Křest po 21 letech :-)

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Křest po 21 letech :-)

Příspěvek od PeS »

Tak jsem si prošel po 21 letech svým křtem. moje první bouračka :-(

Obrázek

Obrázek

Obrázek

jinak musím pochválit Policii ČR. Volal jsem ji v domění, že je škoda větší než 100 000,- Kč. přijeli a sami navrhli, ať to neřešíme s Policií, že byo to byla navíc pokuta, ať se dohodneme. Tak jsem poprvé vyplňoval EuroProtokol.... Je mi líto té paní, kterou jsem naboural, ale i když to vypadá hrozně, bylo v podstatě v rychlosti kolem 10 km/h - každý z nás. Ale ani jednomu ani nevylítly airbegy.
Tak jezděte opatrně!!!
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

No koukám,že rána to byla pořádná. Teda ale trefit zrovna Opelka? :( Hlavně,že se nikomu nic nestalo,plechy se opraví.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

Petr Soukup píše:No koukám,že rána to byla pořádná. Teda ale trefit zrovna Opelka? :( Hlavně,že se nikomu nic nestalo,plechy se opraví.
No, právě že to rána nebyla skoro žádná. Taky jsem se koukal, že to vypadá hrozně, ale ani jeden z nás nejel více, než nějakých 10 km/h... :-(
No, a hledal jsem něco jinéh, ale nic v okolí nebylo, co bych mohl trefit, tak to zbylo na Oplu...
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Auta jsou měký schválně , no škoda toho chladiče , jinak je to s dílama a lakem a prací tak okolo 60 tis - to se blbě odhaduje , ale já bych je volal asi taky ....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

JAk na to koukam tak ty astry nic nevydrzej :D

No hlavne ze se nikomu nic nestalo, zimu nemam rad, at je snih na horach a ne ve meste :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

veru smola,ja som tak absolvoval svoj krst po 24 rokoch,zas v horúcom lete,oslepilo ma slnko a neskoro som zbadal auto idúce po hlavnej,ale tam bola škoda vyše 200 000 Sk :( :( :(
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

milosh píše:No hlavne ze se nikomu nic nestalo, zimu nemam rad, at je snih na horach a ne ve meste :roll:
No, naštěstí se nic nestalo a ta paní, kterou jsem naboural, byla moc milá. Bylo mi jí fakt líto. Ale nakonec s tím stejně nic nenadělám. Takže teď doufám, že to nebude dlouho trvat. Mám naštěstí havarijní pojistku.
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No smola čo sa iné dať hovoriť :cry: Ale tady je vlastne vidno že OPEL a DAEWOO sú rovnaké vozy a to doslova a do písmena :D Takže držím palce obydvom vozítkom aby sa z toho čo naskôr a najlepšie dostali,keď majitelou uchránili :D
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Dosti bych se divil, kdyby byla kalkulovaná škoda pod 100. Před 4 lety měla podstatně menší bouračku přítelkyně se svým Civicem. Obě světla přežily, nárazník jen ohnutý (zůstal na místě), prohnutá kapota, oba blatníky v pořádku. Chladiče klimy i vody OK. Škoda - 70.000Kč.

Dnes jdu likvidovat / kalkulovat své líznutí nárazníku a blatníku (promáčklina asi 2-3cm, ťukli mě v nulové rychlosti na parkovišti), tak vám pak písnu za kolik to bude.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Mno nepotesi ale nastesti jen plechy tak je to v pohode asi to mas na leasing tak zaplatis spoluucast a muzes to nechat jen v servisu ale tak typuju dva mesice bez auta z jejich tempem... :?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

Hanzy píše:Mno nepotesi ale nastesti jen plechy tak je to v pohode asi to mas na leasing tak zaplatis spoluucast a muzes to nechat jen v servisu ale tak typuju dva mesice bez auta z jejich tempem... :?
No, dnes jsem s nimi mluvil - už tam byl likvidátor (ne Arnold...) auto je odstrojené, dnes nebo zítra se posílá objednávka na náhradní díly. To prý by do pátku měly být na místě. pak 4 dny v lakovně a kompletace. První termín je pátek 16. ledna nebo začátek týdne následujícího. Ale netlačím na ně. Když to bude později, tak se taky nic nestane, ale byli velice vstřícní a tak jsme zvědavý. Dám vědět. Petr
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Tak to je krasa nebot ted mi rikal kolega ze tady v OV u nejvetsiho prodejce koncernu brali na servis auto po urgenci majitele z brezna coz je katastrofa...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od PeS »

Hanzy píše:Tak to je krasa nebot ted mi rikal kolega ze tady v OV u nejvetsiho prodejce koncernu brali na servis auto po urgenci majitele z brezna coz je katastrofa...
Takže auto mám doma spravené. Jsme jen zvědav na pojišťovnu, protože krome motoru se v podstatě vše vyměnilo za nové :shock: takže nakonec částka byla 149000,-. Jelikož jsem sice volal Policii, ale ta to nevyšetřovala, tak snad pojišťovna nebude dělat problémy. jinak jsme koukal a je to moc hezky opravené. Snad to nějakou dobu vydrží ;-)
Tím chci poděkovat i servisu Autosalonu Dědek v Náchodě a Novém Městě, kde opravu prováděli. Myslím, že to bylo i v rámci možností dost rychlé. Takže zase mohu vesele brázdit naše přecpané silnice :-D
P.S.: Jezděte opatrněji, než já... (pokud to ještě jde...)

P.S.2: Vyměňovali mi nějaké 4 chladiče - ani nevím, že jich je tam tolik a cena jen těchto chladičů byla necelých 40000,- :?
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Ondras »

PeS píše:...Jelikož jsem sice volal Policii, ale ta to nevyšetřovala, tak snad pojišťovna nebude dělat problémy...
Pokud jste sepsali a oba podepsali zápis o nehodě (nemusí být na EU formuláři, ale velmi se doporučuje), tak to bude v pohodě. Pokud ne, tak bude pojišťovna asi trošku mamrat. Taky je tam ve hře pokuta tuším 2500Kč a 2 body.

PeS píše:P.S.2: Vyměňovali mi nějaké 4 chladiče - ani nevím, že jich je tam tolik a cena jen těchto chladičů byla necelých 40000,-
Dva bych chápal - voda + klima, možná i tři (chladič oleje), ale 4, to už je dost. Taky cenovka je krásná. Chladiče běžných rozměrů do současných osobáků (ať voda či klima) stávají 3-6k. Možná počítali i rozlámané sahary, chladičové nosníky a kdesi, cosi... Holt každá oprava z havarijka je pro servis hotový zlatý důl.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“