Manín - návrat a jak bylo

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

rudko
Příspěvky: 28
Registrován: čtv led 15, 2009 21:24

jojo, Manin...

Příspěvek od rudko »

Byl uzasny, i kdyz chybelo par lidicek. Skoda Simoneho "zrazu", tesili jsme se taky na Filipovu maminku, ktera nepokazi zadnou srandu, vzpomneli jsme i Vazouna s myslenkou, ze snad vsecko dopadne dobre... Prekvapili koledzy i kolezanki z Polski, je skvele, ze vazili takovou dalekou cestu. Vypada to, ze se jim libilo, a to je hlavni. Jazykove bariery se prekonavaly o 106, a Daewak se domluvi vzdy a vsude :-) Co nejdrive se vynasnazim poslat i ja par obrazku, nejvice se povedla vychechtana Ivetka, coz je ostatne pro ni docela typicke. Take Vojta zapozoval na skalce, z toho uz se stava takova tradice. Polska slecna horolezkyne uz taky byla okomentovana, neuveritelna sportovkyne :-) Jinak prosazovana zmena kreda (kOčička pláva) - jen jedno pismenko, a co to udela... - se nastesti neujala. Kocicka je ziva a zdráva - uz si rochni u moji maminky, maminka se sice snazi tvarit nevrle, ale je videt, ze kote si ji ziskalo. Jinak uvidime, jak se ujme nova prezdivka DJ Hanzy. No a ve finale - mozna i priste snad prijde i kouzelnik ;-) A mozna priste i drive, nez v nedelni rano :-D P.S. Snad uz Vojta zjistil spravny den narozeni, aby zbytecne nekazil Alvinovskou uspesnou statistiku.... A kdo spolu s Vojtou svuj den narozeni nevi, do pristiho srazu povinne zjistit! ;-)
Reklama
 

Vojta

Re: jojo, Manin...

Příspěvek od Vojta »

Bohdulina píše: .....Snad uz Vojta zjistil spravny den narozeni, aby zbytecne nekazil Alvinovskou uspesnou statistiku.... A kdo spolu s Vojtou svuj den narozeni nevi, do pristiho srazu povinne zjistit! ;-)
Jen na vysvětlenou pro ty, kdo neví o co jde. Jsem sice pako, ale své datum narození si ještě pamatuju. Jedná se o DEN V TÝDNU (Po, Út atd.)
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak tu sú fotky zasa odo mňa:
http://fotoalbumy.azet.sk/lifelike/manin-2008/
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: jojo, Manin...

Příspěvek od alvin »

Vojta píše:
Bohdulina píše: .....Snad uz Vojta zjistil spravny den narozeni, aby zbytecne nekazil Alvinovskou uspesnou statistiku.... A kdo spolu s Vojtou svuj den narozeni nevi, do pristiho srazu povinne zjistit! ;-)
Jen na vysvětlenou pro ty, kdo neví o co jde. Jsem sice pako, ale své datum narození si ještě pamatuju. Jedná se o DEN V TÝDNU (Po, Út atd.)
Vojto 14.8.1948 bola sobota,trvám na tom,toť důkaz
http://www.calendar.sk/gregoriancalendar-cz.php?hy=1948
Ja si to inak už nepamaátám v aký deň som sa narodil :lol: :lol: :lol: ,prvé spomienky mi začínajú útržkovite tak v troch rokoch,ale vyrátatal som si to celkom presne 8).
Vojto a od paka máš riadne ďaleko,bolo mi s tebou fajn,ale ešte si sa nevajadril k tomu možnému členstvu nás cezpoľných v klube. Či spĺňam podmienku,že mám rád svojho Matízka,by Ti vedela povedať moja polovička,ktorá naň pomaly žiarli,lebo si myslí,že ho mám radšej,ako ju. Ale uznajte,Matízek sa neháda,nekričí na mňa,ani sa neuráža,nerozkazuje mi,naopak poslúcha na slovo, A HLAVNE MA ZA NIČ SÚSTAVNE NEKRITIZUJE,tak o čom ďalšia reč :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) alvin dne úte zář 23, 2008 16:21, celkem upraveno 2 x.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
DeL
Příspěvky: 22
Registrován: pát pro 08, 2006 15:09
Bydliště: eskace
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa

Příspěvek od DeL »

simone píše:už sa teším na ďalší yray a fakt čie je to pekne auto s bielým interierom???? je fakt krááásne
chyba piszesz o moim wozidelku

:)

dziekowac jakby co :)
No Bass No Fun
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

čo by hore tanierik ale dnu je velký LCD panel a všetko v koži :lol: V skutočnosti je to neuveritelná nádhera :lol: :lol: :lol: Proste Lanos ako má byť -i -i -i
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Ta kůžička byla k sežrání. Já ci taky.
:P
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

To -Alvin, na vlastní kůži jsem se přesvědčila že máš nějaké vyšší schopnosti. Po tom co si mi o mě řekl jsem byla hodně překvapená. Možná bys to měl nějak využít, nevím...Ale určitě v tom pokračuj, přeji hoodně štěstí. ;)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak tak ludkovia bolo tam fakt nádherne ta naša spoločnosť je neuveritelná a každú polhodinku musím kuknuť na fotečky,a pri každej z nich viem o čom to bolo a bolo to o tom že Manín je Manín a fakt vďaka MIPOvi za to že sa o nás staral :D Tolko dobrých a hlavne krásných človiečkou sa len tak nezíde takže na dalšie stretnutie s vami sa fakticky neviem dočkať :lol: Úž aby tu bolo jaro :lol: :lol: :lol: a vôbec BONTÓN P... :twisted:
Uživatelský avatar
mars2
Příspěvky: 60
Registrován: ned říj 08, 2006 11:05
Bydliště: Val.Meziřiči

návrat

Příspěvek od mars2 »

Tak lidičky, my jsme dorazili taky v pořádku, cestou jsme se zastavili utratit zbytek peněz, když už Vám je příští rok vezmou. Jinak bylo moc fajn, hlavně se s Vámi všemi zase vidět a pokecat, už se oba těšíme na příští rok.
Jinak jsem slíbila některým holkám recepty tak mi na Markovu soukromou zprávu pošlete e-mailovou adresu a já Vám je napíšu. Ještě jednou sraz byl super a na jaře zase ahojki.
Marek a Marketa, Daweoo Leganza 2.0 CDX, stříbrná metalíza,r.v.1998 již ji ma švagr,a ted vlastnime škoda fabia 1.4
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

DEL krasna praca dufam že sa stretneme v Baldovci alebo kde bude ďalšíe stretko. Škoda že som to nevidel naživo
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
jurašek
Příspěvky: 72
Registrován: sob úno 14, 2009 19:08

Příspěvek od jurašek »

Tak tady je taky pár fotek, klik na odkaz dole "sraz",jinak vše bylo supr,jen škoda,že jsme nemohli zůstat na noc,dle fotek jste docela dobře tankovali.... :lol: Jak zpíval Katapult...Někdy příště. :D
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

no veru tesim sa aj ja moc na zraz :) kedy bude dalsi? :) :lol:
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
Hardy
Příspěvky: 146
Registrován: sob lis 25, 2006 17:57
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

mmmm

Příspěvek od Hardy »

No ani ja som nemohol príst maly sme v rodine svadbu ale na další určo prídem... :roll: :roll: :roll:
1.5/16V modrá metalíza 14" Elektrony Borbet, sanie Kingdragon, JVC radio with USB,Xplod Sony repro atd
Odpovědět

Zpět na „Srazy“