co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Tak mě dnes potěšilo,že jsme s Nesii absolvovali T.K.+M.E a výsledek úplně parádní. Dokonce technik říkal,že na to že jí je už 11 let,tak je pořád ve výborném stavu. :lol: A emise úplně v poho. Až mě ty hodnoty překvapují.Skrátka i po 100000 km katalyzátor funguje jak má.Kéž by se tohle dalo říct o firemní feldě. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No tak to gratulace ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

I já se připojuji s gratulací!!! To víš, když kolem ní chodíš s hadříkem v ruce a štětečkem v kapsičce, jinak to ani dopadnout nemohlo! Co? Peťas?? :P :P :)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Hynek píše:I já se připojuji s gratulací!!! To víš, když kolem ní chodíš s hadříkem v ruce a štětečkem v kapsičce, jinak to ani dopadnout nemohlo! Co? Peťas?? :P :P :)
Tak je fakt,že mám rád,když je auti v pořádku anedělá mi problém na něm něco dělat. :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Me potesilo ze vcera vecer mi jeden kolega s SEMannia.cz na dalku opravil telefon c702 jelikoz jsem ho vypnul a pak uz nezapnul jen se neustale resetoval a muzu vam ric ze jsem koukal jak mi na dalku pres pc dokazal prehrat softwer a uz zas jede :D
Jen mam ponauceni pro priste casteji zalohovat cisla na pametovou kartu jelikoz me tam chybi cisla asi za 3 mesice posledni,jeste ze uz to umi zalohovat na pametovku a ted jsem to jednoduse z ni vytah... :)
Jinak pry tam byl spatny soft nebot jsem ho kupoval brzy a od spatneho prodejce ktery je vozi ze zahranici a tady prehrava coz jsem bohuzel zjistil az po koupi... :cry:
Takze pozor a nekupujte u Mobilky.cz pry uz byli i v televizi...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

..........mám rád,když je auti v pořádku anedělá mi problém.......


Tak i já, Petře! :P :) ;) ;) :lol:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

To Hanzy: Moje zkušenost s touto firmou jsou takové. Holka si polila mobil čajem při snídani.Měla ho asi 10 dnů, přinesl jí ho ježíšek.To bylo slz jak na fůnuse.
Tak jsem si ho vzal sebou a zkusil se u jmenované firmy zeptat co se s tím dá dělat. Odpověď: Kupte si raději nový, s tím se toho moc dělat nedá.

Zastavil jsem se jinde a kupodivu pán si ho odnedl dozadu , za chvíli se vrátil a řekl: Bude Vás to ale stát 470,- korun!Za dvacet minut už jsem byl v metru na cestě k autu s opraveným telefonem.
Tak to jen tak pro doplnění. Když dva dělají totéž , n e n í !!! to totéž! :cry:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
jurašek
Příspěvky: 72
Registrován: sob úno 14, 2009 19:08

:-)

Příspěvek od jurašek »

Potěšil mě tento obrázek,jen nevím co je to za auto... :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Dneska mě potěšil celý den. V práci bylo fajn a zase se našlo několik lidí, kteří mi za mojí pomoc nebo vyřešení jejich potíží poděkovali. Takže mě to zahřálo na srdíčku ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Jo ještě jsem zapoměl dodat,že ta sranda(STK+ME) mě vyšla na neuvěřitelných 760 kč. 500 STK,260 ME.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Najnovšia statistika z ADAC :

Najnovsie hodnotenie spolahlivosti jazdených áut od nezávislých automobilových expertov!
Nezávislí nemeckí experti spravili prieskum kvality 3 až 7 ročných vozidiel od 22 najznámejších značiek. Výsledok?
Práve u áut v tomto veku vyplávu totiž na povrch nedostatky a slabé stránky, ktoré v testoch novo zakúpených áut nehrali žiadnu rolu. V teste boli zohľadnené nasledujúce kvality:

- Test spoľahlivosti áut svetových značiek
- Test výdrže novo zakúpených vozov
- Sťažnosti zákazníkov na prevádzku a servis
- Anketa nemeckého denníka Bild

V konečnom poradí dopadli najlepšie japonské autá – prvé tri miesta patria automobilkám Toyota, Honda a Mazda. Škodovky skončili na 13. mieste.

A totálnym fiaskom skončil test pre francúzske automobilky Citroën, Renault a Peugeot. Poradie je nasledujúce (číslo udáva priemernú udelenú známku):


TOYOTA - 1,9
Jasný víťaz! Úplne bez chybičky, typické vozy Toyota . Obrázok o najlepších autách sveta im trošku zhoršujú požiadavky na dorábky, nedostatky vraj ale budú čoskoro odstránené.

HONDA - 2,1
Autá sú solídne, zákazníci spokojní. Značka má veľkú šancu dostať sa na prvé miesto. S tak nedokonalým servisom, aký bol aspoň v Nemecku zistený testom denníku Bild, to ale Honda ťažko dokáže.

MAZDA - 2,1
Mazda vyšla najlepšie z testov výdrže, predviedla dokonalý výkon. Na víťazstvo to ale nestačilo, museli by byť odstránené drobné kozmetické vady ako hrdza alebo problémy so vstrekovacou technikou.

OPEL - 2,2
Problémy s kvalitou, kterým Opel čelil v 90. rokoch sú preč. Ako najlepší nemecký výrobca dýcha Opel trom japonským automobilkám na chrbát. Len výsledok testu spoľahlivosti áut nie je nijak uspokojivý.

HYUNDAI - 2,4
Kórejci dôsledne sledujú svoj cieľ, vyrovnať sa – čo sa týka spokojnosti zákazníkov – japonskej konkurencii. Keby vozy Hyundai lepšie obstáli v teste spokojnosti zákazníkov, mohol sa im tento sen podariť.

MITSUBISHI - 2,5
V teste spokojnosti zákazníkov i v anketách sa vozy Mitsubishi umiestnili ďaleko za inými japonskými automobilkami. Vážne problémy u nich ale nájdené neboli. Aj schránka sťažností bola takmer prázdna.

AUDI - 2,6
Kvalita vozov Audi v oblasti karosérií a materiálu už nemá kam rásť. Klesol aj ppočet porúch. Nepríjemnosti ale spôsobujú technicky nevyzralé riešenia, napr. nedokonale riešená automatická prevodovka multitronic.

MERCEDES - 2,6
Mercedes chce späť spokojnost svojich zákazníkov. Test servisov dopadol skvele, výdrž áut je tiež výborná a počet porúch klesol o 40 %. Zákazníci sa ale sťažujú na jediný, no zato závažný problém – na hrdzu.

NISSAN - 2,6
Táto japonská automobilka nedopadla v teste najlepšie. Konkrétne Nissan Micra vykazuje problémy s hrdzavením nosných častí. Inak so spokojnosťou zákazníkov, spoľahlivosťou a výdržou výrazné problémy nie sú.

BMW - 2,7
BMW je stelesnením kvality. Zákazníci si ale aj tak špičkovú kvalitu predstavujú jinak. Podľa výsledkov testu spokojnosti zákazníkov sú majitelia "bavorákov" nejviac nespokojní s nápravami.

VOLVO - 2,7
Kedysi bolo Volvo považované za automobilku vyrábajúcu luxusné autá z pravej švédskej ocele. Ich kvalita však v současnej dobe nie je nijak prevratná. Pozitívne je, že sa počet sťažností znížil, a to o 50 %.

SUZUKI - 2,8
Čo sa týka kvality, je Suzuki čiernou ovcou medzi japonskými autami. Dokazujú to výsledky testu spokojnosti zákazníkov, tí sa sťažujú na hrdzavenie a nekvalitné brzdové potrubie. Tento problém je hlavne u Suzuki Shift.

ŠKODA - 3,0
Medzi majiteľmi českých škodoviek sú spokojní i nespokojní zákazníci. V Nemecku ale počet listov v schránke sťažností vzrástol o celých 50 percent! Otázka je, ako sa to prejaví v podiele na trhu.

SMART - 3,0
Poskakovanie počas jazdy a vzhľad vozidla nevyhovujú každému. Smart má ale výhodu jednoduchého parkovania. Výborná starostlivosť o zákazníkov a dobrý servis by ho ale mohli posunúť ještě o pár miest dopredu.

KIA - 3,1
Nízka kvalita vozov ako takých značne zhoršuje výsledky celkového testu. V súčasnej dobe sa Kórejci snažia získať späť dôveru zákazníkov v ich autách pomocou veľkorysých sľuboch záruky.

VOLKSWAGEN - 3,1
Na jednej strane majú autá značky Volkswagen mechaniku na vcelku dobrej úrovni, na druhej strane si kazia reputáciu kvalitou prevedenia a spolahlivostou riadiacej elektroniky. Aj prístup k zákazníkom by mohol byť o niečo lepší.

SEAT - 3,2
Nielen v oblasti starostlivosti o zákazníkov sú tu značné odchýlky od ostatných členov koncernu Škody, Volkswagenu a Audi. Seat zaostáva vo výsledkoch testu spokojnosti zákazníkov a čo sa týka dobrých ohlasov.

FORD - 3,5
Sťažností od zákazníkov výrazne ubudlo. Nie príliš lichotivé pre túto automobilku sú ale problémy s hrdzavením, a to hlavne pri typoch Focus a Mondeo (to nedopadlo príliš dobre ani v testoch výdrže).

FIAT - 3,5
Kto by to bol čakal – za posledných sedem rokov nemeckého hodnotenia Fiat prvýkrát nie je na poslednom mieste! Bohužiaľ nie je dôvodem zlepšenie služieb Talianov, ale naopak zhoršenie služieb Francúzov…

CITROËN - 3,7
„Preboha, čo to tí Francúzi vyvážajú!“ znel komentár denníku Bild k tomuto testu pred rokom. Od tej doby sa bohužiaľ nič nezmenilo. Naopak! Napríklad Citroën C8 absolútne prepadol v zobrazení priazne zákazníkov.

RENAULT - 3,7
Zo stratégie zlepšovania kvality, zahájenej pred 5 rokmi toho veľa nezostalo. Až keď utíchnu zbytky prázdnych slov o vynikajúcej kvalite áut, Renault sa prestane tešiť obľube zákazníkov úplne.

PEUGEOT - 4,1
Katastrofa! Vozy majú veľkú spotrebu a ľahko zašpiniteľné výfuky. Pokiaľ sa vôbec podarí tieto problémy napraviť, bude aj tak mať zložitú východziu situáciu na nápravu pošramotenej povesti.


P.S.
Chevi tam sice nie je ,ale aspoň ste si trochu precvičili čítanie
_________________ :lol: :lol:
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Ivoš píše:Dneska mě potěšil celý den. V práci bylo fajn a zase se našlo několik lidí, kteří mi za mojí pomoc nebo vyřešení jejich potíží poděkovali. Takže mě to zahřálo na srdíčku ;)
Pěkný den :D
No Ivoši budeš muset vybrat i něco pro mě a poradit ;)
jseš u Vodafónu a nebo někde jinde ? I když já mám všechny tři operátory a známý mám většinou rozdělený podle toho co mají oni :?
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí :P
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

ja si myslim ze aj ked v tej statistike Daewoo a Chevrolet neni tak sa mozme kludne zaradit k tym japoncom resp. ani OPEL ako ten co dodaval motor do Nubi I resp. Racerov nedopadol najhorsie :) takze paradička :lol: a nakolko moja cara prekonala v pondelok 180 000 km tak ma o tom presvedcuje :)
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Tak mě dnes velice potěšilo povinné ručení od ČPP na rok 2009. Pozor není to překlep - :lol: 1470 Kč :lol: a jsem vysmátej:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Václave, poskytuje ČPP stejný služby jako např. Kooperativa za tyto peníze? Já bych sice platil víc, mám v techničáku napsáno 1,6, ale zajímavá cena to je...za 1/4letí jsem teď platil něco okolo 1 250 Kč....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „POKEC“