vyměněnou levou žárovkou (na pravou jsem neměl ideální nářadí) a měl jsem pocit, že pravá nesvítí :-)
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: Žárovky

Příspěvek od Bullmastiff »

Tak mám už i seřízeno a najel jsem cca 1500 km v noci. Musím potvrdit, svítilo to hodně dobře. Uvidím jakou budou mít životnost.

Díky hladolefovi za dobrý tip.
Tonik
Příspěvky: 73
Registrován: sob čer 20, 2009 21:02
Bydliště: Kezmarok

Re: Žárovky

Příspěvek od Tonik »

Hm..so ziarovkami y by som skusil Philips X-treme power su uzasne ,maju lepsiu svietivost ako osram .su sice aj drahsie oproti osramu a to je asi cena za sadu 50E.Osram pise vraj 80 percent ale realne je na nich tak 40 navyse.
Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky

Příspěvek od KakosWRC »

hej hej xtreme pow svietia celkom ok len ta zivotnost by mohla byt vacsia...ja mam ecovisoin od philipsu a zatial si nestazujem... ;)
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“