Vadný čep

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Vadný čep

Příspěvek od milosh »

Tak kdyz mi menili tlumice, garazmistr rikal, ze mam spatny cep u predniho praveho kola. Muzete mi nekdo rict, jak vychazi financne vymena prip. co vse je s tim spojene? Jsem mirne mimo, co se tohoto tyce :?

Problem je, ze kdyz pridam plyn, auto jede mirne doprava. Je to na prd, bo musim porad tocit vlevo, i kdyz jedu po rovine :lol:

Ale neni to tak hrozny, ale radsi bych mel vse v poradku, nez cekat, kde se mi auto vysype :twisted:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ondrej Rapčan
Příspěvky: 46
Registrován: sob říj 02, 2004 16:11

Příspěvek od Ondrej Rapčan »

Viem co to je
viem kde v aute sa to da najst :D

ale cenu si netrufam odhadnut to skor Petrm 8)
Daewoo Lanos 1.6 SX hatchback 16V
cervenny, 5-dverovy, klima, servo, airbag, central
Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vadný čep

Příspěvek od PetrCBR »

milosh píše:Tak kdyz mi menili tlumice, garazmistr rikal, ze mam spatny cep u predniho praveho kola. Muzete mi nekdo rict, jak vychazi financne vymena prip. co vse je s tim spojene? Jsem mirne mimo, co se tohoto tyce :?

Problem je, ze kdyz pridam plyn, auto jede mirne doprava. Je to na prd, bo musim porad tocit vlevo, i kdyz jedu po rovine :lol:

Ale neni to tak hrozny, ale radsi bych mel vse v poradku, nez cekat, kde se mi auto vysype :twisted:
Nechal jsem si v servisu (v NJ) menit vsechny 4 cepy na predku. Prace cca 4 hodiny, celkova cena cca 2600,-. Samozrejme se na tom udelala i geometrie.
Daewoo Espero 2.0MPi, '97 (šmudla)
Kia Cee'd SW 1.6 CVVT, '08 (nový šmudla)
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

Milosh a ktory cap mas vadny? Spodny na ramene alebo rajdovy na riadiacej tyci? Ked ti z toho taha auto do strany ten cap musi byt kaput. Asi je totalne vyheglany a neudrzi ani aku taku geomteriu. Jeden bude stat ale do 500 korun. K tomu geometria a nejaka polhodina az hodina roboty. Cize 1000 capy, asi 700 geometria a do 500 robota.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

chlapci, dik za info, zitra to zjistim 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Mám jedno upozornění já neznám ceny dílů ani orientačně co nepotřebuju na svoje mě nezajímá a i to většinou rychle zapomenu tohle nepovažuju za důležité a tak si to nejsem schpen zapamatovat ale jinak si pamatuju spoustu jinejch blbostí :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“