Klepanie volantu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Dad7
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 15, 2009 23:31

Klepanie volantu

Příspěvek od Dad7 »

Nazdar clenovia clubu.Mam taky problem ked jazdim rychlejsie tak trasie sa volant ako na simulatoroch a packa na blinkery musim sam dat do povodnej polohy ale niekedy sa da sama ked vyrovnam volant.Idemi oto ci treba daco dotahovat alebo vymenit aby som to dva krat nerozoberal.S Air Back su niake preblemy pri demontovanie volantu?
Reklama
 

J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klepanie volantu

Příspěvek od J.Bad »

Alexnext65 píše:Nazdar clenovia clubu.Mam taky problem ked jazdim rychlejsie tak trasie sa volant ako na simulatoroch a packa na blinkery musim sam dat do povodnej polohy ale niekedy sa da sama ked vyrovnam volant.Idemi oto ci treba daco dotahovat alebo vymenit aby som to dva krat nerozoberal.S Air Back su niake preblemy pri demontovanie volantu?
Zkus si zkontrolovat geometrii - může být rozhozená,nebo spíš bude levnější nechat převážit kola - stačí aby chybělo závažíčko a je to znát.Volant s airbagem nemám zkušenosti,ale myslím že se spíš zeptej JRD MCLarena - ten určitě ví.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Dad7
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 15, 2009 23:31

Re: Klepanie volantu

Příspěvek od Dad7 »

Ked som menil gumove capy tak som isiel na Geometriu a povedali ze nevedeli mi nastavit volant az tak ako by sa malo nastavit.
Dad7
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 15, 2009 23:31

Re: Klepanie volantu

Příspěvek od Dad7 »

Vlastne sa opravim ked idem po nerovnosti na cestach tak vtedy mi trasie volant.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no moc jsi nam to nepopsal
po nerovnostech se v kazdem aute trese vsecko.
pokud se ti to nezda vezmi za volant jestli ma sam o sobe nejakou vuli.resil jsem s jednim clovekem ze byla vule na kloubu sklapeni a taky se volant klepal.
packa bude asi poskozena-je tam zobacek ktery ji vypina a nemusi se spravne vysouvat.nemusi se sendavat volant.
problem s AIRBAG em zadny.jen se doporucuje odpojit baterka-nedelam to
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Dad7
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 15, 2009 23:31

Příspěvek od Dad7 »

Brat ma tiez Espero samozrejme ze sme isli spolu kupovat a ked skusal moje buduce Espero tak hnet hovoril ze sa trasie volat ale mozes mat pravu ze kloub je zniceny.Dobre pozriem sa lepsie na tu packu a okolo neho.Potom napisem ako som dopadol.Diky
lemonik
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:26

Příspěvek od lemonik »

Zdravím, ja som mal podobný problém. Vymenil som kolesá za elektróny, nové gumy, nové olovká a teraz ani pri 160km a viac volantom ani nepohne. Je to všetko vo vyvážení kolies, spravia ti to v servise za pár korún ;)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak prosim te martine okamzite si zmensi obrazek auta tohle je priserne
a on ale pise ze to dela pri prejezdu nerovnosti tak to asi s rychlosti nebude souviset
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Dad7
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 15, 2009 23:31

Příspěvek od Dad7 »

Bol som v servise a povedali mi ze kloub je zniceny.Ked nevimenim tak sa stane ze budem tocit volantom do 365 stupnou a pojdem rovno.Neviem si vyskovo nastavit volant a ked som bol v predajni tak mi ukazal nakresy suciastok a povedal mi predajca ze par suciastok mi odislo.Poviem Vam ze v lietadle nie je toho vela ako v Espere take male prkotiny a nestoji to sto,dvesto SK ale do tisic korun skoro mi sanka spadla.Kamarat mi povedal ze najlepsie kupit celu radiacu tyc cca to stoji dva az tri tisic pouzivanu nova do sedem samozrejme aj stymi malymi plastovymi suciastkami co stoja dost.Inac Martin mas pekne kolesa ale trosku to foto zmensi lebo blbo sa cita text.
lemonik
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:26

Příspěvek od lemonik »

palikx
Mam taky problem ked jazdim rychlejsie tak trasie sa volant ako na simulatoroch
Usudzoval som podľa tohto ...

Bože, nemôžem za to, že tento systém tu neupravuje automaticky veľkosť vložených obrázkov cez URL na avatarovú veľkosť. Nemusíš sa za to hneď rozčulovať. :?
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Klepanie volantu

Příspěvek od palikx »

Alexnext65 píše:Vlastne sa opravim ked idem po nerovnosti na cestach tak vtedy mi trasie volant.
a ja usuzoval z tohoto.
nvim co se zmenilo pro zadavani obrazku avataru ale tam je jasne napsano jaka velikost smi byt.
nikdo se nerozciluje ale to bylo strasny.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Dad7
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 15, 2009 23:31

Re: Klepanie volantu

Příspěvek od Dad7 »

Pohode stava sa to.Kupil som tu cast pod volant za 2000 sk od ruky.Mozte sa pozriet.Ked sa to vymeni tak to bude pohode.Ze vraj.
:roll:

Kód: Vybrat vše

http://fotky.sme.sk/fotka/46608/espero?picture_access=e4283f4748a0e5b4a1f83a37e1c88ebb
http://fotky.sme.sk/fotka/46610/espero2?picture_access=162cb9ba7ecf238381aabde651e2111e
Boh vie nie su kvalitne ale snazil som sa.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“