Konečně sporták !!!!!!!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Konečně sporták !!!!!!!

Příspěvek od Krtek »

Hele lidi !!!
http://www.daewoo-ostrava.cz/lacetti_sport.asp
akorát jsem zvědavej jestli to bude fakt k sehnání.
No nějak mi sem nešly dát fotky tak tam jukněte.
Má to mít laděnej vejfuk, pěkný ALU kola, spoilery a ten lepší KIT i sníženej podvozek. Konečně to bude sportovní jak Chevy řiká.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

uz mam o nem i dalsi specifikace, na zahranicnich webech toho je plno 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

milosh píše:uz mam o nem i dalsi specifikace, na zahranicnich webech toho je plno 8)
A budou i nějak upravotvat motory ? Připadá mi jako blbost koupit za 333 1.4ku a narvat na to kit za 140 a stejně to bude jenom vypadat. Já to beru jako dobrej doplněk k 1.8mě a základ pro tuning.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

ja som o tom cital ako o nadstavbe na 1.8cku (122koni), ale nie s 15" kolami ale s 16".
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

No neber to za 140.000 Kč. Koberečky sport :lol: hlavice řadicí páky sport :lol: prostě samé sport vybavení :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Ivan píše:No neber to za 140.000 Kč. Koberečky sport :lol: hlavice řadicí páky sport :lol: prostě samé sport vybavení :lol:
To jo. Zní to skoro jako těžká sada Hypernova. Ale je tam laděnej vejfuck, ALU kola (i když vyšší vábavy je maji standard ALU 15" takže žádná změna), sníženej podvozek. Já bych radši viděl něco se sánim (vyleštit kanály a filtr) a dát tam třeba jinej program do ŘJ.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Mít tolik peněz na tuning, tak moje auto nepoznáte :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No mě to zase tak moc sportovní nepřipadá nevím z těch fotek nejsem zrovna unešenej :(
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

petrm píše:No mě to zase tak moc sportovní nepřipadá nevím z těch fotek nejsem zrovna unešenej :(
To je fakt. Ale když už chevy hlásá že lacík je sportovní :-(... přijde mi to lepší než třeba kombík. Mně třeba nevadí sporták s naftou (otáčky jsou na nic) ale nepochopim paskvil Octavia combi RS ???? To se přece vylučuje !!! Časem se třeba dočkáme Rychle a zprasile 3 kde budou závodit votuněný Avie s obytnejma přívěsama 8)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

A co třeba taková Audi S4 Avant nebo kdysi Volvo 850 T5 to jsou káry který natřou i kdejakýho Poršáka a ani se u toho nezapotěj proti těm nemám vůbec nic právě naopak mě se líbí když auto vypadá normálně a nebo jen trošičku upraveně ale hlavně musí jet a držet na silnici jak přišitý . Jo a nafta do sporťáků klidně jel si někdy nadupanou třeba dobře čipnutou Octávkou já jo a ten zátah motoru klidně z volnoběhu je famózní to auto jede s maximálním krouťákem od 1500 otáček do nějakejch skoro 5000 a s benzíňákem aby trošku jel nesmíš klesnout pod 3500 a držet ho až do konce a to když zrovna nemáš Hondu bývá kolem max 7000 takže rozsah prakticky stejnej ale to už by sme se zase dostali do oblasti teorie já sem bohužel trošku ulítlej do nafty ;)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

petrm píše:A co třeba taková Audi S4 Avant nebo kdysi Volvo 850 T5 to jsou káry který natřou i kdejakýho Poršáka a ani se u toho nezapotěj proti těm nemám vůbec nic právě naopak mě se líbí když auto vypadá normálně a nebo jen trošičku upraveně ale hlavně musí jet a držet na silnici jak přišitý . Jo a nafta do sporťáků klidně jel si někdy nadupanou třeba dobře čipnutou Octávkou já jo a ten zátah motoru klidně z volnoběhu je famózní to auto jede s maximálním krouťákem od 1500 otáček do nějakejch skoro 5000 a s benzíňákem aby trošku jel nesmíš klesnout pod 3500 a držet ho až do konce a to když zrovna nemáš Hondu bývá kolem max 7000 takže rozsah prakticky stejnej ale to už by sme se zase dostali do oblasti teorie já sem bohužel trošku ulítlej do nafty ;)
Skoro se všim souhlasim. Taky mam radši naftu, Kdybych neměl LPG v Nubiře tak bych měl Almeru 1.5 dCi :-) Ty kombíky, no nic proti nim nemam ale vydávat kombajna za sportovní verzi... Pokud to bude běžně označený akorát mít pořádnej motor tak proč ne. Ale rozhodn bych nebral nějakou Audi protože to je (pseudo)limuzína a ne sporták. V tomhle jsem ortodoxní. Sporták je Porsche, Lambo, Ferrari a ne Audi, Mercedes nebo BMW i když Mka miluju !
Nafta má většinou 2x těžší převody (odhaduju) takže rozsah rychlostí na kolech je vůči benzínákum větší. Nafta na 5ku zrychluje třeba od 50 km/h do 250, to si benzín nemůže na jedinou rychlost dovolit at si točí třeba 10 tis.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Ondrej Rapčan
Příspěvky: 46
Registrován: sob říj 02, 2004 16:11

Příspěvek od Ondrej Rapčan »

To hej aj ja si myslim ze nafta sadne niektorym autam ako uliata
ja som sa napriklad vcera vozil v jednom trhaci asfaltu

Seat Leon 1.9 biturbo cipovany na 130 koni 8)

keby tak stalo u mna v garazi :roll:
je to kamaratove ale dnes ho predal nejakemu typkovi do BA
no co uz sa nepovozim ale bude mi za nim smutno :cry:
Daewoo Lanos 1.6 SX hatchback 16V
cervenny, 5-dverovy, klima, servo, airbag, central
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo jenže ta Audi Avant je na první pohled skoro běžnej kombík jen je lehce snížená a má tvrdej podvozek ale zrychlení i zpomalení má lepší než třeba právě porsche no a M BMW tak to je něco uplně jiného to je podle mě naprosto exklusivní kára a je přitom oblečená téměř naprosto normálně Obrázek

Tak tohle je S4 a poznáš to hlavně podle té značky na masce a to další je běžná A4 a přitom jsou to nesrovnatelný auta i když tohle jsou jak samozřejmě je vidět sedany ale u kombajnu je to to samé

Obrázek
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Taky myslim, ze auto nemusi byt zrovna placka a muze to byt docela sportak. Tohle je muj favorit: http://news.auto.cz/?article=2326 :lol: , jen skoda, ze na nej nikdy nebude :cry: .
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak to opravdu není placka :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“