ventilátor

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
proja
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 18, 2009 11:09

ventilátor

Příspěvek od proja »

prosim o pomoc nefunguje mi ventilátor kúrenia a ako sa k nemu dostanem?čo bude na príčine?
Reklama
 

marianH
Příspěvky: 78
Registrován: pát lis 12, 2004 08:34

Re: ventilátor

Příspěvek od marianH »

proja píše:prosim o pomoc nefunguje mi ventilátor kúrenia a ako sa k nemu dostanem?čo bude na príčine?
poistka?

konektory na spínači? na ventilátore?

uhlíky?

prelomený/predratý káblik?

vinutie v motore?

K ventilátoru je fakt blbý prístup. Ono je to aj tým, že v Ticu všade je zlý prístup z dôvodu veľkosti interiéru. Tak začni tým, čo je najľahšie omerať. Poistkou. Potom spínač-reguláciu a asi až potom motor ventilátora.

Marian
proja
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 18, 2009 11:09

Re: ventilátor

Příspěvek od proja »

marianH píše:
proja píše:prosim o pomoc nefunguje mi ventilátor kúrenia a ako sa k nemu dostanem?čo bude na príčine?
poistka?

konektory na spínači? na ventilátore?

uhlíky?

prelomený/predratý káblik?

vinutie v motore?

K ventilátoru je fakt blbý prístup. Ono je to aj tým, že v Ticu všade je zlý prístup z dôvodu veľkosti interiéru. Tak začni tým, čo je najľahšie omerať. Poistkou. Potom spínač-reguláciu a asi až potom motor ventilátora.

Marian
nakoniec to bola poistka ale len ciastocne prepálená raz zopla raz nie
marianH
Příspěvky: 78
Registrován: pát lis 12, 2004 08:34

Re: ventilátor

Příspěvek od marianH »

No to som rád. Lebo sa mi potvrdilo, že Tico, aj keď je sparťansky vybavené, je spoľahlivé auto.

Marián

proja píše: nakoniec to bola poistka ale len ciastocne prepálená raz zopla raz nie
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Re: ventilátor

Příspěvek od aumirek »

marianH píše:No to som rád. Lebo sa mi potvrdilo, že Tico, aj keď je sparťansky vybavené, je spoľahlivé auto.

Marián

proja píše: nakoniec to bola poistka ale len ciastocne prepálená raz zopla raz nie
souhlas jen mne udivuje proč dotyčnej nejprve nezkontroluje pojistku a teprv potom píše dotaz ta pojistka je základ
Odpovědět

Zpět na „TICO“