Kabeláž předních dveří

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Kabeláž předních dveří

Příspěvek od Tomáš »

Tak se mi stala podivná věc - při otevření dveří mi jakoby seply motorky centrálu , ale jen na mžik . Tak jsem to tak dlouho zkoušel - otevřít , zavřít , až se potvrdilo , co je příčinou . Přeohýbaný drát ve svazku , co vede do předních dveří . Oprava není nic složitého rozebrat celý svazek a drát po drátu přeizolovat - měl jsem popraskanou bužírku na třech vodičích a jeden jsem musel sletovat a zaizolovat , protože byl přerušený uplně . To je všechno v pohodě a myslím , že to dříve nebo později čeká každého , ale co je největší perlička celé opravy - musí se sundat dveře , jinak se tam není možné dostat . Konektor dveřního svazku je hned ve sloupku a celý svazek jde ze dveří trošku povytáhnout , takže pro případnou opravu není potřeba sundavat polstrování , což já nevěděl , ale tak třeba to někomu pomůže......
Tiše jsem vzpomínal na žigulíka , kam do dveří vedly jen dráty od repráku a ty jsem tam ještě dával sám .... :cry:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“