Alarm

Moderátor: Blue Lanos

Stanleyk
Příspěvky: 252
Registrován: úte led 02, 2007 18:32
Bydliště: Huddersfield
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od Stanleyk »

To Peha viem veru o tom, no este sa mi to nestalo :-)

To Sepo Nooooo ja som mal doma Skodu 120 na dialkovy start.. a nikto nic :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Alarm

Příspěvek od Serpico »

...mno Václave, já vím píše se zahřívat jízdou - po nastartování dám šanci motoru zaolejovat se... ( i když mám 5W... ) ale to jsou v tomto případě vteřinky 10 - 15 ) a pak si zapnu pásy a pomalu se rozjedu...
no a z okna mnohdy vidím frajera s koktávkou nastartuje zakloktá a naloží tomu tařka plnej, no já bych to nedělal asi zahřívá jízdou... a na dálce to mít nemusím, nemusím mít všechno ani po tom netoužím...Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Re: Alarm

Příspěvek od sepo »

stanleyk No ved ani u nas to dakedy nebolo to si len teraz niekedy zmysleli a zapracovali do zakona :| :| :|
Stanleyk
Příspěvky: 252
Registrován: úte led 02, 2007 18:32
Bydliště: Huddersfield
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od Stanleyk »

Uf to ako normalne zakazali dialkovy start na autach ????? :?:
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Re: Alarm

Příspěvek od sepo »

No nie tak celkom len ked stojis a mas bezdovodne nastartovane auto tak ti daju pokutu.Takze dialkove startovanie je v podstate provokacia :lol: :lol:
Stanleyk
Příspěvky: 252
Registrován: úte led 02, 2007 18:32
Bydliště: Huddersfield
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od Stanleyk »

Ahaaa haapem.. ale tak co si mam kupit nezavisle kurenie ??? sak to stoji viac ako auto :P :lol:
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Re: Alarm

Příspěvek od aumirek »

Stanleyk píše:Ahaaa haapem.. ale tak co si mam kupit nezavisle kurenie ??? sak to stoji viac ako auto :P :lol:
ale kdepak normální člověk přijde očistí okna nastartuje a jede a nejlepší a také nejrychlejší a to i pro auto je to zahřát volnější jízdou
ominina
Příspěvky: 12
Registrován: pát črc 10, 2009 18:55

Re: Alarm

Příspěvek od ominina »

Ahoj lidi. Já dával do Matize II alarm Radix EVO II a mam jen pozitivní zkušenosti. S centrálem co tam byl od výrobce (funguje jen v řidičových dveřích) to jde spárovat skvěle. Dal jsem tam i mikrovlný čidla (jen jednou je večer pustila moucha vevnitř). Akorát dořešim odskok kufru, páč ten se musí pořád otvírat klíčem. Tak se mějte Ondra.
1994 BMW 318iS coupe 103KW, alu 16"/225...
2003 Matiz II klima, alu 14"/185, servo, abs, el.okna, kónický filtr...
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od Vazoun »

ominina píše:Ahoj lidi. Já dával do Matize II alarm Radix EVO II a mam jen pozitivní zkušenosti. S centrálem co tam byl od výrobce (funguje jen v řidičových dveřích) to jde spárovat skvěle. Dal jsem tam i mikrovlný čidla (jen jednou je večer pustila moucha vevnitř). Akorát dořešim odskok kufru, páč ten se musí pořád otvírat klíčem. Tak se mějte Ondra.
----------------------------
Nazdar " Ominino " tu mouchu Ti máme opravdu " VĚŘIT " to čidlo je až tak citlivé ? No nevim :lol: ukázaná platí :o) čau zdravím všechny na foru - Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Alarm

Příspěvek od Serpico »

...no Vazoune u Jablotronu má taky ty senzory a opravdu moucha spustí alarm, jablotron má ale možnost zamknutí bez senzorů, druhý tlačítko, pokud necháváš například v autě na chvíli psa ( rozhodně ho tam nenechávám v létě...)

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“