AUTOBATERIE

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Při špatném ukostření ti to pojistky nevyhodí! Pokud jsi připojoval ty startovací kabely na baterku, tak i ta kostra bude v pořádku. Já být tebou, tak budu reklamovat akumulátor. Nic jim nevysvětluj, aby z tebe neudělali s prominutím vola. Prostě jim oznam, že nemůžeš nastartovat a to ani po nabití baterky a basta. \\a nenech se odbýt. Máš-li známého, který se v elektrice aspoň trochu vyzná, vem si ho sebou. ;)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Reklama
 

Uživatelský avatar
jojco
Příspěvky: 33
Registrován: pon říj 08, 2007 21:29
Bydliště: Gáň

Příspěvek od jojco »

Znamy byva daleko, ale dnes mi pomali prisahal, ze to je urcite baterkou. Do predajne sa chytam vo stvrtok, potom napisem, ako som dopadol.
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

No to jsem sám zvědav a myslím že nejen já. Určitě se ozvi jak to dopadlo a co s tím bylo. Ať se ti to podaří!!!! :lol: :lol: :lol: :roll:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
jojco
Příspěvky: 33
Registrován: pon říj 08, 2007 21:29
Bydliště: Gáň

Příspěvek od jojco »

Tak reklamaciu mi bez problemov uznali a slubili mi dodat novu baterku na druhy den. Ale ked som si pre nu prisiel, tak mi predajca oznamil, ze mu "lave" baterky nepriviezli, lebo ich vraj nemaju ani v centralnom sklade a ze kym budu, moze to trvat aj 3-4 tyzdne. Nakoniec mi tam namontoval klasicku baterku, len opacne otocenu, ale kable mam tak nasponovane, ze uz sa nedaju natiahnut ani o mm.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“