Gumové koberečky (rohože)

Moderátor: Blue Lanos

saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Gumové koberečky (rohože)

Příspěvek od saamm »

Pravděpodobně jsi špatně objednal tu vanu do kufru. Nevím kde jsi to objednával ale na tom nezáleží protože jsi neudal při objednávce rok výroby nebo jsi ho přehlédl nebo nějakou podobnou ptákovinu. Toto se stává. Bohu žel. Můžeš to reklamovat a žádat výměnu. Pokud to bylo objednáno přes internet.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Reklama
 

Uživatelský avatar
megajvr
Příspěvky: 198
Registrován: stř led 14, 2009 19:05
Bydliště: Ostrava

Re: Gumové koberečky (rohože)

Příspěvek od megajvr »

saamm píše:Pravděpodobně jsi špatně objednal tu vanu do kufru. Nevím kde jsi to objednával ale na tom nezáleží protože jsi neudal při objednávce rok výroby nebo jsi ho přehlédl nebo nějakou podobnou ptákovinu. Toto se stává. Bohu žel. Můžeš to reklamovat a žádat výměnu. Pokud to bylo objednáno přes internet.
Rosťa to už reklamoval :x Vyřízni ten nesmysl a nastav to gumou (přilep třeba chemoprénem). Podle mě mají v té lisovně špatnou matrici :evil: Jinak to vypadá docela dobře :lol:
Exauta : nějaká Tatra,Praga V3S,Karosa,Zetor,Olcit,Simca,Renault,Nissan,Škoda 100,1000,1203,Fabia,Nubira a teď Tacuma
Současné služ. : Škoda Octavia 1.9 Tdi
Rostislav Kalina
Příspěvky: 27
Registrován: čtv led 15, 2009 14:55
Bydliště: Petřvald u Karviné

Re: Gumové koberečky (rohože)

Příspěvek od Rostislav Kalina »

Tak jsem byl včera na té diagnostice a zeptal jsem se i na tu vanu do kufru.Řekli mi že i když jich jezdí velice málo,tak jich pár už viděli a žádná z nich neměla v kufru výběh.Tak mi objednali na příští týden za cca 800,- která tam bude pasovat a ti z www.doplnkynaauto.cz mi vrátí peníze tak snad už to bude OK :lol:
Tacuma 1,8 - 72kW - světlezelená metalíza
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Gumové koberečky (rohože)

Příspěvek od saamm »

Tak to máš za hubičku :D pokud je to objednané v CHev-servisu. U nás v CHev-servisu za vanu do AVEA 2100kč :twisted: a na internetu taky kolem 800. Tak to jsou rozdíly. -i Předpokládal jsem že ti to int.obchod vezme zpět. Prodraží se ti to jen o poštovné. -i

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
megajvr
Příspěvky: 198
Registrován: stř led 14, 2009 19:05
Bydliště: Ostrava

Re: Gumové koberečky (rohože)

Příspěvek od megajvr »

Snad ti ty peníze vrátí a bude vše OK :lol: :lol: :lol:
Exauta : nějaká Tatra,Praga V3S,Karosa,Zetor,Olcit,Simca,Renault,Nissan,Škoda 100,1000,1203,Fabia,Nubira a teď Tacuma
Současné služ. : Škoda Octavia 1.9 Tdi
Rostislav Kalina
Příspěvky: 27
Registrován: čtv led 15, 2009 14:55
Bydliště: Petřvald u Karviné

Re: Gumové koberečky (rohože)

Příspěvek od Rostislav Kalina »

Jo ,už to telefonicky přislíbili :lol:
Tacuma 1,8 - 72kW - světlezelená metalíza
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“