matiz sel do sveta - jak dal

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

U me vse v pohode... ;)
Byl to prispevek ohledne predchozi diskuze na tema damske auto a jak je videt si na to hodne chytlavej takze asi to budes mit v zivote hodne slozite sam...
Napsal jsem svuj nazor a mluvil za sebe a ze ja bych v tom nejezdil nic vic...
Uz tim ze reagujes uplne na neco jineho a srovnavas nesrovnatelne palis auta atd... tak si myslim je receno dost ze problem nekde mit budes sam... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Hanzy píše:U me vse v pohode... ;)
Byl to prispevek ohledne predchozi diskuze na tema damske auto a jak je videt si na to hodne chytlavej takze asi to budes mit v zivote hodne slozite sam...
Napsal jsem svuj nazor a mluvil za sebe a ze ja bych v tom nejezdil nic vic...
Uz tim ze reagujes uplne na neco jineho a srovnavas nesrovnatelne palis auta atd... tak si myslim je receno dost ze problem nekde mit budes sam... :D
tyvado, tanec v hovne hadr ;) , ze by tobe sebevedomi nedovolilo nastoupit do toho prditka dela muj svet slozitejsim ? :lol:

hele je to o tom, ze ja od chlapa cekal nejaky sofistikovanejsi hodnoceni, tot vse :)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

jo a sorac, veeelmi se omlouvam, ze jsem si dovolil srovnat tvoji karu s tim zenskym zmetkem ... co me to napadlo - to se proste nedaaa :D :D :D :D :D
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

He.he,he ten Ti to Hanzýku nandal čo :twisted: Musim sa Jakoubka zastať on asi vie čo je to farba(nechcem navadzať ale bielá,čierná,strieborná atd...)tak a je to :lol: :lol: :lol:Jinak ma to dostalo že vraj - ženská farba-no jó no BORDÓ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ani se mi nezda ze by mi to v necem nandal snad jen i jako ty Pehacku ma problem se ctenim... ;)
Napsal jsem jasne KOMBINACE TOHODLE AUTA S TOUHLE BARVOU nic vic nic min, byt to zlute LAMBORGHINI drzim hubu a krok!
Jinak se spis ja omlouvam ze jsem si dovolil rict svuj nazor nebot jak jsem koukal na vyber a komentar k autu je nejlepsi moznou volbou ze vsech nakupnich tasek a majitele bere tak jak sam pise i z toho onanuje tak to mi staci... :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

jakub píše:muhahaha holcici auto :lol: sorac, ale moc to zeres ... ale vis co, jo, je to holcici auto, mozna na to ani neulovim zadnou holku ale po pul roce jezdeni muzu jenom zopakovat, ze si jizdu v nem maximalne uzivam a to nejsem nuceny jezdit jenom timhle

spotreba ted 5,5 litru neni problem - to jsem s matizem nedal ani ve snu, kdyz jedu za 6,5, tak litam naprosto s prehledem :) a zadna brzda provozu

btw: new beetle se mi libi moc, ale asi bych tam zvolil jinou barvu - libi se mi v cerny - ta je zase na petistovce vohavna :)

mimochodem testoval jsem si sednout do obeho, v beetlovi si vzadu rovne nesednu, kazdopadne ostry brouk, ktereho jsem videl v deutschlandu - nevim

ja uz nekde na zacatku psal, ze cena je jednoznacne jinde ;), ze stoji matiz 4* mene to nevim, ja ho kupoval za 300, tohle me stalo 360

ze se vyrabi v polsku jsem neco cetl uz pred koupi a nejak se z toho taky neposeru :lol:

jinak prosimte pouc me, jak vypada chlapske auto, ve kterem jezdis :D
Ja o zadnem "chlapskem" autu ale nikde nepsal, jen jsem zcela nezaujate podotkl, ze existuji auta, ktera nezne pohlavi uprednostnuje vyrazne vice nez jina. To same plati o barvach aut... A tudiz nemuzu za to, ze Tvuj automobil je dokonalym prikladem obeho. Nevim sice, kdys kupoval Matize a v jake mene (ze by ve zlotych pred reformou? ;)), ale uz par let ho nabizeji (Matiz III alias Spark) za 149 900 Kc (ted ale koukam, ze podrazili, resp. primo na Chevroletu ho ted annoncujou o 10 tisicovek draz, coz je ale stale na hony daleko od vic jak ctvrt milionu za podobne auticko z Polska).


jakub píše:jestli resis vykon, tak vem kvalkulacku a spocitej si vykony myho zenskyho a tvyho chlapskyho na tunu
A jeje, uz zase srovnavame auta, ktera deli vic jak 10 let a ktera vznikla z uplne odlisnych duvodu, nez jsou Tva meritka... Navic v tom srovnavani jsi uplne zapomnel na pomer cena/vykon, tj. ze za cenu Tveho noveho vozidla muzes mit tech Leganz 6 a jeste Ti hodne zbyde treba na benzin, kdyz to, co Te na aute nejvic zajima, jak jsem tak vypozoroval, je spotreba... ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

asi takto - seru na to - diskuze o zenskem a nezenskem vozidle v diskuzi "MATIZ" mi prijde mimo

ja srovnavam matize a fiata, ale ne primo, ale jako mozneho nastupce, cili pro pomalejsi - nema to byt v prve rade kritika matize, jakozto auta, ktery jsem vyuzival v podobe prvni a druhe generace asi osm let !!

rikat, ze to 500 nesnese srovnani s matizem je zase mimo - 300 vs 360 mi prislo docela podobne

cekat, ze majiteli matize doporucim prechod na chlapskou leganzu - jako sorac, ale to je na hrane mentalni retardace - proste zakaznik matizu je zakaznik malyho segmentu a prechod do vyssiho je samozrejme mozny, ale v tu chvili se muzeme bavit o prechodu KAMKOLIV

ze nelze srovnat 500 vs. leganza? ale jasneze jde - je to totiz naprosto individualni

ja ve vyberu mel octaviaII, bmw3, hyunday coupe, rozpocet do 550 vc DPH, .... coz jsem pak zuzil na neco jinyho - to neni, ze nevim, co chci, ja potreboval _auto_ a vyjma ruzovy asi jedno jaky barvy a v podstate jsem nehodnotil vzhled, ale souhrn

CENA+SERVIS+DESIGN+DOSTUPNOST+POCITzAUTA+KVALITA_ZPRACOVANI

(v dane tride) a to vse v kontextu mych potreb, ktery tu nikomu netlacim :) za posledni mesic temer fifty-fifty jezdim zminenou oktuli a maximalni spokojenost

duvody, proc tohle jsem popsal a jsou zcela racionalni - a NEMUSI vyhovovat kazdemu - to je jasny a proc jsem nevybral drazsi a vetsi - protoze jsem nemel zadnou motivaci tak ucinit a "usetreny" penize jsem si rozpustil jinde - nepotrebuju prepravit rodinu se ctyrmi detmi, odvezt pul tuny cementu, ...

a co se dozvim? neco o gayich, ze mam problem, protoze panovi by delalo problem nastoupit a tisic kecu okolo z leganza klubu - hele panove sorac, ale ze se sest kamaradu z fora sejde a pokejve si nad moji "omezenosti", kdyz clovek s vytunenou leganzou vyslovi ten odborny nazor a "kajovi" :)

tak jo, je to tu vase, uzijte to ve zdravi :)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Slam píše:
jakub píše:muhahaha holcici auto :lol: sorac, ale moc to zeres ... ale vis co, jo, je to holcici auto, mozna na to ani neulovim zadnou holku ale po pul roce jezdeni muzu jenom zopakovat, ze si jizdu v nem maximalne uzivam a to nejsem nuceny jezdit jenom timhle

spotreba ted 5,5 litru neni problem - to jsem s matizem nedal ani ve snu, kdyz jedu za 6,5, tak litam naprosto s prehledem :) a zadna brzda provozu

btw: new beetle se mi libi moc, ale asi bych tam zvolil jinou barvu - libi se mi v cerny - ta je zase na petistovce vohavna :)

mimochodem testoval jsem si sednout do obeho, v beetlovi si vzadu rovne nesednu, kazdopadne ostry brouk, ktereho jsem videl v deutschlandu - nevim

ja uz nekde na zacatku psal, ze cena je jednoznacne jinde ;), ze stoji matiz 4* mene to nevim, ja ho kupoval za 300, tohle me stalo 360

ze se vyrabi v polsku jsem neco cetl uz pred koupi a nejak se z toho taky neposeru :lol:

jinak prosimte pouc me, jak vypada chlapske auto, ve kterem jezdis :D
Ja o zadnem "chlapskem" autu ale nikde nepsal, jen jsem zcela nezaujate podotkl, ze existuji auta, ktera nezne pohlavi uprednostnuje vyrazne vice nez jina. To same plati o barvach aut... A tudiz nemuzu za to, ze Tvuj automobil je dokonalym prikladem obeho. Nevim sice, kdys kupoval Matize a v jake mene (ze by ve zlotych pred reformou? ;)), ale uz par let ho nabizeji (Matiz III alias Spark) za 149 900 Kc (ted ale koukam, ze podrazili, resp. primo na Chevroletu ho ted annoncujou o 10 tisicovek draz, coz je ale stale na hony daleko od vic jak ctvrt milionu za podobne auticko z Polska).


jakub píše:jestli resis vykon, tak vem kvalkulacku a spocitej si vykony myho zenskyho a tvyho chlapskyho na tunu
A jeje, uz zase srovnavame auta, ktera deli vic jak 10 let a ktera vznikla z uplne odlisnych duvodu, nez jsou Tva meritka... Navic v tom srovnavani jsi uplne zapomnel na pomer cena/vykon, tj. ze za cenu Tveho noveho vozidla muzes mit tech Leganz 6 a jeste Ti hodne zbyde treba na benzin, kdyz to, co Te na aute nejvic zajima, jak jsem tak vypozoroval, je spotreba... ;)
sorac, nevidis si do huby :)

"Ale jinak samozrejme gratuluji a at jsi s timhle holcicim autem v holcici barve"

"jen jsem zcela nezaujate podotkl, ze existuji auta, ktera nezne pohlavi uprednostnuje "

matize jsme kupovaly "f plne palbe" za 275 v roce 2004 + doplatky za alarm, lepsi radio, a ja nevim, co vsechno - celkem to tenkrat vyslo na ca 300-310, cili se svymi rozumy muzes jit uz treba do riti, u me ses tluchuba, co hovno vi a pak jeste obhajuje svoje hovno

tohle auto je za 355-360 komplet - nepochopim, proc nez otevres hubu, si nejdriv 1) neprectes, co se tu psalo a 2) si proboha neprectes svoje predchozi prispevky

tyvado, to je fakt ubohost nejvetsi cela tahle diskuze, koncim ...
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Já hlavně nevím, proč se na Daewoofóru musíte bavit o holčičím autě :twisted: .
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

:D Ty vado vy jedete a to jste dospělí chlapi. A na svátky k tomu. :D
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Byt adminom a mat cas, vymazavam taketo temy uplne v ramci sprehladnenia fora. Na osobne diskusie su predsa sukromne spravy.

Pekne sviatky
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

:D To je prdel tady :D
Slame ser uz na to zlute ritmo nema smysl vest tuhle diskuzi je stejne o nicem male zlute ritmo je nejlepsi kara a nesmi se na nej rict ani tuk dal uz nic nerikam nebo to nestoji ani za to zmacknout uz jedine pismenko... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Reinkarnace Docenta píše:Já hlavně nevím, proč se na Daewoofóru musíte bavit o holčičím autě :twisted: .
za sebe - uplne V PRVIM prispevku na zacatku :)

PROČ TO PÍŠU
S matizem jsem jezdil takřka deset let - auto melo minusy o kterych jsem věděl. Věřím, že i zde se najde někdo, kdo za matize "vyroste" a bude přemýšlet kam dál. Toto je inspirace - v žádném případě jediné správné řešení - troje dveře mohou být pro spoustu lidí velmi problematické co do praktičnosti, 100koňový motor to samé - berte, nechte být

vsechno jsem popsal, cenovy srovnani, vsechno, proc se to zvrhlo sem, to nechapu ... ma blbost, ze jsem neco nenchal plavat
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

koukam ze se tady zase neco nepovedlo.no skoda.nevim proc takoveto temata konci takhle strasne.a urcite to neni prvni a asi ani posledni.
nevim proc jako vetsina z nas se nemuze rict jo pekny auto a v porovnani s matizem asi i lepsi.hodne stesti.konec tecka.
po par prispevcich by jste si dali pres hubu-vubec to nechapu-
ale je to vase vec,taky si obhajuju svoje
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Slam píše: (Matiz III alias Spark) za 149 900 Kc (ted ale koukam, ze podrazili, resp. primo na Chevroletu ho ted annoncujou o 10 tisicovek draz, coz je ale stale na hony daleko od vic jak ctvrt milionu za podobne auticko z Polska).
http://www.chevrolet.cz/spark/spark-index.html

jak ja to vidim, tak bud
- nectes diskuzi od zacatku a reagujes jak potrefena husa
- kecas o necem, o cem vis prd
- pouzijes jen fakta, ktera se ti hodi

na ofiko ceniku stoji za "ekvivalentne" vybaveneho sparka "OD 259tisic"!!!

marne premyslim, jak pojmout "coz je ale stale na hony daleko od vic jak ctvrt milionu" ...

ubohost ...
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“