foto

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

foto

Příspěvek od Fitty »

Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Fitty Ty draku to je BOMBÁÁÁÁ ObrázekObrázekObrázek
Fakt je to pekné teda hlavne to to -mám kamaráda on má presne takú fialku ako Ty a hlavne ver či nie (nie až tak do detailu)má interiér potiahnutý tou istou zebrou takže ak sa objavý alebpo ho zoženiem tak Ti to odfotím :lol: :lol: :lol: Jo on nemá vzadu až takú hudbu ale má tam LPG nádrž :lol: :lol: :lol:

No na záver -gratulujem frajerom čo aj z TICA vedia urobiť FÁROObrázek
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: foto

Příspěvek od Hynek »

Vím o odstaveném jezdícím valníku Tatra 138, tam se ti toho vejde zaručeně víc a větší! :roll: ;)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
bzukul
Příspěvky: 80
Registrován: pon led 19, 2009 17:48

Příspěvek od bzukul »

ta zebrovina je fakt paradna. take hunate mam rad. Muselo to dat dost roboty, kukam ze si si s tym dal vela prace, polepil si aj strechu, kazdy kusocek hunaty. Jednoducho hunaty sen. Tie velke repraky vseobecne (neber to osobne) osobne moc nemusim, ale ta zebra je paradna. Mas to aj na pedaloch tu zebru? :lol:
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fitty »

no tak na pedálech to nemám :D nic méně teď je to ve stavu že je holá kastle připravená na celoláček a pokud dopadnou peníze tak černo-stříbrná perleť. jinak interier mě vyšel asi na 6.000,- no a hudba atd radši nepočítat ale je v tom něco málo přes 100.000,- jj až ho uvidíš tak to nafoť jsem zvědav kdo si etě takhle ulít :D
Odpovědět

Zpět na „TICO“