Koupit?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Trezz

Koupit?

Příspěvek od Trezz »

Chtěl bych si koupit Daewoo Racer 1.5 rok výroby 1994 v pěkným stavu za 55 000 Kč. Myslíte že to za to stojí?
Reklama
 

Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit?

Příspěvek od PetrCBR »

Trezz píše:Chtěl bych si koupit Daewoo Racer 1.5 rok výroby 1994 v pěkným stavu za 55 000 Kč. Myslíte že to za to stojí?
Asi bych ti radsi poradil novejsi nexii, nez toto. Precijen 94 bylo uz docela davno a cim novejsi auto, tim lip.
Daewoo Espero 2.0MPi, '97 (šmudla)
Kia Cee'd SW 1.6 CVVT, '08 (nový šmudla)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Asi tak nejak, novejsi nexie s lepsim designem, vybavou atd... bude urcite lepsi reseni 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Když si vezmu za kolik jsem prodal Nexii, tak určitě najdeš Nexii za stejný peníze. Hledej. :lol: :lol:
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
lynx

Kooupit

Příspěvek od lynx »

... ja už mám druhé Daewoo Tacuma tuším že to je to isté čo Racer. Prvá Tacuma bola 1,6 a popravde predtým som mal Nubira1 2.0CDX tak tá 1.6SX bola slabá a dosť hlučná oproti Nubire. Teraz mám Tacuma 2.0CDX a som maximálne spokojný. Je živšia a pružnejšia. Akurát som si myslel že to bude mať výkon ako mala Nubira, ale zase to až tak nevadí (-10 koní Nubira 131 a Tacuma 121). Jediný problém tam je so zadnými tlmični. Odnova sa ozýva výrazný klepot. Ale ináč nič. Vymenia to na záruku. U teba to asi nehrozí pokiaľ chceš jazdenú...
Lynx

Koupit...

Příspěvek od Lynx »

:o Ospravedlňujem sa za to porovnanie Racer a Tacuma. :lol:
Tacuma je ako Rezzo. ;)
Odpovědět

Zpět na „RACER“