Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Zdržím se demagogie, budu reagovat jen několika fakty:

Vývoj státního dluhu ČR v miliardách Kč (suma/rok):
592,9 2004
691,2 2005
698,2 2006
892,3 2007
933,3 2008



Snižováním daní:
ODS zahájila kampaň s heslem: "Jednodušší a nižší daně"

http://zpravy.ods.cz/prispevek.php?ID=6454


"Za socsnů vše podražilo":
Hladina spotřebitelských cen vzrostla v lednu 2008 proti prosinci 2007 o 3,0 %, což je nejvyšší meziměsíční cenový růst od ledna 1998. Meziměsíční růst spotřebitelských cen způsobilo zejména zvýšení cen v oddílech bydlení, zdraví, potraviny a nealkoholické nápoje. Meziroční růst spotřebitelských cen zrychlil v lednu na 7,5 % (z 5,4 % v prosinci 2007). Je to nejvyšší meziroční růst cen od listopadu 1998.

http://www.czso.cz/csu/csu.nsf/informace/cisc020808.doc


Narozdíl od většiny lidí se nedomnívám, že svět je černobílý a jedna strana lepší než ta druhá, proto je myslím zcela zbytečné kolem toho vířit emoce a zvlášť na fóru o autech... :roll:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

[quote="Slam"]Zdržím se demagogie, budu reagovat jen několika fakty:

Vývoj státního dluhu ČR v miliardách Kč (suma/rok):
592,9 2004
691,2 2005
698,2 2006
892,3 2007
933,3 2008


Rok 2007,ale není věc ODS,ale rozpočet ČSSD!Ekonomika stoupala hodně vysoko a ČSSD,místo splácení dluhů,jen dál zadlužovala tuto republiku. Každý z nás dluží. Děkuju pěkně p.Paroubkovi.Když mi někdo řekne,že mi sníží daně a zlevní,tak byymě zajímalo,kde na to veme! A propo,to zdražení proběhlo celoevropsky a byl to dopad na astronomické ceny ropy.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Pánové, běžte s politikou do prdele, případně si na ni založte úplně samostatné vlákno, ať se tady nemíchá politika s pivem...

Mne totiž dnes nepotěšil pivovar Berounský medvěd... Cca před měsícem jsem tam byl prvně, měli naprosto vynikající černou třináctku a velmi dobrou světlou čtrnáctku... A dneska? To černé naprostý průměr a světlé nepitelná sračka, kterou jsem vylil...

Poučení: V minipivovaru možná někdy dostanete dobré pivo, v europivovaru to bude nepitelné vždy :evil: .
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Co se týká politiky: Mohli bychom toho tady prokecat spoustu a spoustu. Každý z nás má nějaký názor. Já jsem sice za jedno s Petrem Soukupem. Ale nemá to cenu. Akorát se tady rozčílíme.
Co se týká Docenta: Klídek ;)
Co se týká piva: Moje nejmilejší je Kilkenny ;)

Co se týká všeho ostatního: Hlavně klídek a nožky v teple ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Ivoš píše:Co se týká politiky: Mohli bychom toho tady prokecat spoustu a spoustu. Každý z nás má nějaký názor. Já jsem sice za jedno s Petrem Soukupem. Ale nemá to cenu. Akorát se tady rozčílíme.
Co se týká Docenta: Klídek ;)
Co se týká piva: Moje nejmilejší je Kilkenny ;)

Co se týká všeho ostatního: Hlavně klídek a nožky v teple ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
To s tebou souhlasim Ivoši,ale já chtěl poukázat na to,jak lidi už zapoměli na to svinstvo co tady bylo 41 let! Jak ČSSD zradilo lidi,jak pomohli komoušům k moci atd. A ted je to tady po 60 letech zpátky? Lidi mějte rozum. Tímto končím a už se k ničemu co se týká politiky nevyjadřuju!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Petr Soukup píše:jak lidi už zapoměli na to svinstvo co tady bylo 41 let!
Zatímco teď tady máme 19 let všechno křišťálově báječné...

Omlouvá tě nezkušenost, ale Serpico, Vojta, Vazoun a další mně jistě potvrdí tohle: bolševici kradli taky, ale měli alespoň strach z toho, že když se na ně přijde, tak půjdou od válu, a taky šli (např. bývalý ředitel IBP v Plzni).

A dnes? Ať politik krade jak krade, tak od válu nepůjde... A když, tak si nakrade ještě víc... Nemám pravdu, Stando Křišťálový?
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

No mě je politika ukradená, ale ono přece nejde jenom o zlodějnu. Spíše lidé zapomněli, že nebylo spousty zboží pro běžný život, od obyčejných plenek až po toaletní papír. Když jsi chtěl cestovat, tak pro obyčejného smrtelníka kruté ponižování, atd. - nemá to cenu rozepisovat. Tak bych hodnotil za mou osobu, že se mám lépe než za KSČ a měl bych se ještě lepší, kdyby tu vůbec to sepjetí ze SSSR nebylo. Ale to je na dlouhé povídání a co člověk to jiný názor.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

A dnes? Ať politik krade jak krade, tak od válu nepůjde... A když, tak si nakrade ještě víc... Nemám pravdu, Stando Křišťálový?[/quote]

Nemám je rád, za to, co mě donutili prožít. Myslím komunisty a jim podobně smýšlející póvl.
Nemáš pravdu docente. Za mých mladých let se průseroví komunisti "uklízeli" směrem nahoru.A to dost vysoko! Tam prý neudělají tolik škod a jsou pod dozorem! A dost o politice!
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Mě dneska nepotěšilo, že jsem příliš ostře zatočil :roll: , střepy jsem posbíral všechny a zalepil , ale není to ono, tak jestli někdo máte světlo na prodej , tak nabídněte, cena rozhoduje :lol:

ObrázekObrázekObrázek
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No tak sa nám roztrhol pytel s škodami :cry: Práve od nás odišiel pojisťovák a kamarátovo Esperko (Pôvodne Stanleik) skončilo svoju púť :cry: :cry: :cry: Včera chlapec v KE stál na križovatke na červenú a nevšimol si ho autobus takže už nemá vôbec kufor takže "TOTÁLKA" :cry:
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

mna nepotesilo ze v pondelok si idem z Oravy domov do Bratislavy cez Terchovu a tete ktora predbiehala vyletel kameň spod kolesa o velkosti maleho zemiaku do čelneho skla, aj ked len vpravo dole a neni to moc vidno ale pavucinka us zacina ( podotykam ze som to nenechal tak a z pohodovej jazdy 80km/h na 5ke som podradil do 3ky a zacal tetu na Ford mondeo 2,0´TDCi zacal nahanat, po 3 km som ju blokol najprv nechapala ale potom dala doklady :lol: ) seru ma tie behačky co su kolo toho, sakra :)
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

no takychto blbečkov mam rad, nacuva do nekoho, a hned zdrha jak keby sa za to strielalo, sak sa to spravi na poistku a je, stat sa moze vzdy a vzdy sa to da aj vyriesit, ale radsej nech sa take veci nestavaju 8)
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

V sobotu jsem "vytáhnul" loď z vody a dnes jsem vypustil zbývající vodu z chladícího systému a motoru a "zabalil " Berušku k zimnímu spánku. Je to neveselá a smutná práce. Opačně je to lepší. Moc mě to nepotěšilo. :cry:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

tak sa pridam aj ja...
chcem si postavit pred domom pristresok na auto, ale neviem ci sa mi to podari... :roll: postavit osem hranolov a nato dat strechu nie je problem, ale treba pritom vybavit tolko papierov na uradoch, aby to bolo legalne, ze skor asi postavim novy dom. :shock:
Vestko je to zasrana byrokracia :evil: :twisted: :evil: a to ma vobec nepotesilo :!:
Ale dufam, ze esperko bude mat okrem garaze uz coskoro aj pristresok, aby nanho neprsalo a nesnezilo...
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Odpovědět

Zpět na „POKEC“