nakup z číny

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

nakup z číny

Příspěvek od simone »

Kupoval z vás niečo z číny mam na mysli priamo od výrobcu. Jedná sa mi o dopravu ako to stade je??
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: nakup z číny

Příspěvek od Ondras »

Z Číny ne, ale z HK a TW beru běžně. Menší věci obvykle, pošta velmi rychlá. Obvykle do týdne je to doma.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: nakup z číny

Příspěvek od Hynek »

To Ondras : To snad ani není možné! Představ si, že balíček o váze 45 dkg velikosti pohlednice , který mě byl poslán z České lípy do Brandýsa nad Labem /cca 80km/ byl na cestě plných 12 dnů!!! A ještě jsem si pro něj musel na poštu, i když jsem byl stále doma! A ty říkáš z Asie za týden! K nevíře!!! :D :o) :?
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: nakup z číny

Příspěvek od Slam »

Tak to se radši posaď nebo se něčeho chytni, protože mně přišly opakovaně balíky (větší jak A4 a těžší jak 5kg) z Jižní Koreje do 3 dnů! Zde je důkaz:

Obrázek

Vytípnul jsem si to proto, jak sám píšeš - z vedlejšího města to poště trvá klidně týden, ale přes víc jak půl světa to najednou jde do 3 dnů... :? Jinak z Číny to taky onehdá netrvalo ani týden...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: nakup z číny

Příspěvek od Ondras »

Hynek píše:To Ondras : To snad ani není možné! Představ si, že balíček o váze 45 dkg velikosti pohlednice , který mě byl poslán z České lípy do Brandýsa nad Labem /cca 80km/ byl na cestě plných 12 dnů!!! A ještě jsem si pro něj musel na poštu, i když jsem byl stále doma! A ty říkáš z Asie za týden! K nevíře!!! :D :o) :?
Mám podobné zkušenosti s balíčky z ČR a např. z USA. Jednou šel balíček Praha - Ostrava 5 dní. Z USA v té samé době 3 (a to ještě dostal razítko na celnici).

Jak píše Slam, z Asie to jede jako blesk. Obvykle v den objednání zboží mi podle trackovacího čísla opouští zemi v letadle a za 12 hodin je v Evropě. Další den v Praze, pak to půl dne leží na celnici a pak se to dostane do pracek České poště a začíná problém a nejdelší část cesty.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: nakup z číny

Příspěvek od Ivoš »

Pokud objednáváš menší množství zboží, tak je to hodně rychlé...záleží taky na výrobci a sortimentu...ale asiaté jsou schopní všeho ;)
A taková perlička...když jsem byl poprvé v Londýně, tak jsem posílal pohled s fotkou Towerbridge..klasický kýč...poslal jsem to rovnou z pošty a doručeno do schránky to bylo pozítří ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: nakup z číny

Příspěvek od Richard »

Jo kluci, asiaté jsou schopni všeho :lol: :lol: :lol: :lol:
Mě poslali z Hradce v úterý chladič na Feldu a ještě ho nemám -P -P -P a to má slavná Česká pošta plno keců: dnes podáte, zítra doručíme ....... jo ho*no :evil: :roll: :evil:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: nakup z číny

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak já si taky přisadím.ještě když jsem měl Espace tak mi podfoukla hlava no a zkrátka ve značkovým servisu neměli v požadovaných rozměrech vyrovnávací kroužky/ten můj třílitr nebyl tak rozšířenej/.No a že to objednaj a tak do čtrnácti dnů,že dorazí.Tak jsem řek,že si je zajistím sám /vejdou se prakticky do dopisu/. Zavolal jsem do Dortmundu známýmu a ten je ještě ten den poslal letecky.Opravdu druhý den byly v Praze na letišti ale trvalo ještě týden neš mi je pošta doručila :( Ale tenkrát mi ředitel Renaultu z Prahy jako omluvu,že jsem si musel sehnat sám náhradní díl poslal omluvný dopis a s kravatou Renaultu :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :D
Odpovědět

Zpět na „POKEC“