Ukradli mi zadný znak

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Podobných sviniarov je stále velmi vela... Neviem ci to robia zo závisti alebo co ich k tomu vedie...
Mne najprv ukradli krytky z elektrónov /jedna stoji 980 sk/, potom sa mi niekto pokusal ukradnut koleso, este ze tam je bezpecnostny kluc, asi pred tyzdnom mi niekto potiahol klucom medzi napisom espero a stredovym znakom, tak tam mam teraz cca 30 cm dlhy hlboky skrabanec a pred par dnami mi odkrutili cervene ciapocky z ventoliv, lebo mam fukane gumy pneumixom. Neviem komu to tam "vadilo"
Keby som niekoho takého chytil tak mu dolámem ruky aj nohy.....
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Reklama
 

pes691
Příspěvky: 10
Registrován: pon bře 02, 2009 22:01

Příspěvek od pes691 »

Mne tiež ukradli zadný znak a tiež škrabanec od šroubováku. Nechal som to tak, nebudem ho kupovat každý polrok nový. Premýšľam, že tam dám nálepku.
matizzz
Příspěvky: 21
Registrován: stř dub 01, 2009 21:39

Příspěvek od matizzz »

chalani esteze nemate mercedesa... :D :D
400 sk za znak.. hm napadla ma veta za znacku sa plati.... keby neboli znaky na aute tak to zratame hned je o 10 000 dole.. ( pocitam kolesa, disky, volant, predny zadny znak, atd kde je daewoo znak.. .

nabuduce pytat bez znakov v obchode..

s tym medakom on je drahy ako kalos :lol: :lol: :lol: len tie znaky su drahsie.. takze preto stoji milion
Odpovědět

Zpět na „KALOS“