Nový Matýsek

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Hanzy »

Tyy jo co tam davas za svicky za 250 sk kus?Nake supr vykon?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od phalanx »

Tiež pozerám :), za 650KC mas uz origo NGK, a co viem nic lepsie pre tieto motory ani nie je ...
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od -peha- »

Jej pardón to bola cena z vzduchovým filtrom sviečky len 18,50€ a k NGK tak naprosté sklamanie boli podla výrobcu deklarované na 30 000 km a pred včerom ma málem šlahlo Legyna na LPG ledva škytala po chvýli rána ako z dela a nakoniec som sa ledva dovláčil na benzin dole do servisu a to už svietil check ako najatý no a samo veď to každému radím tak kontrola sviečok mali nabehané 19 000 km a vyzerali dosť dobre ale nedalo mi tak máme dole déke ješte použitelné tak som to próbnul a svete div sa šlapala ako hodinky jo pred tým ješte diagnostika ukázala že nepálí 1 a 3 valec.No objednal som to čo už sme dali asi do 50 aut a to BRISK my je teda dávame už 10 rokov ale Silvery na LPG no tie sú na 10 000 ale cenovo dobré já som však pokukoval po novinke a to BRISK A-LINE 23 takže som zvedavý zatial šlapú a Legynka zasa pradie ako mačka :lol: :lol: :lol: Takže NGK neodsuzujem ale nakolko som na moju holku háklivý tak tieto ma naštvali bo ani nie 20 000 a sú v háji tak nech tam ostanú,já som na OPLA používal výhradne Brisky a nikdy problém takže u nich zostanem :lol: :lol: :lol:

http://www.brisk.cz/index.php?page=svicky_a_line.html
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od phalanx »

nj, to ich chudery nesmieš trápiť plynom :D
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
Vojta

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Vojta »

A je to tady zase. Nováček se zeptá, že si chce koupit Matýska, jak se s ním jezdí, na co si dát pozor a dostane se jí odpovědi, že si má koupit něco jiného. Skutečně fundovaná odpověď. A pak čí praktiky jsou ubohé.
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Jajuska95 »

Matýsek má své výhody i nevýhody.. Myslím, že není ideální na delší cesty, ale super autko na kratší cesty, všude se s ním zaparkuje, na menší nákupy.. Poruchu jsem na něm měla jednu, a to byl vstřikovač, jinak byl v pohodě.. Lucka sama uzná za vhodné, jestli si Matýska koupí nebo ne, já jsem si Matýska koupila i proto, že jsem s ním jezdila v autoškole a bylo a je to super autko.. Takže říkám, že jsem s ním byla spokojená, jen už jsem chtěla větší a pohodlnější auto na delší cesty.. ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od mino »

Tak pripájam sa aj ja. Pokial som chodil na výšku cca 180 km tam a 180 späť, tak mi Matizko uplne postačoval, ved po Matize I som si kupil Matiz II. Nikdy som nelutoval a to som b tej dobe mohol mať za tie peniaze pomaly aj Felicii čo bolo väčšie auto. Spotrebu to malo super, ked som sklopil sedačky tak sa až niektorý čudovali čo všetko som s toho vytahoval.... Najdlhšia cesta Matízkom bola cca 980km v kuse, zvládol ju v pohode. Ked som kúpil prvého Kalosa Matizko ušiel ku svokrovcom kde služi doteraz....bez jedinej závady, len pravidelný servis... Nakoľko sme potrebovali prepravovať kočík, tak sme prešli na Kalos a následne Aveo. Ale momentálne sa pohrávam s myšlienkou že kúpime ešte nieakého staršieho Matizka pre manželku do mesta.... ;)
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Hanzy »

Vojta píše:A je to tady zase. Nováček se zeptá, že si chce koupit Matýska, jak se s ním jezdí, na co si dát pozor a dostane se jí odpovědi, že si má koupit něco jiného. Skutečně fundovaná odpověď. A pak čí praktiky jsou ubohé.
Je to jen pratelske doporuceni ze za stejne i mensi penize muze dostat daleko vic,nic vic nic min...Lucka je dospela a sama se rozhodne... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Vojta

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Vojta »

Hanzy píše:
Vojta píše:A je to tady zase. Nováček se zeptá, že si chce koupit Matýska, jak se s ním jezdí, na co si dát pozor a dostane se jí odpovědi, že si má koupit něco jiného. Skutečně fundovaná odpověď. A pak čí praktiky jsou ubohé.
Je to jen pratelske doporuceni ze za stejne i mensi penize muze dostat daleko vic,nic vic nic min...Lucka je dospela a sama se rozhodne... ;)
To Hanzy: Já mám taky přátelské doporučení a zadarmo. Taky mě necituj a raději se nemontuj do sekce Matíz.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Tomáš »

Kluci , nechcete si náhodou roztrhat techničáky...... :lol: :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Jajuska95 »

Tomáš píše:Kluci , nechcete si náhodou roztrhat techničáky...... :lol: :lol: :lol:
Vypadá to tak.. :D
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Hanzy »

V klidu maximalne se zas urazi nacerti a bude nakou dobu klid jako uz nekolikrat.... ;)
A vyplody nemotej se do nake sekce Matiz a co bylo minule ze pravo hovorit podle datumu registrace si nechej tam na doma uz diky tomu tady nekteri ani nechodi od te doby...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Vojta

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Vojta »

To Tomáš: Já jsem v pohodě, ale už tady zase začíná Hanzy fórum - v každé sekci vám poradí Všeználek.
A urážet se? Mě může urazit pouze inteligent.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od Hanzy »

Jj to uz tady taky bylo :D Zase se zaregistruj jeste pod jinym jmenem a napis proslov proti me jako posledne pak si postezuj Milosovi pres sz ja jen at na nic nezapomenes..... ;) jinak byl celkem klid asi rok ti to vydrzelo...tak popojedem repete.... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Matýsek

Příspěvek od -peha- »

Hele kočka chcela poradiť a pokud sa niekdo v Maťulkovi nevyzná mal by sa zdržať,aj já keď treba sa neviem dostaviť na dáký zraz tak to proste nekomentujem a nechám to na tých pre koho to je.Takže pokud tu bola otázka na kúpu Matiza tak nech tak zostane lebo sa tu nehovorilo o to že --čo mám kúpiť---Lucka chce Matízka tak prečo ju odhovárať veď aj Ty Hanzy Legu vychvaluješ a ideš ju predať a nikdo Ti to nevymlouvá takže každý si snaď môže kúpiť čo chce,já by som dcére s fleku kúpil Maťulu a žiadne keci by ma neodhovorili lebo som v nem nesedel -JEDEN RAZ-ale som s nimi jazdil. :evil: Takže Lucko aj moja dcéra sa tak volá a práve k Vám to autíčko sedí a ta orange farba je kull no a pokud má nabehaných 40 000 (a podla vnútra teda volant a sedačky tomu napovídajú)tak je to fakt dobrý kluk lebo u nás by stál o 20-30 000 viac a aj tak by to bola dobrá kúpa.Len ako som vravel je dobré si dakoho zobrať na pomoc. :D
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“