zkušenosti z lízinkem

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
let
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 29, 2009 16:16

zkušenosti z lízinkem

Příspěvek od let »

ahoj.mohl by mě dát někdo nějaké zkušenosti nebo radu jak je to z lízingem,když bych chtěl auto vrátit po roce,když lízing je na pět let?jde mi o to jestli po vrácení auta lízinkovka bude chtít další nějaký doplácení či nikoliv.dík.
Reklama
 

Uživatelský avatar
myŠka
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 15, 2009 20:52
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti z lízinkem

Příspěvek od myŠka »

Ahoj,

nemám s tím přímo zkušenosti osobně, ale kamarád to tak využívá. Platí měsíčně nějakou částku, a když se domluví, přestane platit vrátí autko a je to. Nic nedoplácí. A není ani důvod, protože už nemáš autko :D
majkl.x
Příspěvky: 62
Registrován: stř led 14, 2009 09:47
Bydliště: Unčov (jak se o nás řiká)

Re: zkušenosti z lízinkem

Příspěvek od majkl.x »

Taky zkušenost:Kámoš mněl Megana z bazaru.Pořizovací cena asi 170 000kč.Když bylo asi 150 000kč zaplaceno tak se mu auto začlo srát takovym způsobem,že do něj co měsíc vrážel tak,že se na opravách vyšplhal na nějakých 45 000kč během tří měsíců a chtěl jej vrátit.Původní varianta byla,že ho prodá aspoň za třicet a doplatí lízing,jenže to nikdo nechtěl...Tož jej vzal odvezl do Práglu na lízinkovku,tam vyplázl osmičku za předčasny ukončení,odstavil auto a jel dom vlakem....Prachy v prdeli a bez auta...Teď jezdí 1.3d Unem a je spokojenej jak želva :PP:

Je to historka stará asi 5 let,ale dodneška blije ze slova "leasing" -P
momentálně:Nexia 1.5,16v,"červený drak"
Focus 1.6,16v,sedan,šedá metla
před tím: š 100 "rezomorka"
š 130 "rozárka"
majkl.x
Příspěvky: 62
Registrován: stř led 14, 2009 09:47
Bydliště: Unčov (jak se o nás řiká)

Re: zkušenosti z lízinkem

Příspěvek od majkl.x »

Jo,jsem zapomněl :D Pak jel do Prahy asi za měsíc pracovně a svoje auto našel v jakymsi bazaru za 140 litrů :D Aji spz zůstala stejná.Původně si myslel,že ho ta lízingovka sešrotuje :D .To se pak těm zlodějům daří,když jedno auto dokážou prodat několikrát -P
momentálně:Nexia 1.5,16v,"červený drak"
Focus 1.6,16v,sedan,šedá metla
před tím: š 100 "rezomorka"
š 130 "rozárka"
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“