Zadní kotouče jsou orezlé..

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Příspěvek od sektro »

Kopání do brzd. pedálu ti nemohou dělat silentbloky nebo čepy. Tohle způsobuje křivý ne prasklý brzdový kotouč. Nasvědčuje tomu i to že je rezavý a víc na jedné straně. Nechodíli celý třmen plynule, tlačí pístek destičku jen z jedné strany a při dlouhodobém nebo razantním brždění se kotouč zvlní a už je to tady (to kopání). Rovněž se tak dá zmršit když ho soustruží nějaký taky odborník :lol: . Srovnat křivý kotouč umí jen málo machrů a někdy to již nejde. Lepší je potom koupit nové. Pokud máš zájem můžeme podiskutovat mezi svátky a silvestrem někde u kafe. Dej vědět třeba i na můj email (je v profile)
Reklama
 

cavalera2
Příspěvky: 47
Registrován: ned bře 08, 2009 08:20

Zadní kotouče jsou orezlé..

Příspěvek od cavalera2 »

Peterek píše:Kopání do brzd. pedálu ti nemohou dělat silentbloky nebo čepy. Tohle způsobuje křivý ne prasklý brzdový kotouč. Nasvědčuje tomu i to že je rezavý a víc na jedné straně. Nechodíli celý třmen plynule, tlačí pístek destičku jen z jedné strany a při dlouhodobém nebo razantním brždění se kotouč zvlní a už je to tady (to kopání). Rovněž se tak dá zmršit když ho soustruží nějaký taky odborník :lol: . Srovnat křivý kotouč umí jen málo machrů a někdy to již nejde. Lepší je potom koupit nové. Pokud máš zájem můžeme podiskutovat mezi svátky a silvestrem někde u kafe. Dej vědět třeba i na můj email (je v profile)
Ano, potvrzuji, že jeden kotouč kope, zjištěno na STK, ovšem ten zadní stabilizátor se ozve také pěkně a citelně jde cítit, že se hejbe, např při šlajfování, nebo přejezdu kolejí a pod. .
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

SETKÁNÍ NA POKEC

Příspěvek od sektro »

Kdy a kde. Já jsem důchodce tak si vyberte.
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Příspěvek od sektro »

Restaurace "U Jarošů", Pustkovecká 138/156, 708 00 Ostrava-Pustkovec. Pokud souhlasíe a oznámíte mi termín, objednám stůl.
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Příspěvek od sektro »

Je ta cca 10 míst. Při nejhorším se dá zaparkovat pár metrů odtam u Zlatého Lva a také přímo na cestě naproti. Prostě no problem.
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Příspěvek od sektro »

Kolik tak typujete, že se nás sjede?
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

ahoj , rad bych se pripojil pokud neva :D leden je pohoda
Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Příspěvek od bastet »

Taky bych prijel,pokud by mi termin pasoval a ja nemel smenu.Treba nekdy v druhe pulce ledna?
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Setkání na kafe

Příspěvek od sektro »

Takže počítám s následujícími gentlemany :lol: : Radoov, megajvr, KITTbx, bastet + já. Termín 24.1.2009 (sobota), 16:00 hod. Místo restaurace U Jarošů, Ostrava Pustkovec. Odsouhlaste nebo navrhněte jinak. Zamluvím stůl pro šest. http://www.mapy.cz/#x=141663936@y=13522 ... _142034817
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Koukam zajimavy nazev srazu na tema orezle kotouce... :D
Pokud budu mit uz auto a nebude to zadymena hospoda tak bych taky dorazil... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Nahod to do srazu Mensi srazik Ostrava takhle to nikdo nevidi...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Kafe

Příspěvek od sektro »

Hanzy, počítám tedy i s tebou. Do srazů jsem to nedal schválně. Je to tam takové komorní a jde opravdu jen o pokec s kávou, který vyplynul s potížema KITTbxe ohledně brzd. Kdyby se nás tam sjelo jak do Štramberka, tak musíme zamluvit celou restauraci a parkujeme na cestě.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“