Zadní kotouče jsou orezlé..

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Příspěvek od bastet »

Radoov píše:ten rozvodák se Ti urval??...co Te bude stat oprava??
Rozvoďák "jen" přeskočil.Stalo se to loni v květnu.Naštěstí v centru Ostravy v pracovní den odpoledne.Takže odtah do servisu za 1tis.Kč do Vítkovic.Diagnóza: VŠECH 16 ventilů ohnuté,naštěstí to nepoškodilo válce,to bych se nedoplatil :? .Cena opravy zahrnovala. nové ventily a vodítka,sundání hlavy,její srovnání přebroušením,nové těsnění pod hlavu(už stejně chtělo vyměnit),montáž a tlaková zkouška,samozřejmě nový řemen a kladky.Vodní pumpu nevyměnili,prý je dobrá..dobrá vydržela půl roku.Teď trochu prosakuje,dá se s tím jezdit,musím se objednat v servisu na výměnu Suma sumárum 16 000 Kč.
Takže jsou věci co nepočkají. :roll:
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
Reklama
 

lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

to je drahá záležitost a také věc co se dělá hned po koupi.. já měl servisku , ale věř tomu a tam to bylo psáno jako výměněno...takže mě to čeká koncem ledna...na co tak výjde řemen a kladky?...cca 4 tisíce i s prací tuším ne? na renaultu mě to stálo 3500 matroš a práce cca tisíc...jinak budu teď dělat i olej a filtr...ale to zvladnu sám..
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

to je drahá záležitost a také věc co se dělá hned po koupi.. já měl servisku , ale věř tomu a tam to bylo psáno jako výměněno...takže mě to čeká koncem ledna...na co tak výjde řemen a kladky?...cca 4 tisíce i s prací tuším ne? na renaultu mě to stálo 3500 matroš a práce cca tisíc...jinak budu teď dělat i olej a filtr...ale to zvladnu sám..
Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Příspěvek od bastet »

Radoov píše:to je drahá záležitost a také věc co se dělá hned po koupi.. já měl servisku , ale věř tomu a tam to bylo psáno jako výměněno...takže mě to čeká koncem ledna...na co tak výjde řemen a kladky?...cca 4 tisíce i s prací tuším ne? na renaultu mě to stálo 3500 matroš a práce cca tisíc...jinak budu teď dělat i olej a filtr...ale to zvladnu sám..
Nevím na kolik to vyjde,zeptal bych se těch co to měnili zvlášť a ne jako já i s ventily ;)
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“