Zadní kotouče jsou orezlé..

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Příspěvek od bastet »

Takze se mnou muzete na 90% pocitat,samozrejme pokud mi do toho nevleze neco mimoradneho,treba zavada auta ;)
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
Reklama
 

lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

Ahoj kolegové , beru v potaz 24.1. :-) doufám , že zrovna nebudu v nemocnici , protoze me ceka operace...ale myslím , že dříve jak v únoru to nebude , budu vědět přesně 6.1. to se jdu objednat
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

zadní ostřikovač

Příspěvek od lemon1 »

kluci něja mi přestal fungovat zadní ostřikovač , včera jsem to zvednul a přepojil hadičky na přední motorek , či co to je a fungovalo to , ale na zadní nee...čili trasa je o.k , ale motorek zřejmě hyn...už jste to někdo měnili?ta nádrž se dá v kuse i s motorky oddělat odspodu že?...jen dva šrouby , je to tak?? díky
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

A nezamrzlo ti to? jednou nebo dvakrát se nám to stalo u Kombika ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

to asi nee...měl jsem to celý den v hale...chodil jsem v tricku takze 22stupnu tam bylo...ale když odpojim hadicky z obou motorku tak ta kapalina normalne samospadem vyteka...takze zamrzla neni jen nejak nechápu princip toho motorku...rikejme tomu motorek...
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

taky me napadla hyn kontakt na ovládací páčce , nebo nějaké relátko...ale jestli na to je relátko to nevím...
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

jestli je má polština dobrá takby to měla bát 16A pojistka na pozici EF17 , WTRYSKIWACZ :D ale je tam jen jedna...
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní ostřikovač

Příspěvek od Vlasta »

Radoov píše:kluci něja mi přestal fungovat zadní ostřikovač , včera jsem to zvednul a přepojil hadičky na přední motorek , či co to je a fungovalo to , ale na zadní nee...čili trasa je o.k , ale motorek zřejmě hyn...už jste to někdo měnili?ta nádrž se dá v kuse i s motorky oddělat odspodu že?...jen dva šrouby , je to tak?? díky
Ty motorky jsou tam jen nastrčené přes takové gumové těsnění a zacvaknuté do prolisu v nádržce. Dá se to celkem dobře udělat bez vyndavání nádržky. Odpoj si kabel a hadičku a trošku s tím zahýbej a je venku. Já to dělal nedávno. Nejdřív nešel zadní a když sem ho vyměnil, přestal jít za týden ten přední. Bylo to jako naschvál, musel dvakrát platit poštovné. K tomu prvnímu jsem si objednal i to těsnění, ale nebylo potřeba. Motorek stál asi 230,-Kč a těsnění 15,-Kč, oboje z CZ Drafel.
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

Děkuji za info , to je vcelku dobrá cena , včera jsem chtěl vyzkoušet jestli to nemuže být třeba konektorem , nebo kabelem...ale je tam všechno tak kratke že mě to nikam nepustilo...jen prohodit hadicku ze predu dozadu a tim zkusit funkcnost trasy...no koupim motork za tu cenu se to da , díky
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

S tím motorkem nic neuděláš, jedině nový. Místa tam opravdu moc není, zvlášť když pod tím ležíš a po vytahnutí toho motorku na tebe teče voda z nádržky. :lol: Teď jsem koukal na CZ Drafel a stojí už jen 194,-, v Krči ho mají za 235,-. Myslím, že není co řešit.
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Kafe

Příspěvek od sektro »

Gentlemani, zamluvil jsem stůl pro šest osob na So 24.1.2009, 16:00 hodin v restauraci U Jarošů. Hanzy není to žádná putyka, ale nóbl útulná restaurace o kterou je značný zájem. Vidno i z toho, že jsem byl dnes již třetí s objednávkou míst na toho 24.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Dobros vypada to ze bych mel dorazit ze uz Lega bude opet v plne krase a pokud mozno pribal sebou vinecko tak 10 lahvinek bych si vzal na ochutnani... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Re: zadní ostřikovač

Příspěvek od bastet »

Radoov píše:kluci něja mi přestal fungovat zadní ostřikovač , včera jsem to zvednul a přepojil hadičky na přední motorek , či co to je a fungovalo to , ale na zadní nee...čili trasa je o.k , ale motorek zřejmě hyn...už jste to někdo měnili?ta nádrž se dá v kuse i s motorky oddělat odspodu že?...jen dva šrouby , je to tak?? díky
Z toho si nic nedelej ;) Me nefunguje od doby co jsem koupil auto :D Je to zavada z kategorie "to pocka na jindy" :D Me se nevyplatilo do teto kategorie zaradit vymenu rozvodaku a bylo "vymalovano" :cry: (chybelo 14dni).
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

ten rozvodák se Ti urval??...co Te bude stat oprava??
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“