Daewoo Nubira 1,6 16V benzín+LPG na predaj !!!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Iggy
Příspěvky: 11
Registrován: čtv pro 06, 2007 10:20
Bydliště: Bratislava

Daewoo Nubira 1,6 16V benzín+LPG na predaj !!!

Příspěvek od Iggy »

Daewoo Nubira 1,6 16V benzín+LPG na predaj !!!

Zdravím všetkých,

nakoľko som sa rozhodol kúpiť auto po mojom bratovi (kde zohrala významnú úlohu super cena) tak by som chcel predať moje Daewoo Nubira a myslím, že najlepšie miesto na predaj je práve toto fórum, kde sú všetci nadšenci značky Daewoo.

Inzerát nájdete na www.autobazar.eu pod ID 710137 (tam sú aj fotky)

Ale len v skratke je to autíčko, ktoré si neviem vynachváliť, nikdy a nikde ma nenachalo v štichu a dal by som za neho ruku do ohňa.

Značka: Daewoo
Model: Nubira
Typ karosérie: sedan
Počet dverí: 4
Počet miest: 5
Palivo: benzín + LPG (BRC montáž január 2008)
Rok výroby: december 1998
Objem: 1598 cm3
Výkon: 78 kW
Farba: bordová
Počet KM: 171 000
Pôvod: SR
Počet majiteľov: 3
Havarované: nie
Servisná knižka: áno (servisná prehliadka každých 10 000 km, kompletná servisná knižka aj s podkladmi o servisných prehliadkach)

Výbava: posilňovač riadenia, elektrické ovládanie okien vpredu, metalíza, centrálne uzamykanie s diaľkovým ovládaním, elektrické vyhrievanie zadného okna, osvetlenie batožinového priestoru, kompletná povinná a bezpečnostná výbava

Iná výbava: rádio CD/DVD/MP3 s USB konektorom, diaľkovým ovládaním a výklopným panelom, 4xrepro, autorádio má 5+1výstupov + video výstup pre obrazovku, nové žiarovky Nightguide DoubleLife - trojfarebná bezpečnosť od Philips s trojzónovým bezpečnostným systémom (zakúpené v auguste 2008), sada zimných a letných pneumatík na diskoch

Poznámky:

v januári 2008 montáž LPG značky BRC (pravidelný servis + servisná knižka), oficiálne zapísaná v OEV

po 150 000 km vykonaná generálka (geometria kolies, výmena rozvodového a drážkového remeňa, výmena vodiacej a napínacej kladky, výmena sviečok, montáž diaľkového ovládania na centrálne uzamykanie, výmena brzdových valčekov, výmena oleja a olejového filtra, výmena pružného členu výfuku, výmena silemblokov, výmena peľového filtra)

po 170 000 nové spojkové ložisko vrátane kompletnej výmeny spojky

V prípade záujmu volať 0918 772 726alebo mailom na igor_kyta@hotmail.com

Cena je 90 000,-Sk.

Tak majte sa a verím, že niekomu padne do oka ;)

[/b]
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“