Kupa Espera...Viete mi poradit?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
neviemaky
Příspěvky: 35
Registrován: pát bře 20, 2009 15:47
Bydliště: Nitriansky kraj

Kupa Espera...Viete mi poradit?

Příspěvek od neviemaky »

Cafte vsetci uz som si cital plno recencii a vsetkeho ohladne Daewoo Espero a rozhodol som sa kupit si take auticko ale poterbujem poradit vo vybere motora ja by som chcel 2,0L su za slusne ceny v Nemecku.....Viete poradit ci je to dobry motor + chyby?dakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

zdar...
.. fuuu.. to je tazke povedat co je lepsie.. ja poviem za seba tak prosim neukamenovat.. :lol:

.. ja mam teda mal som par kusov (uz momentalne len jeden) vsetky 2.0l

.. ten motor 2.0l 8v je nesmrtelny ak dodrzis pravidelnu kontrolu.. ( aj ked streli rozvodak tak nic sa nestane a pod ).. su to motory na velmi lahku udrzbu a velmi spolahlive.. osobne na nom mam odjazdene od r.2001

.. ich vykon 77kw je celkom dostatocne oproti 1.5l kedze espero je velke a tazke afto ( o 1.5l ti musia napisat co ich maju.. ale su tiez velmi spolahlive)

.. ak dokazes este urobit to co ja ( TP 1.5l a motor 2.0l ) tak je to parada.. supni tam este LPG a nebudes sa ho chiet zbavit :lol:

snad staci... adios
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Uživatelský avatar
benky71
Příspěvky: 154
Registrován: ned říj 21, 2007 14:29
Bydliště: SEREĎ
Kontaktovat uživatele:

re.

Příspěvek od benky71 »

No z Nemecka by som nekupoval.Kúp radšej tu v SK a nemali by byť problémy.Pozri stránku,je tam aj dobré fórum http://forum.autobazar.eu/
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

neviem ako z nemecka ale z talianska by mohlo byt bez stipky hrdze, potom len rychlo zakonzervovat lemy dveri a prahy a bude parada. Akurat z talianska by som si dal pozor na stav motora. Matizek z talianska ktoreho som raz bol pozerat mal pod vieckom nalievania oleja nechutny bordel, nic brutalne, ale pekne to tiez nebolo.
Uživatelský avatar
neviemaky
Příspěvky: 35
Registrován: pát bře 20, 2009 15:47
Bydliště: Nitriansky kraj

Příspěvek od neviemaky »

jasne jasne dakujem za radu....Ja som zatial pozeral z nemecka a ceska od prvych majitelov zo serviskou tie sa mi zdali byt zachovalejsie ako tie co ponukaju na Sk...
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Tazko radit, zalezi od stavu konkretneho auta. Asi najdolezitejsia je kasna, ta sa blbo a draho opravuje a menit sa legalne neda vobec. A na servisky a stav tachometru by som sa nepozeral vobec. Snad len do servisky ci bol poctivo meneny olej a ci bola menena aj nemrzka (a ci skutocnost najma ohladne nemrzky zodpoveda serviske. Ak prve zanedbali motor moze nechutne cvakat dvihatkami ventilov a ak druhe tak velmi kurit nebudes najma aj nemrzku vymenis a tym uvolnis vsetku hrdzu v chladiacej sustave, ktora upcha radiator kurenia.
Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrCBR »

Ja jsem mel Esperko s 'dvoulitrem' nekolik let a najezdil jsem s nim asi 60t km. Za celou dobu jsem mel problem jen s altikem, ktery prestal dobijet. Jinak je pravda jak pisou jini, ze ten motor je nesmrtelny, pokud se o nej staras (pravidelna vymena oleje, svicek a dalsich spotrebnich veci). Je to neunavny tahoun, ktery se ti odmeni dobrym zatahem a tichym chodem. Je to proste motor ze stare skoly ... minimum elektroniky, maximum vydrze.
Daewoo Espero 2.0MPi, '97 (šmudla)
Kia Cee'd SW 1.6 CVVT, '08 (nový šmudla)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“