problem s blinkry

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
aman
Příspěvky: 10
Registrován: úte led 29, 2008 16:46
Bydliště: VRCHLABI

problem s blinkry

Příspěvek od aman »

Ahoj nubiraci chci se Vas zeptat na muj problem ,blbnou mi blinkry jednou jdou pak zase nejdou porad te co je to za problem diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

To bude asi v nějakým blbým kontaktu, stáhni si ang. servisní manuál a tam se mrkni do el. zapojení, které konektory se týkají blinkrů a asi bych vše rozpojil prostřík kontaktolem nebo něčím podobným, to samé i s relé blinkrů. může být na kontaktu relé pecka.... Projeď i kostřící body..... Nejhorší závady jsou ty co se projevují jen občas :roll: :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

aj vagon mi na zraze v Manine spominal ze mal ten isty problem, skus pozriet rele smeroviek, stoji cca 180,- Sk alebo kontaky :) g
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
boy
Příspěvky: 58
Registrován: sob zář 15, 2007 23:14

Příspěvek od boy »

Zdravím,bohužel s tymi blinkry sa mi začalo to prejavovať včera,najprv mi neišli vôbec skúšal som výstražné a ni to nejde,potom som prešiel poistky všetky OK,a nijak sa rozhýbali ale ešte stále nejdú výstražné,a ešte jedna vec je zaujímavá keď mi ide buď dolava al.doprava a zapnem vástražné smer. vôbec mi nič nejde prestane fachčiť.
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

skus napisat sukromu spravu na meno"vagon" na zraze mi hovoril ze mal tiez problemy s blikrami, mozno ti k tomu povie viac :)
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“