Moja robota a iné aktivity

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Peha a chodíš aj na nejaké tie súťaže???
Mám spolužiaka,hasiča a ten je stále niekde na nejakej súťaži. Tak neviem, kedy on vlastne hasí.... :lol:
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Boženko já som nebol nikdy športovec ale vždy len HASIČ tákže aj keď som za mlada jazdil na súťaže bolo zistené že to nemá cenu a tak som hasičom zostal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A ta škola no to je dobré pre mladých ale my čo máme za sebou vela tvrdého tak tam to bereme len ako oddych :lol: :lol: :lol: Zajtra idem do hradu Budatín :lol: :lol: :lol: Ale ráno o 3:00 štartujem takže dobrú nocku :lol:
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Ach jo, ak nemas papier, nemas nic.
Ja ako elektrikar, tiez som roky robil kadeco, od instalacie elektrorozvodu v baraku az po opravu radii, televizorov a kadejakej inej havede ....
Ale az ked mam na to papier, mozem to robit oficialne :-))
Z druhej strany, uz ma za poziar napr. rozvadzaca (cim paradoxne prispievam robotou PeHa-ovi a podobnym :-)))) mozu popotahovat az na narodny vybor, ci ako sa to dnes vola.
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Já se vám všem musím k něčemu přiznat: od svých cca 15 let jsem dělal v pražských hotelech a v té době jsem např. měl jen 2 silvestry volné s tím, že jsem byl v práci na Nový rok :roll: :roll: :roll: Delší dobu jsem sháněl práci s pravidelnější pracovní dobou a zcela nedávno jsem se stal a teď se všichni podržte, nebo si sedněte........

Na stará kolena jsem se stal prodejcem vozů CHEVROLET - doufám, že si u mě všichni Daewáci-Chevroleťáci koupíte káru a všichni budem HAPPY :!: :!: :D :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

to Richard: Gratuluju!!!! 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Rovnez gratulace Richarde aspon budeme mit nake info primo z kuchyne a to se vyplati... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

no a ked sa tu tak chvalite tak si pozrite kde pracujem, :arrow: www.csossr.mil.sk stranku pravidelne aktualizujem kedze som tzv " dvorny fotograf" a pisem k tomu este aj clanky tak šup šup
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No pár smien bol relatívný klud ale dneska sa nám to dáko zvrhlo ale našťastie aj zranenia boli až na jedno lahšie :o

No najprv na jednom kopci 2 Feldy a následne 4 dalšie autá
Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://www.ocelnik.sk/rudniansky-kopec- ... tial-6-aut

No a potom už trocha horšie na druhom kopci jedno auto v lese a vodič zakliesnený dnu takže v blbom teréne som musel strihať ale problém bol že kolem hlavy vodiča no našťastie sa to podarilo a síce poranený ale živý
Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://www.ocelnik.sk/2-skodovky-bum-4-osoby-zranene

Uvidíme aká bude noc takže ako vždy pozor na cestách lebo aj keď vy dobre občas sa blbec nájde
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota

Příspěvek od -peha- »

Takže momentálne návrat z dopravnej nehody a suma sumárum asi takto :o

Vodička nebola pripútaná(je to trestné)ale pokud by bola na 100% by bola mrtvá :? Takže teraz otázka sú pásy bezpečné(tejto žene naozaj to že nebola pripútaná zachránilo život)Na mieste nehody keď som videl to auto asi 100 m od vozovky a 40 m v hlbokej rokline tak nám nebolo všetko jedno ale šok bol keď sme zistili že vodička sedí v sanitke bez akých kolvek zranení :D Teraz som teda na vlastné oči videl ako život zachránilo nepripútanie ;)

http://www.ocelnik.sk/oktavia-zletela-d ... ka-vypadla
Vojta

Re: Moja robota

Příspěvek od Vojta »

Přesně tohle říká bratr manželčiny kolegyně, taky hasič. Už se zásadně nepoutá, protože byl u několika nehod, kde pásy byly nebezpečné a způsobily smrt. :(
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota

Příspěvek od Ivoš »

Taky jsem už slyšel o několika případech, kdy vylétnutí z auta či jiné vypadnutí při nehodě zachránilo život a naopak připoutání zabíjelo....podle mně je to hrozně dvojsečné....já díky tomu, že jsem nebyl připoutaný má procvaklý spodní ret...kdybych byl, nestalo by se to a z bouračky bych vyšel jen s naraženým kolenem...jeden známý měl ale bouračku, zasekly se pásy a on měl po drobném požáru popálené nohy a todost šeredně... :?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota

Příspěvek od alvin »

ja môžem spomenúť konkrétny prípad,ešte 3.2.1975 pri Kálnej nad Hronom (neďaleko Levíc) narazila Škoda 100 z Plzne do stromu a vzblkla po náraze.Nepripútany,zrejme vzadu sediaci majiteľ vozidla vypadol a prežil. Vpredu sediace vodička so spolujazdkyňou ,sice v krvi im kolovalo viac alkoholu ako krvi,ale vraj boli predpisovo pripútané,a ostali z nich len zuhoľnatené kostry,museli ich identifikovať podľa gombíkov a prsteňov, pravdaže som nebol pri tom,vychádzam iba zo spomienok na reprtáze z časopisu STOP č.3/76 a 12/1977 :shock:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja robota

Příspěvek od -peha- »

No my s tým máme dosť skúseností takže keby sme to rátali tak to vychádza 50 - 50 pre pripútaných a nepripútaných :( Ono je to tak že si človek proste nevyberie lebo práve ta polovica môže byť na miske váhy pre život a smrť,no já vetšinou po meste velmi pásy nepoužívam lebo Taxi nemusí,Hasiči nemusí a z Legynkou velmi nechodím ale ako náhle ideme mimo mesta tak sa celé osazenstvo pripútává aj v taxíku.Takže rozhodnutie o pásoch by malo byť na každom človeku teda minimálne na rozhodnutiu vodiča.Veď pokud je žena v inom stave tak pripútaná byť nemusí ,to však neznamená že je na tom bezpečne lepšia proste v týchto prípadoch sa dá velmi polemizovať ;)
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Moja robota

Příspěvek od V.Brousek »

S tím poutáním je to nehoda od nehody. Musím zde odpovědně napsat, že mě připoutání pravděpodobně zachránilo od těžkého zranění, kdy do mě narazila Š 120 ( nezvládl řízení po vyjetí ze zatáčky)- měl jsem služebníha Favorita Pickupa a ten byl po nehodě na odpis. Já měl pouze zhmožděnou bradavku od pasu a v noze pár střepů, jak mě tahali přes okno dveří ven. Boty zůstali uvnitř vraku.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Moja robota

Příspěvek od Topol »

Vojta píše:Přesně tohle říká bratr manželčiny kolegyně, taky hasič. Už se zásadně nepoutá, protože byl u několika nehod, kde pásy byly nebezpečné a způsobily smrt. :(
Pěkný den :D
Vážení je potřeba si uvědomit,že je věcí náhody jestli vám pásy pomohou a nebo zabijí.To vychází ze statistyky ale záchrana života pásy je nepoměrná případům kdyby vám pásy život vzaly.Už jsem to tady někde psal.Byl jsem na té stolici jak vás pustí a nakonci ve 30 km/hod. zastaví a můžu vám říct,že je to taková morda,že když by byl člověk bez pásu tak je to o život a to je třicítka !!! Je to sice odjinut ale teď to bylo 37 let co u Srbské Kamenice havarovalo letadlo.Zachránila se letuška při pádu z výšky 11000m nebyla připoutaná a při rotaci zadní části byla vyhozena těsně nad zemí jako nahoru a tím vlastně spadla jako z malé výšky ale za pár let zahynula při autonehodě kde by ji pás zachránil život !!! Já zkrátka souhlasím s větší pravděpodobností a pás beru vždy -i
Ať nám jezdí a nezlobí :D
Odpovědět

Zpět na „POKEC“