vymena palivoveho filtra

Moderátor: Blue Lanos

Gregory.House
Příspěvky: 17
Registrován: pon úno 16, 2009 10:20

Příspěvek od Gregory.House »

ja nemam problem rozobrat filter... tak raz za mesiac-dva mesiace strieknem na matice WD a potom to ide v pohode... :D
Reklama
 

pkuruc
Příspěvky: 19
Registrován: stř dub 22, 2009 12:54

Příspěvek od pkuruc »

si stastny clovek :-) ja som to striekal asi raz do tyzdna a ani tak sa mi to nepodarilo povolit. nakoniec som vycvikol z druheho espera stary filter aj s kuskami trubiek a vo zveraku odkrutil, vycistil a naskrutkoval na novy filter, kupil palivovu hadicu a sk-pasky a bolo. na mojom aute som potom tiez vycvikol stary filter a na tie trubky som kuskami hadice a sk-paskami prichytil novy. bohuzial inak sa nedalo. ale drzi :-)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

filtr

Příspěvek od Serpico »

...to vážení trochu se opakuji na povolování těchto převlečných matic je jediný klíč s pohyblivou a ozubenou spodní částí ( cena od 140 do 500 Kč podle místa nákupu ) zakousne se a povolí vše...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
pkuruc
Příspěvky: 19
Registrován: stř dub 22, 2009 12:54

Příspěvek od pkuruc »

ten kluc mam a skusal som to, ale bohuzial mi to normalne zacalo trhat celu tu maticu. drzala ako keby bola privarena, svina hrdzava jedna:-ň
Zlata
Příspěvky: 5
Registrován: úte dub 28, 2009 22:26

Příspěvek od Zlata »

já to vyřešil tím,že jsem koupil filtr jen s trubičkama na opel 1.8 a nastavil hadičkama.u mě by to povolil leda couperfield 8)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“