Jaký benzin tankujete?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...a tak jsem tankoval taky SHELL POWER - jezdíme teď v práci na SHELL - smart karta " sleva 2 Kč / 8 bodů / litr - z pistole šel hodně probublinkovaný - provzdušnění benzín - poté čerpadlo " odešlo ", dotankování u druhého stojanu - průměrná spotřeba vyšší zhruba o 0,5 litru - prvotní jízdní dojmy auto se chová stejně - taky mi zkontrolovali olej " takovým přístrojem " beru z rezervou, dal jsem jim starý olej a byl v zeleném poli jako dobrý...a malý dovětek i-dnes testovala tzv. lepší naftu výsledek stejná nebo i horší!...pro srovnání za hranicemi v " D " vykazoval vzorek lepší hodnoty...u nás je vše v Litvínově mixováno v nádržích pro SHELL i jiné fy. a tak zůstanu u Makra a dodám si " voňavky " aditiva na čištění ventiů a vstřiků sám od STP...a vím co tam mám...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Serpico ty si vecny pesimista podle tebe i pivo se vari vsechno v Braniku a ostatni si jen na to davaj jen sve nalepky no kazdy je nejaky... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...no Hanzy v Bráníků se už nevaří nic... Bráník je sice dál na trhu vlastní ho někdo jiný, ale v Bráníku se už neuvaří ani litr, likvidace areálu, ...nejsem snad až tak velký pesimista ale prostě mám rád jasno...a fakticky se nechci přít, ale dovoz benzínů by nikdo nezaplatil...informaci o míchání aditiv v Litvínově jsem získal přímo u pumpy...a ostaní přečet viz. i-dnes...ale měj se fajn a neprovokuji, prosím...

inu všichni se mějte fajn se svou vírou...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Klasicky V-Power 95 okt. je jen o adetivech ale V-Power Racing 100 okt. sami uvadej ze se vyrabi v Nemecku ale je to jedno kazdy at jezdi s cim je spokojen ja treba u tech malych prskoletu obsahu jako je felicie a podobne taky nepoznam temer zaden rozdil at tam naliju cokoli takze u Nexie se ti ani nedivim ze nepoznas rozdil.Ja treba jezdim i tam kde maji pekne pumparky a u nas je to zrovna na Shell :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec

Příspěvek od Petr S. »

Serpico píše:...a tak jsem tankoval taky SHELL POWER - jezdíme teď v práci na SHELL - smart karta " sleva 2 Kč / 8 bodů / litr - z pistole šel hodně probublinkovaný - provzdušnění benzín - poté čerpadlo " odešlo ", dotankování u druhého stojanu - průměrná spotřeba vyšší zhruba o 0,5 litru - prvotní jízdní dojmy auto se chová stejně - taky mi zkontrolovali olej " takovým přístrojem " beru z rezervou, dal jsem jim starý olej a byl v zeleném poli jako dobrý...a malý dovětek i-dnes testovala tzv. lepší naftu výsledek stejná nebo i horší!...pro srovnání za hranicemi v " D " vykazoval vzorek lepší hodnoty...u nás je vše v Litvínově mixováno v nádržích pro SHELL i jiné fy. a tak zůstanu u Makra a dodám si " voňavky " aditiva na čištění ventiů a vstřiků sám od STP...a vím co tam mám...

Mějte se fajn
Serpico,nemixuje se to v Litvínově,ale v Kralupech. 95 Power ti nezvíší výkon,ale vyčistí ti vstřiky apd. Jo taky se mi nepatrně zvedla spotřeba,ale pak šla už jen dolu,proto tankuju jen u Shellu a Nesii jezdí jako drak,táhne příjemě od spodu a nějaká felda 1.6 mi kouká tak na zadní světla. :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Taky s troškou do mlýna! Asi po roce používání Kalose mou ženou, začal poblikávat chek. Někdy svítil naplno,jindy jen sem tam někdy.Auto šlo do servisu , kde konstatovali : Vše je OK!!!. Než jsme dojeli domů opět párkrát probliknul. Postěžoval jsem si tady na fóru a dostal od Petram /možná to byl Palix/ radu, změnit čerpací stanici. Už u Wantisu netankuje a chek nebliká! Nechci to zakřiknout, ale už je to skoro dva roky!! :lol: ;) :lol: Na palivu dost záleží a nemusí to být jen o výkonu motoru!
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...to Petře v mém případě šlo o první tankování - a zjevně nebylo v pořádku čerpadlo - zavzdušnění benzínu - následné zablokování čerpadla -příklad u OMV vidíš benzín bez bublinek - proto ta spotřeba - zajímala mi i zkouška oleje - nedokáži objektivně zhodnotit...
jinak souhlasím s Hynkem různé pumpy mají různou kvalitu a co dodat...

Mějte s fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
jurašek
Příspěvky: 72
Registrován: sob úno 14, 2009 19:08

Příspěvek od jurašek »

Shell V-Power chutná to Legyně ;)
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

po skusenostiach na Slovnaftke, ktorej benzin sa mi nezdal dako super som presedlal na Shell a a tankujem do Nubirky 95ku aj ked len sem tam, lebo vacsinou ficim na LPG od JET alebo flagaplyn :D
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
jurašek
Příspěvky: 72
Registrován: sob úno 14, 2009 19:08

Příspěvek od jurašek »

koniq: no já taky lítám na lpg, ale trochu toho tekutého papání tam musím dát, tak dávám to nej co je. ;)
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

dobry napad, skusim aj mojmu faru dat shell V-Power, co to spravi :) hadam len neuletim z cesty ? :lol:
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký benzin tankujete?

Příspěvek od alvin »

Po čase oprašujem tému,možno pomôže návštevníkom a obyvateľom Nitry,na ceste do TT či BA,momentálne v Okolí Nitry,najlacnejšií B95N ,Benzinol Kľačany (medzi NR a HC), - 1,420 €. V NR samotnej Slovnaft po 1.460 €,naopak predražené majú pumpy pri R1 v smere do TT,akási kartelová dohoda či čo, aj Slovnaft aj OMV po 1,485 €. Súkromnickym pumpám a obchodným reťazcom sa vyhýbam,odkedy som musel zaplatiť 30 € za prečistenie vstrekov,po jednom takomto tankovaní ,písal som to v inej sekcii tu
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Jaký benzin tankujete?

Příspěvek od hladolef »

Tak ti arabi se maj,ti tankujou za 10centu-http://benzinpreis.de/international.phtml#LAND156
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1525
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký benzin tankujete?

Příspěvek od LordMMX »

alvin píše:Po čase oprašujem tému,možno pomôže návštevníkom a obyvateľom Nitry,na ceste do TT či BA,momentálne v Okolí Nitry,najlacnejšií B95N ,Benzinol Kľačany (medzi NR a HC), - 1,420 €. V NR samotnej Slovnaft po 1.460 €,naopak predražené majú pumpy pri R1 v smere do TT,akási kartelová dohoda či čo, aj Slovnaft aj OMV po 1,485 €. Súkromnickym pumpám a obchodným reťazcom sa vyhýbam,odkedy som musel zaplatiť 30 € za prečistenie vstrekov,po jednom takomto tankovaní ,písal som to v inej sekcii tu
v Lučenci Jakomat má benzín za 1.425€
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký benzin tankujete?

Příspěvek od vado »

Ja som cely rok 2011 tankoval a aj od noveho roku tankujem len a jedine bud HU, alebo AT N95. Nelenze to vychadza o 10-16 centov/liter menej, ale je pri nim (hlavne pri tom z AT) nizsia spotreba. Na SK som uz viac, ako rok nenatankoval ani liter.
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Odpovědět

Zpět na „POKEC“