Norma Eura u Tica

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Norma Eura u Tica

Příspěvek od 99 »

Ahoj Všem. Nemýlim-li se, tak Tico splňuje normu Euro 2? Tudíž by se při jeho prodeji platila daň 3000Kč.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Néé při prodeji,ale při nákupu :? Platí "nový" majitel...
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

nemýlíš se už proto že když s ním jedeš tak čumíš na tu nálepku na skle kde je S2 a v techničáku také takže kupujícího to vyjde o 2000 dráž než dosavad což není až taková tragédie
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

dulezity je co je v technycaku, pokud tam neni nic zapsano musi se na zkusebnu za poplatek ti zjisti jakou normu to splnuje, to co je napsano nekde na skle nikoho zajimat nebude. kdyz je to II tak pri prepisu by se mela zaplatit dan 3000
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

slávek souhlas tak jako nikoho nezajímá známka TK vylepená na značce totéž platí i u emisi ale pokud si ty emise nedáš na sklo sám výrobce to určitě neudělá pokud to není zapsané v techničáku a to i u tica je
Brůža
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 26, 2009 09:30

Příspěvek od Brůža »

Mě to nezajímá Tico nikdy neprodám.Co jiného bych za ty peníze koupil?Je to bezporuchový vůz,stejně jako moje mazdička.Tico mám na pojížďky do 10km a premasku na výlety ,ani jedno z nich nikdy neprodám.
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

tico je super auto na popojíždění bohužel z hlediska bezpečnosti je to totéž jako plechovka od piva.I když muj názor je že všelijaké abs a pancéřováni není tak duležité jako to kdo ho řídí bohužel neovlivním ty co se řítí na mne.A blbec se zabije i v tanku což mne netlačí pokud sebou neveme i neviného
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 99 »

Můžete sedět v sebebezpečnějším autě, ale když máte smůlu, tak Vám stejně nic nepomůže...Viz naši známí, kteří byli sešrotováni ve Volvu, pač řidič kamiónu usnul. :cry:
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

asi takhle veškeré ABS airbak a vše ostatní přispěje k bezpečnosti ovšem vul za volantem tohle všechno vynuluje a i v tanku se zmrzačí což teda neberu jako neštěstí to začíná jak to odnese nevinej.Jinak mělo by to bejt S2 bohužel to je známka na skle ale v techničáku nic není takže nevím ja se to bude řeší udajně se to tam dá dopsat ale stojí to 1000kč což je bordel
Odpovědět

Zpět na „TICO“