Vyjmutí pojistkovky

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
vasekpetr1
Příspěvky: 17
Registrován: pon led 14, 2008 13:23
Bydliště: Třebíč

Vyjmutí pojistkovky

Příspěvek od vasekpetr1 »

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s vyjmutím pojistkovky u Nexie. Jde dostat ven a jak? Mám na pojistce F12 (ventilátor topení a klimatizace) vypálený kontakt, umělá hmota okolo je vytavená, větrák někdy jede, někdy nee a potřebuji se k tomu nějak dostat. Poraďte prosím. Díky Petr z Třebíče.
Reklama
 

ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Tak vytiahnut sa mi ju nepodarilo, ale povolit a mierne vysunut ide. Teda skor zasunut dozadu a potom ju zvesit dole. Len to neskusaj zo zapojenym akumulatorom, az tam nezvaras a nenablikas si do oci :lol:
vasekpetr1
Příspěvky: 17
Registrován: pon led 14, 2008 13:23
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od vasekpetr1 »

Sice mám osmičku paragraf nad tisíc voltů, ale samozřejmě si baterku odpojím - s tím svařováním mám své zkušenosti :lol:
Dík za radu, až se trochu oteplí, tak to zkusím.
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Ono sa tam da dostat. Teba sedacku uplne posunut vzad a nejak tam lahnut, teda skor zaujmut taku zaujimavu polohu, kedy cloveku trcia nohy z auta, sedi na prahu, chrbatom je na pedaloch a hlavu ma v pristrojovke. Horsie je to tam manipulovat z rukami :lol:
vasekpetr1
Příspěvky: 17
Registrován: pon led 14, 2008 13:23
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od vasekpetr1 »

Jo jo, tohle znám ze své géčkové Astry, když jsem tahal kabely pro mlhovky :) . Nexia je synova a já se mu o ni snažím trochu starat.
tuto
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 27, 2008 19:03
Bydliště: Horné Saliby okr.GA

Příspěvek od tuto »

Da sa vybrat ale je to o nervy. Kamaratovi som robil to iste. nepamatam sa presne ale musel som uvolnit spodok palubovky pri poistkovke a chaotickymi pohybmi kusok do prava, kusok do lava, kusok hore a kusok dole som ju dostal ciastocne von a po odpojeni konektorov uplne von. Je to dobra skuska nervov. Drziak poistky bol uplne vytaveny a tak som mu vytiahol kable mimo poistkovku ale podarilo sa funguje do dnes. A tiez som mu vyblokoval imobilizer lebo mu uz liezol na nervy
Vela stastia
vasekpetr1
Příspěvky: 17
Registrován: pon led 14, 2008 13:23
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od vasekpetr1 »

Mám jen trochu strach, abych při tom vytahování nepodrbal ještě něco dalšího. Znáš to - opravíš jedno, složíš všechno slavnostně dohromady, a zjistíš, že ti nejdou dálkovky, protože nesedí kontakt na relátku a můžeš to rozebírat znova :evil: Počkám, až se trochu oteplí a zkusím se na to podívat.
tuto
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 27, 2008 19:03
Bydliště: Horné Saliby okr.GA

Příspěvek od tuto »

to mas pravdu treba si davat pozor pretoze ak nieco pohnojis tak si neviem predstavit to hladanie chyby ale kto sa boji nema ist do lesa.
Ale inak je poistkovka dost pevna aj konektory nieco vydrzia, ja som s tym parkrat celkom slusne trhol od nervov a prezila to. Najhorsie bolo to povytiahnutie na zaciatku,vtedy vsetko zavadzalo.
Ak nepouzivas hlavu len na vyrazenie dveri tak by si to mal zvladnut. -i
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jde to vyndat.neni to sice zadnej med ale jde to.vytlacit pod palubku a vytahnout do spodu.parkrat jsem to delal a nikdy nebyl problem.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
vasekpetr1
Příspěvky: 17
Registrován: pon led 14, 2008 13:23
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od vasekpetr1 »

Dobrá chlopi, přesvědčili jste mě. Jak vyleze slunko a trochu ty plasty ohřeje, tak se do toho pustím a dám pak vědět, jak to dopadlo. ;)
pacho
Příspěvky: 14
Registrován: stř bře 18, 2009 16:25

Příspěvek od pacho »

JO je to pěkná práce vyndat to ven a co potom nazpět. Jednou mi to snad i stačilo.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“