Koupě Racera rv 1990 najeto 75000

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
hanyss
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 21, 2009 11:47
Bydliště: Mimoň

Koupě Racera rv 1990 najeto 75000

Příspěvek od hanyss »

Zdrawím všecky Raceráky a Daewaře už jsem dostal řidičák a sháním už auto . Otec mi dohodil Racera r.v. 1990 , sedan , modrá metalíza ,bez koroze , výbava žádná jen otářkoměr , najeto opravdových 75 000 uloženka od kámoše z práce kterému zemřel otec a on to auto nechce protože má ( Oktávu ) je to s pravidelným servisem nabízí mi to za 18 000 tak se obracím sem k Vám zda li to je dobrá nabídka a Racer je dobré auto tak na začátek ? Děkuji moc za všechny odpovědi můžete napsat taky pár rad na co si u tohoto auta dát pozor
Reklama
 

mravco
Příspěvky: 37
Registrován: pon led 26, 2009 15:33

Příspěvek od mravco »

Na začátek je to dobré auto, dokonce bych řekl,, že jedno z nejlepších na to, aby jsi se naučil pořádně jezdit, ale těch 18.000,- se mi zdá celkem dost. Těch 10.000,- by bylo rozumnější.
hanyss
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 21, 2009 11:47
Bydliště: Mimoň

Příspěvek od hanyss »

Jindrich75 píše:Na začátek je to dobré auto, dokonce bych řekl,, že jedno z nejlepších na to, aby jsi se naučil pořádně jezdit, ale těch 18.000,- se mi zdá celkem dost. Těch 10.000,- by bylo rozumnější.

OK já budu rád když to ukecám na 15 protože jako to auto fakt super stav jak nové ani kousek rezi je vidět že o to auto bylo starané a nebylo moc ježděné a navíc na tom má 14ky liťáky a rozvody byly dělané při 70 000 olej měněný v květnu tohoto roku , těsnost motoru stoprocentní. Jediné co není storprocentní z pohledu majitele jsou přední tlumiče které mají před sebou tak 10 000 a pak vyměnit . Jo ještě doplnění je to 1.5 55kW s karbecem a bez katalyzátoru . Chtěl bych se zeptat jestli to nedělá problémy na emisních

A ještě bych se chtěl zeptat chtěl bych tam nějaké širší pneumatiky rozměr 195/65 R14 vešli by se tam bez nějakých úprav ( a když tak jakých ) nebo jaký rozměr byste doporučili aby to nikde nedřelo ani při 4 lidech? Vítam všechny odpovědi jsem tu nový a ještě moc o racerovi nevím:-( Díky moc :-)
mravco
Příspěvky: 37
Registrován: pon led 26, 2009 15:33

Příspěvek od mravco »

Bez katalyzátoru by to mělo projít. Benzín se do limitu vejde, ale u dieselu už by to bylo horší. Pokud jde o ty gumy, tak já mám 195/50 R15 a ještě je tam poměrně dost místa, takže 195/55 R15 by taky bylo v pohodě. Mám je dokonce povolený i v techničáku, ale mám motor 2.0i a tam to může být. U 1.5 asi ne, ale pasovat tam budou, takže problém jedině na technický nebo se šťouravejma policistama.
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Pokud je fakt bez koroze, tak je to dobrá cena, ale stejně by stálo za to podívat se pod koberec u nohou řidiče a spolujezdce ;) A hlavně spodky dveří a zadní lemy - klasika
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
hanyss
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 21, 2009 11:47
Bydliště: Mimoň

Příspěvek od hanyss »

conpet píše:Pokud je fakt bez koroze, tak je to dobrá cena, ale stejně by stálo za to podívat se pod koberec u nohou řidiče a spolujezdce ;) A hlavně spodky dveří a zadní lemy - klasika

Jasný na toto všechno se podívám tak už jen čekám až se pro něj pojede :-) A pak nastanou mírné decentní úpravy - koncovka výfuku, maska chladiče, fólie a možná i centrál na dálkové teda jestli se to vubec u takového auta vyplatí , zas na druhou stranu je nepříjemné každé dveře zvlášť zamykat Mno uvidí se :-)
hanyss
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 21, 2009 11:47
Bydliště: Mimoň

Příspěvek od hanyss »

Jindrich75 píše:Bez katalyzátoru by to mělo projít. Benzín se do limitu vejde, ale u dieselu už by to bylo horší. Pokud jde o ty gumy, tak já mám 195/50 R15 a ještě je tam poměrně dost místa, takže 195/55 R15 by taky bylo v pohodě. Mám je dokonce povolený i v techničáku, ale mám motor 2.0i a tam to může být. U 1.5 asi ne, ale pasovat tam budou, takže problém jedině na technický nebo se šťouravejma policistama.

U Racera motor 2.0 ? Co to nějaká větší úprava? S těma pneu na technickou by se přezuli ty co tam jsou teď mě spíš jde o to že racer má vysokou záď a úzké pneu nevypadají hezky tak snad 14ky 195/65 nebudou dělat problémy :-)
mravco
Příspěvky: 37
Registrován: pon led 26, 2009 15:33

Příspěvek od mravco »

han.ji20 píše:U Racera motor 2.0 ? Co to nějaká větší úprava? S těma pneu na technickou by se přezuli ty co tam jsou teď mě spíš jde o to že racer má vysokou záď a úzké pneu nevypadají hezky tak snad 14ky 195/65 nebudou dělat problémy :-)
On je to Kadett GSI naskládanej v karoserii z Pontiaca, která je až na umístění topení kvůli klimatizaci a detaily jako spínače u dveří a anténa, úplně stejná, jako Racer. Racer má totiž tu samou karoseri, jako Kadett. Rozdíl je jenom v předním rámu pod chladičem, ten je stejnej, jako u toho Pontiaca a je níž, jinak je všechno stejný.
Odpovědět

Zpět na „RACER“