Pls, poraďte.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pls, poraďte.

Příspěvek od 99 »

Ahoj všem, budu prodávat auto ale nevím, jak je to s odhlášením. Co vše potřebuji, jeslti satčí jen velký techničák a nebo musim mít i emise a malý techničák a zda tam auto na té evidenčce musí být. A nebo stačí, když auto dám s malým techničákem a emisemi a já si pak bez auta skočím na evidenčku jen s velkým techničákem. Děkuji. :)
Reklama
 

bzukul
Příspěvky: 80
Registrován: pon led 19, 2009 17:48

Příspěvek od bzukul »

neviem ako u vas, na SVK staci ist len s velkym technicakom, tam sa zapise meno a adresa buduceho majitela, takze kym neni este isty buduci majitel nerobi sa ziadna zmena. Emisnu mat auto nemusi, neni to povinne na predaj, potom je to uz starost buduceho majitela.
hamar
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 15, 2009 17:37

Příspěvek od hamar »

Ahojky, co to, že prodáš Tikouška??
Já když jsem ho přepisovala, nevím jestli je to stejný, ale musela jsem mít hotový emise, ale pokud ho budeš rušit, může to být jinak..
Sice jsem moc neporadila, ale snaha se cení :)
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 99 »

Tico nedám. :) Obzvlášť, když je teď skoro jako nové, už mi chybí vyměnit jen tlumiče a baterii. Je tam ještě půvoní - 12let stará a pořád je O.K. :P Do světa šlo Clio. P.S: Na odhlášení je třeba malý+velký technický průkaz. ;)
hamar
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 15, 2009 17:37

Příspěvek od hamar »

No právě takový zlato jako je Tico dát pryč :)

Jestli je to to zlatý co máš na fotce, doopravdy smekám, je moc moc moc krásný ...
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 99 »

To není, ale mám fotky v galerii, tam se můžeš pokochat. :) Tohle je předchůdce Tica - Suzuki Alto Works, ta podoba je obrovská, Deawoo to pěkně obšlehlo, akorár má místo 3 dveří 5. Dokonce se mi líbí malinko více než Tico, tady se můžeš pokochat nad "tatínkem" Tica. :)
http://finnesey.org/cars/japan/SuzukiAltoWorks.jpg

To je podoba, co? :D
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Ja som Tico predával cez bazár,tak sa to robilo len cez notársky overené splnomocnenie,ani nerobili problémy s tým,že bolo písane na manželku ktorá mala v techničáku uvedené ešte predošlé priezvisko.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
hamar
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 15, 2009 17:37

Příspěvek od hamar »

Ahojky, to jo teda, je jako kdybys z Tica odstřihl kousek zadku :)

Ale i když to neni Tico, nic to nemění na tom, že máš autíko moc pěkně udělaný...
Odpovědět

Zpět na „TICO“