Jak přiravujete svojí Nexii na zimu

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Pajo na Tu GTXku 13tky nedáš. nevejdou se ti ve předu přes brzdiče. Musíš volit 14tky na tu GL jo tam se ti 13tky vejdou.

šo by napsat do techničáku 195/50 R 15 at mám klid???
Reklama
 

Uživatelský avatar
skip63
Příspěvky: 132
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:17
Bydliště: Praha 10 Strašnice

Příspěvek od skip63 »

Franta P. píše:Pajo na Tu GTXku 13tky nedáš. nevejdou se ti ve předu přes brzdiče. Musíš volit 14tky na tu GL jo tam se ti 13tky vejdou.

šo by napsat do techničáku 195/50 R 15 at mám klid???
No a co mu tady celou dobu říkame . :roll: A on otom pořad špekuluje :lol:
Fiat Brava 1,2 16V červena r.v.99
Nexia GTX 16V Hatchback3 bilá r.v.96
predtim favo 136L r.v.90
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

skip63 píše:
Franta P. píše:Pajo na Tu GTXku 13tky nedáš. nevejdou se ti ve předu přes brzdiče. Musíš volit 14tky na tu GL jo tam se ti 13tky vejdou.

šo by napsat do techničáku 195/50 R 15 at mám klid???
No a co mu tady celou dobu říkame . :roll: A on otom pořad špekuluje :lol:
jj kluci vim je to ostuda ze nevim jake pneu ale co ja se jeste nexii neprzouval na zimu a ja uz vim ze na tu gtx nedam ty r13 to chapu lidi nebojte ataky vim ze v zimne budu jezdit na r14 s urcitosti na 175/70 asi matador mi to bude stacit nebo jestli se zadari mozna na klebrech urco ne barum v levne tride jsou onicem a vic jak 1000 za gumu nedam takze vsem dekuji vsem se omlouvam za zmatky
p.s to prepsani vim je to mala castak jenomze tady unas v opavskem magistratu sedi tak pizda co potrebuje potvrzeni od vyrobce ci aspon nakeho hlavniho prodejce v praze ze na tu gl muzu dat r14 a ani trochu ju nezajima ze na to samy auto jenom vykonejsi motor tudiz 16V myslim r14 byt muze a nejak prazaci my neodepisuji a do koreje volat vazne nebudu jezdil jsem tak asi 6 mesicu abez problemu tak ten posledni mesic uz vydrzim nez osedlam mou gtx s r14 v technicaku takze jeste jednou vsem moc diku moc omluv a sry za neprhlednost ci slozitost mych textu pisi jak mne to zrovna napadne ste suuuuuprrrrrrrr
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
skip63
Příspěvky: 132
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:17
Bydliště: Praha 10 Strašnice

Příspěvek od skip63 »

paja truhlik píše:
Franta P. píše:Mam nexi 16v a ti 13R mi tam fakt nešli 14R ti jsou v pohodě jsou psani i v manualu 8v tam maj 13R
Si myslim.
aha no ja to mam tak mam vcil dve auta jedno ma psane r13 toje gl to pouzivam vcil jezdim na r14 alu nacerno psst...!!!
ale resim vcil kola na mou novou nexii gtx ta ma uz r14 takze sem myslel ze tam ty 13r pujdou taky ale kdyz ne tak neva ja bych stejne radsi jezdil na r14 takze mne zajima jake rozmery gum na r14 popr znacku na zimu[/quote]
Pajo ja osobně si myslim že ten policajt co tě zastaví na ulici neni tak fundovanej aby věděl že 8v ma psaní v techničaku 13R a 16v 14R a v malim to psaní nemaš a na STK tam daš ty třinacky.No a jeto :lol: :lol:
Fiat Brava 1,2 16V červena r.v.99
Nexia GTX 16V Hatchback3 bilá r.v.96
predtim favo 136L r.v.90
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

skip63 píše:
paja truhlik píše:
Franta P. píše:Mam nexi 16v a ti 13R mi tam fakt nešli 14R ti jsou v pohodě jsou psani i v manualu 8v tam maj 13R
Si myslim.
aha no ja to mam tak mam vcil dve auta jedno ma psane r13 toje gl to pouzivam vcil jezdim na r14 alu nacerno psst...!!!
ale resim vcil kola na mou novou nexii gtx ta ma uz r14 takze sem myslel ze tam ty 13r pujdou taky ale kdyz ne tak neva ja bych stejne radsi jezdil na r14 takze mne zajima jake rozmery gum na r14 popr znacku na zimu
Pajo ja osobně si myslim že ten policajt co tě zastaví na ulici neni tak fundovanej aby věděl že 8v ma psaní v techničaku 13R a 16v 14R a v malim to psaní nemaš a na STK tam daš ty třinacky.No a jeto :lol: :lol:[/quote]
nj tady nejde o beznou kontrolu ale co kdyz se stane nehoda??? co?? ja budu mit r14 na cerno!!! to by bylo horsi ale jak rikam zatim vpoho
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
skip63
Příspěvky: 132
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:17
Bydliště: Praha 10 Strašnice

Příspěvek od skip63 »

paja truhlik píše:
skip63 píše:
paja truhlik píše: Si myslim.
aha no ja to mam tak mam vcil dve auta jedno ma psane r13 toje gl to pouzivam vcil jezdim na r14 alu nacerno psst...!!!
ale resim vcil kola na mou novou nexii gtx ta ma uz r14 takze sem myslel ze tam ty 13r pujdou taky ale kdyz ne tak neva ja bych stejne radsi jezdil na r14 takze mne zajima jake rozmery gum na r14 popr znacku na zimu
Pajo ja osobně si myslim že ten policajt co tě zastaví na ulici neni tak fundovanej aby věděl že 8v ma psaní v techničaku 13R a 16v 14R a v malim to psaní nemaš a na STK tam daš ty třinacky.No a jeto :lol: :lol:
nj tady nejde o beznou kontrolu ale co kdyz se stane nehoda??? co?? ja budu mit r14 na cerno!!! to by bylo horsi ale jak rikam zatim vpoho[/quote]
Mh co nato řict musiš se teda trefit jen do naky šumky aby nepřekročil těch 50tisic nikoho nezrani,nebourat do pdnikovího abys nemusel volat poldy ale neboj za chvili to bude 100tisic :lol: :lol: Ne dělam si srandu stou boračkou by to asi byl važně problem
Fiat Brava 1,2 16V červena r.v.99
Nexia GTX 16V Hatchback3 bilá r.v.96
predtim favo 136L r.v.90
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

nj to by urco byl muj kamos tak musel za calovat vsechny skody ze sveho pojistovna mu to neuznala cifra v hodnote desitek tisic jeste ted splaci chudak
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

U nehody se vám někdo dívá do velkýho techničáku? U kol, co já vím, se spíš podívají na vzorek, než na rozměr...
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

vaculcim píše:U nehody se vám někdo dívá do velkýho techničáku? U kol, co já vím, se spíš podívají na vzorek, než na rozměr...
u nehody nevim ale pojistovaci se tam koukaj asi
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Hošani, není to tak jednoduché . Při vyšetřování nehody, to může změnit viníka nehody. Pokud používáte jiné než zapsané pneumatiky,používáte nehomologované vozidlo. Šikovný právník vám dokáže, že vozidlo změní jízdní vlastnosti nepovolenými pneumatikami natolik, že není ovladatelné a jste v tu ránu viníky dopravní nehody. Kdyby byly bývaly byly na vozidle pneumatiky doporučené výrobcem, mohl jste nehodě zabránit! A už se vezete. A bohužel platíte i když vám někdo třeba nedal přednost v jízdě. Toto je skutečný případ kamaráda mého syna. Zkušenost za 124 000,- KČ. :(
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Hynek píše:Hošani, není to tak jednoduché . Při vyšetřování nehody, to může změnit viníka nehody. Pokud používáte jiné než zapsané pneumatiky,používáte nehomologované vozidlo. Šikovný právník vám dokáže, že vozidlo změní jízdní vlastnosti nepovolenými pneumatikami natolik, že není ovladatelné a jste v tu ránu viníky dopravní nehody. Kdyby byly bývaly byly na vozidle pneumatiky doporučené výrobcem, mohl jste nehodě zabránit! A už se vezete. A bohužel platíte i když vám někdo třeba nedal přednost v jízdě. Toto je skutečný případ kamaráda mého syna. Zkušenost za 124 000,- KČ. :(
Ahoj presne otm mluvim jen od meho kamose nepresahla nastesti 100000 ale skoro tam byla
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

V sobotu 22.11. sem se dopol. probudil a tento hnus se mi naskytl z pohledu z okna.
Padá a fouká už 2 den v kuse. Jaké je u Vás počasí??????????
Tady na Pelhřimovsku hnus bílej.
https://www.nexiaclub.com/vase-auta/franta-p/
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

V Brně taky hnusně, ještěže mám auto v garáži ;)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arendal »

Mno, ani nevykladejte.
V sobotu a v nedeli jsem byl v Rovecnem kousek od Viru.
Mno, hnus bilej na 30 cm a jen prohrnute silnice., nastesti jen "malej kousek".
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ja ji na zimu pred 2 lety pripravil tak ze jsem ji prodal :lol: 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“